Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fedorowicz

Kilka słów o sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko dla wszystkich ! Zostałem zaproszony na Wasze forum podczas pisania na forum The Silence. Kilka słów o sobie. Jestem studentem filozofii, moje ulubione tematy to polityka, ekonomia, prawo, sport, historia i religioznawstwo. Interesują mnie rozmaite poglądy młodzieży, pisałem już na wielu forach dyskusyjnych. Lubię kulturalną i merytoryczną rozmowę, nie znoszę chamstwa, cenzury i wmawiania propagandowych sloganów politycznych, wciskania na siłę wiadomości bez podania na nie dowodów i źródeł naukowych . Na tym tle dochodziło zwykle na innych forach do róznych ostrych konfliktów z moderacją i różnymi cenzorami poprawności religijnej i politycznej, nie mającymi śladu szacunku ani do userów, ani do wolności słowa i cudzych dóbr osobistych. Podobno na tym forum nie istnieją w ogóle takie problemy, podoba mi się również jego szata graficzna . Wierzę, że pobyt na tym forum i wzajemna wymiana doświadczeń dostarczy mi oraz innym userom satysfakcji duchowej i intelektualnej. :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A niech mnie , Ty tutaj to miło, że do nas dołączyłeś.:)
Witam ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nefertari"]A niech mnie , Ty tutaj to miło, że do nas dołączyłeś.:)
Witam ciepło:)[/quote]
Dziękuję. Czy byłaś może moderatorką na pewnym młodzieżowym forum ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam włascicielką na forum z którego do nas zagościłeś :)
Co Cię tu sprowadza??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nefertari"]Byłam włascicielką na forum z którego do nas zagościłeś :)
Co Cię tu sprowadza??[/quote]
A właśnie, teraz sobie Ciebie przypominam. Co mnie sprowadza? Przecież napisałem powyżej. Nie czytałaś ? Ktoś zareklamował mi to forum jako miłe i sympatyczne, a takiego jeszcze w polskim necie nie spotkałem. Na Twoim poprzednim forum też za dobrze się nie działo i nadal nie dzieje się obecnie. Cenzurowano posty za poglądy, a userzy wulgarni i chamscy byli całkowice bezkarni. I co najgorze, są tam nadal. Tak się dzieje niestety na wielu polskich forach młodzieżowych. Taki user może obrażać, przeklinać, pisać całkowicie nie na temat ale włos z głowy mu nie spadnie, bo to serdeczny koleś moderatora i admina od kieliszka lub sponsor. Wchodzi na forum wyłącznie po to, aby naubliżać komuś, aby na kimś się wyżyć za swoje nieudacznictwo życiowe w realu. A moderacja wtedy udaje, że śpi. Można pisać raporty w nieskończoność, ani jeden choćby najbardziej zasadny nie zostanie wzięty pod uwagę. Chuligan i jego koleś moderator mają niezły ubaw i skręcają się ze śmiechu, bo sponiewierany frajer naiwnie myślał, że forum służy do kulturalnej dyskusji. Ale jeśli zwykły user bez koneksji odważy się na odpłacenie prominentnemu prześladowcy pięknym za nadobne, to warny i bany lecą na niego z prędkością światła. Następuje niewiarygodnie szybkie "przebudzenie" i reaktywacja moderacji, która nawet potrafi wtedy udzielać pouczeń i połajanek.Ta obłuda i obrzydliwa hipokryzja jest doprawdy i śmieszna, i straszna zarazem. Straszna, bo fora dyskusyjne to takie miniaturowe wirtualne odbicie tego, co ma miejsce w polskim realu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fedorowicz"]. Co mnie sprowadza? Przecież napisałem powyżej. Nie czytałaś ? Ktoś zareklamował mi to forum jako miłe i sympatyczne, a takiego jeszcze w polskim necie nie spotkałem.[/quote] Czytałam ale nie o to mi chodziło.
Po prostu wiem, że tam miałeś bardzo dużo postów i tak się zdziwiłam, że wybrałeś inne forum .
[quote="Fedorowicz"]Na Twoim poprzednim forum też za dobrze się nie działo i nadal nie dzieje się obecnie.[/quote] Nie jest już moim forum.
Ale wiem co się dzieje dlatego niedawno i ja się z TS pożegnałam :)

Życzę miło spędzonych chwil na forum! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nefertari"] Czytałam ale nie o to mi chodziło. Po prostu wiem, że tam miałeś bardzo dużo postów i tak się zdziwiłam, że wybrałeś inne forum .[/quote] Miałem dużo postów na wielu forach. Ale deklaracji wierności czy zobowiązań tam nikomu jeszcze nie składałem. Pisanie na forum to nie cyrograf ani akt ślubu.. :)
[quote="Fedorowicz"] Ale wiem co się dzieje dlatego niedawno i ja się z TS pożegnałam :)
Życzę miło spędzonych chwil na forum! :)[/quote]
To zależy także od tego, ile osób tu będzie chciało ze mną rozmawiać. Dziękuję Ci za tak miłe powitanie i pozdrawiam. :heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Milo Cie powitac [attachment=0]2279-zmniejszajka_pl.gif[/attachment]w naszym towarzystwie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) Milo Cie powitać w naszym towarzystwie. :)[/quote] Jaki piękny misio ! Wielkie dzięki ! Pozdrawiam Cię serdecznie. :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam serdecznie :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć, Fedorowicz :mrgreen:
Z tej strony BabyTroll. Wciąż nie odpowiedziałeś mi na pytanie, które kiedyś Ci zadałam : )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]witam serdecznie :)[/quote] Bardzo mi miło Cię poznać.. :)
[quote="Niedotykalna"] Cześć, Fedorowicz
Z tej strony BabyTroll. Wciąż nie odpowiedziałeś mi na pytanie, które kiedyś Ci zadałam : ) [/quote]
Wybacz, ale Ty pytałaś mnie wtedy o moje dane osobowe. W necie nie podaje się takich rzeczy nieznanym osobom . W wątkach, które założyłem nie zabierałaś udziału. A tymczasem to były tematy, na podstawie których oceniam dyskutanta, nabieram do niego zaufania, bo dotyczą jego poglądów na temat sumienia, uczciwości, traktowania bliźnich, człowieczeństwa, solidaryzmu i sprawiedliwości społecznej. Nie zauważyłem też, abyś staneła w mojej obronie w nikczemnej prymitywnej i wulgarnej nagonce skorumpowanej moderacji. Masz zwyczaj milczeć , gdy kogoś prześladują ? Chciałaś w ten sposób poprzeć niemoralną postawę tych zakłamanych osób, czy może bałaś się tym forumowym terrorystom narazić ? To chyba niezbyt w porządku, prawda ? Dlaczego używacie tam wulgaryzmów ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fedorowicz"]Bardzo mi miło Cię poznać.. :) [/quote] ale my sie znamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] ..ale my sie znamy[/quote] A tak, przypomniałem sobie..
[quote="MagicalFire"]..nikt nie powinien zostawac odbanowany..[/quote] Mozesz wytłumaczyć, co ta wypowiedź oznacza ? Jak to rozumiesz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Fedorowicz[/b], to ze każdy jakimś stopniu zasłużył na bana ale to co jest tam a tu to całkiem inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]Fedorowicz[/b], to ze każdy jakimś stopniu zasłużył na bana ale to co jest tam a tu to całkiem inna bajka[/quote] Wybacz. Tu jest kultura, a tam- nikczemne chamstwo, kolesiostwo, unikanie poważnych tematów, wulgaryzmy, mętny regulamin, offtopic, dyskryminacja, obłuda, zezwierzęcenie, obelgi, cenzurowanie poglądów, usuwanie cudzych postów, tajne samosądy, zamykanie niewygodnych tematów, kłamstwa i oszczerstwa bez mikrograma dowodu.. Zgadzasz się z tym twierdzeniem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]tak[/quote] Pokrewna dusza..mimo wszystko ? Pozdrawiam serdecznie, życząc udanych postów. :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ależ nie, nie pytałam o Twoje dane osobowe. Byłam tylko ciekawa, czy wychodzisz od czasu do czasu ze znajomymi na piwo lub drinka. Po co w takim razie pisałeś, że dasz mi odpowiedź na PW, skoro tak naprawdę nie miałeś zamiaru odpowiadać na moje niewinne, nieszkodliwe pytanie? Czy to było grzeczne z Twojej strony? : )

Zazwyczaj nie zabierałam głosu w założonych przez Ciebie wątkach, ponieważ w większości nie dotyczyły one moich zainteresowań. Zresztą i tak zdarzało się, że ignorowałeś niektóre wypowiedzi : )

[quote="Fedorowicz"]Nie zauważyłem też, abyś staneła w mojej obronie w nikczemnej prymitywnej i wulgarnej nagonce skorumpowanej moderacji. Masz zwyczaj milczeć , gdy kogoś prześladują ? Chciałaś w ten sposób poprzeć niemoralną postawę tych zakłamanych osób, czy może bałaś się tym forumowym terrorystom narazić ? To chyba niezbyt w porządku, prawda ? [/quote] Nie miałam zamiaru nikogo popierać, nie bałam się też, że się komuś narażę. Kłótnie innych niezbyt mnie interesują i rzadko staję po którejkolwiek ze stron. Po cóż sobie nerwy psuć, skoro można porozmawiać o czymś weselszym? :)
[quote="Fedorowicz"]Dlaczego używacie tam wulgaryzmów ?[/quote] Dlaczego mnie o to pytasz? Czy ja używam wulgaryzmów?

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Ależ nie, nie pytałam o Twoje dane osobowe. Byłam tylko ciekawa, czy wychodzisz od czasu do czasu ze znajomymi na piwo lub drinka. Po co w takim razie pisałeś, że dasz mi odpowiedź na PW, skoro tak naprawdę nie miałeś zamiaru odpowiadać na moje niewinne, nieszkodliwe pytanie? Czy to było grzeczne z Twojej strony? : )[/quote] Miałem nadzieję, że zabierzesz głos w poważnych sprawach. Weż pod uwagę, że pytanie zostało zadane podczas .... nagonki..miałem się wtedy tym .... osobom spowiadać ? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fedorowicz"]tam- nikczemne chamstwo, kolesiostwo, unikanie poważnych tematów, wulgaryzmy, mętny regulamin, offtopic, dyskryminacja, obłuda, zezwierzęcenie, obelgi, cenzurowanie poglądów, usuwanie cudzych postów, tajne samosądy, zamykanie niewygodnych tematów, kłamstwa i oszczerstwa bez mikrograma dowodu[/quote] Zgadzam się.
Tylu użytkowników tam jest tak bezczelnych a moderatorzy z Adminem na czele to tolerują i przyzwalają a powinni karać za chamstwo.
Niestety nie zostaną ukarani bo Ci najwięksi gnębiciele są w świetnej komitywie z Teamem i dzięki temu skaczą do innych jak wszy na grzebieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nefertari"] Zgadzam się.
Tylu użytkowników tam jest tak bezczelnych a moderatorzy z Adminem na czele to tolerują i przyzwalają a powinni karać za chamstwo.
Niestety nie zostaną ukarani bo Ci najwięksi gnębiciele są w świetnej komitywie z Teamem i dzięki temu skaczą do innych jak wszy na grzebieniu.[/quote]

Otóż to, bardzo trafnie napisałaś o tym. Przepraszam wszystkich za zbyt ostrą wypowiedź powyżej na temat " Teamu " forum The Silence, bo krytykuję kogoś za używanie słów obraźliwych, a sam ich pod wpływem negatywnych emocji użyłem. ;(
[quote="Niedotykalna"]
Ależ nie, nie pytałam o Twoje dane osobowe. Byłam tylko ciekawa, czy wychodzisz od czasu do czasu ze znajomymi na piwo lub drinka. Po co w takim razie pisałeś, że dasz mi odpowiedź na PW, skoro tak naprawdę nie miałeś zamiaru odpowiadać na moje niewinne, nieszkodliwe pytanie? Czy to było grzeczne z Twojej strony? : ) [/quote]

Miałem zamiar udzielić Ci odpowiedzi, ale nie podałem konkretnego terminu, kiedy napiszę na PW. Na tamtym forum wielu użytkowników i moderatorów otwarcie przyznaje się do systematycznego picia i zażywania narkotyków. Ja konsekwentnie unikam takich znajomych, którzy piją i nie zawiązuję z nimi bliższych relacji towarzyskich. Czy taka odpowiedź Ci wystarcza ? :)
[quote]Zazwyczaj nie zabierałam głosu w założonych przez Ciebie wątkach, ponieważ w większości nie dotyczyły one moich zainteresowań. Zresztą i tak zdarzało się, że ignorowałeś niektóre wypowiedzi : ) [/quote]
Sytuacja Polaków w III RP nie dotyczy Twoich zainteresowań ? To ciekawe.
Ale ostatnio napisałaś tam coś w temacie, który założyłem. :)

[quote]
Nie miałam zamiaru nikogo popierać, nie bałam się też, że się komuś narażę. Kłótnie innych niezbyt mnie interesują i rzadko staję po którejkolwiek ze stron. Po cóż sobie nerwy psuć, skoro można porozmawiać o czymś weselszym? :) [/quote]
Wybacz, ale jak można rozmawiać w ogóle z takimi nieuczciwymi osobami które ciągle kłamią, piją, ćpają, obrażają innych ? :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czesc Fedorowicz :)

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="BriliantBitch"]Czesc Fedorowicz :)[/quote] Hejka! Witam Cię serdecznie ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ercze"]Witaj Federowicz, wita cię z zamiłowania i powołania germanista. Może znajdziemy jakieś wspólne tematy do dyskusji. W sumie bywam i pisze tak nie za często, ale czasem znajduje czas. Witaj na pokładzie :)[/quote] Fedorowicz. Miło mi Ciebie poznać ! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...