Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
monixa752

Co was drażni w mężczyznach?

Rekomendowane odpowiedzi

eh :) nie rozumieją ironii, cynizmu, wszystko trzeba im mówić wprost! są lepsi dla jakiejś pierwszej lepszej dziuni niż dla Ciebie, w domu są chamscy a publicznie udają świętych, mówią, że to tylko kumpela a później się okazuje, mówią nie maluj się i tak ładnie wyglądasz a za pierwszą lepszą się oglądają :):) z wagą tak samo, mówią, nie odchudzaj się a na inne się gapią, kłamią często tak bezmyślnie i głupio kłamią, że my i tak wiemy, że to jedna wielka ściema a i tak kłamią:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nic mnie nie drazni w mezczyznach. Sa ani zli , ani przesadnie lukrowani. Poprostu sa soba , czy sie to nam kobietkom podoba czy tez nie.
Nie sa swieci podobnie jak my kobiety.
Sa wsrod nich paskudne i agresywne eksponaty , ale to wcale nie znaczy , ze tacy sa WSZYSCY.
Podobnie rzecz sie ma z kobietami. Sa cudowne i wspaniale , ale rowniez wsrod tych istotek znajda sie takie ktore sa w doslownym znaczeniu koszmarnymi jedzami , niczym babajagi z Lysej Gory.
Niestety swiat jest taki jaki jest , ale to jacy jestesmy lub bedziemy zalezy wylacznie od naszych relacji z druga osoba. A to niestety jest bardzo trudna sztuka , wiec jak cos nie idzie to zaczynamy stosowac obwinianie drugiej strony, ze ironiczna , ze chamska , ze zdradza.ze nie szanuje nas itd.
A moze zaczac nalezy od zastanowienia sie, i to uczciwego czy ja tez jestem w porzadku? Kazdy ma swoje za uszami co nas drazni i zlosci , wiec moze Ci nasi panowie nie do konca zasluguja na miano tych, w ktorych cos nas drazni? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie mam w tym względzie raczej rozróżnienia na kobiety i mężczyzn. Mogę ewentualnie napisać, co mnie drażni w ludziach. A jest to dwulicowość i hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No wlasnie.Tak po zastanowieniu sie to rzeczywiscie bezsensem jest koncentrowanie sie tylko na tym co moze lub drazni w mezczyznach.
W koncu my ludzie wszyscy mamy cale mnostwo roznych wad ktore nas draznia mniej lub wiecej , ale draznia.
Jak to w zyciu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie w zasadzie nic w nich nie drażni. Wiadomo każdy człowiek ma jakieś wady, nie ważna jest płeć. Nawet lubię to w mężczyznach że są czasami bardziej konkretni od kobiet, chociaż też nie ma reguły. Nie uważacie?

Let it be!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze takie zauwazanie wad rnie tylko u innych , jest bardzo pozytywna cecha. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W meżczyznach drażni mnie to, że nie wystarczy im patrzeć na jedną kobietę i podziwiać ją tylko jak przejdzie koło niego dziunia w krótkiej mini to nie ma za krzty honoru, żeby nie robić tego przy swojej kobiecie.. I czym się zasłania? "Przecież jestem facetem to muszę czasem popatrzeć na inne.." :bangin:

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Cale szczescie, ze nie wszyscy faceci podziwiaja cudze kobietki.
A to ze sa wzrokowcami i tak nas kobiety postrzegaja ,to chyba nie do konca zle?
Zgodnie z zasada , ze wszyscy niezaleznie od plci mamy rozne drazniace nas nawzajem wady i wadziska.
Pozloscimy sie i czasami nam pto rozdraznienie przechodzi i jest ok. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi