Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
rozowa0la

happysad

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Zna ktoś kapelę? Słuchał kiedyś? A może wśród użytkowników są jacyś wielcy fani Quki i jego cudownego głosu (oprócz mnie oczywiście :P) ??
Co myślicie o nowej płycie (nieprzygoda)? Zachęcam do zainteresowania się zespołem - warto :-D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
słyszałem piswenki tej kapeli.. ma nawet troche tego u siebie na kompie.. Podobają mi się niektóe ich piosenki ale zęby za nimi szaleć czy być wiernym fanem to odpada...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Znam ten zespol i bardzo go lubie. Teraz nawet slucham (30 raz^^) Moge nawet powiedziec ze jestem ich fanka. Byłam na ich koncercie :] tej nowej plyty jeszcze nie sluchałam

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="rozowa0la"]Zna ktoś kapelę? Słuchał kiedyś?[/quote] jasne :) http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=799#13627

Piosenka Miłość szczególnie wpadła mi w ucho :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś siostra przywlekła do domu płytę z ich piosenkami. Chyba jeszcze wtedy nie byli tak znani i kochani.

Jakoś mnie nie zachwyciło. Takie sobie. Teksty nieszczególnie wywarły na mnie wrażenie. Głos wokalisty mi się nie podobał... Generalnie nie wróżyłam zespołowi większej kariery.

A tu - proszę, nawet tematy o nich zakładają ;)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="rozowa0la"]Zna ktoś kapelę? Słuchał kiedyś?[/quote] Oczywiście, że znam... kilka piosenek kojarzy mi się z moją dawną miłością ... :oops: od rozstania z ******** nie słucham... ewentualnie przypadkiem :and: ... ale ogólnie bardzo ładne są ;-)

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jestem wielkim fanem! mam wszystkie plyty tego zespolu(3) slucham non stop i uwazam ze MILOWY LAS, DLUGA DROGAW DOL i LUDZIE CHCA USLYSZEC WIESCI ZLE sa to najlepsze kawalki na tej plytce

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Generalnie nie wróżyłam zespołowi większej kariery.

A tu - proszę, nawet tematy o nich zakładają ;) [/quote]
Taaa... Happysad stał się ostatnio dosyć popularny :D
[quote="FOX"]Piosenka Miłość szczególnie wpadła mi w ucho :)[/quote] Też ją lubię ( zresztą jak wszystkie inne), ale teledysk jest trochę słaby...
[quote="kubalucak"]ja jestem wielkim fanem! mam wszystkie plyty tego zespolu(3)
slucham non stop[/quote]

Oooo to jesteś mój ziom, hehe xD XD

Z nowej płytki, wg mnie, Długa droga w dół, Nieprzygoda, Tak się boję - najlepsze :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
happysad? uwielbiam xDDD
nieprzygoda.. Damy Rade jest boskie ^^
(poprzednie płytki jednak były lepsze xPP)

pozdrawiam ^^ ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Happysad rządzi \m/ a tak troche zbocze z tematu... wybiera sie ktos na ich koncert? bedzie w czestochowie... chyba 15 listopada^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bardzo lubię :) ich piosenki są świetne

Esy, floresy, fantasmagorie. Niewiele tu po mnie, niewiele tu po mnie. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocham ich piosenki... szczegolnie te starsze..."Ja do Ciebie":*, "jesli nie rozjada nas czołgi " zanim pojde" i wiele wiele by tu jeszcze ich wymieniac...

Aguska=))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam chłopaków :] Ich piosenki towarzyszą mi każdego dnia w robocie.
Slucham ich od końca sierpnia i już dwa razy
byłam na koncercie. Było genialnie :-D
Teraz kolejna trasa koncertowa jest, a już 1 marca znowu zawitają do Wiatraka.
Znowu będzie szaleństwo :mrgreen:

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Już mi sie przejdli :/ kiedyś nonsopt gdzie bym nie był happysad - z dwie czy trzy piosenki poslucham bo lubie ale to mi wystarczy raz na dwa tygodnie - miesiąc. Ostatnia płyta była zrobiona nachalnie tak bez tej wemy na robienie czegoś z niczego - teraz już jest pogoń za koncertami i wytwórniami - zaczyna im brakować takiego szaleństwa i spontaniczności.

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak widze te moje posty wczesniejsze (czyt. wrzesien) to az zal dupe sciska xD
Sczerze mowiac ja juz zygam tym happysad'em! Piosenki mi sie juz przesluchaly. Wszystko na jedno kopyto... Teraz to przezucilam sie na cos mocniejszego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chwila chwila - a ja będę ich bronić :-P [quote="XUL"]Ostatnia płyta była zrobiona nachalnie tak bez tej wemy na robienie czegoś z niczego - teraz już jest pogoń za koncertami i wytwórniami - zaczyna im brakować takiego szaleństwa i spontaniczności.[/quote] Nie zgadzam się, bardzo piękne piosenki są na niej, ciekawe teksty.
Nie będą ciągle grać wesołych szalonych piosenek, w życiu każdego wiele się zmienia,
przeżywamy różne rzeczy, zmienia się nasze myślenie, poglądy.
A chłopaki przenoszą swoje odczucia na papier i tak o to powstała bardziej
melancholijna, smutna płyta.
I bardzo mi się ona podoba, nawet bardziej niż wcześniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zatem tak. Jak dla mnie ich piosenki są zbyt dołujące, więc ich unikam. Nie lubię słuchać tego zespołu. Kiedyś go nawet czasami słuchałam, toteż mogę stwierdzić, że głos wokalisty jest niezły. Jednak nie na tyle, żeby się dołować i pogrążać w porażce życia. Oczywiście, nie wszytkie ich piosenki są takie, ale wg mnie większość. Szczególnie na ich nowej płycie, o ile mnie pamięć nie myli. Jakoś zespół nie dla mnie, ot co!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Jak widze te moje posty wczesniejsze (czyt. wrzesien) to az zal dupe sciska xD
Sczerze mowiac ja juz zygam tym happysad'em! Piosenki mi sie juz przesluchaly. Wszystko na jedno kopyto... Teraz to przezucilam sie na cos mocniejszego :mrgreen:[/quote]
:piwo: [quote="Atena"]Nie zgadzam się, bardzo piękne piosenki są na niej, ciekawe teksty.
Nie będą ciągle grać wesołych szalonych piosenek, w życiu każdego wiele się zmienia,
przeżywamy różne rzeczy, zmienia się nasze myślenie, poglądy.
A chłopaki przenoszą swoje odczucia na papier i tak o to powstała bardziej
melancholijna, smutna płyta.
I bardzo mi się ona podoba, nawet bardziej niż wcześniejsze.[/quote]
Akurat ten rodzaj muzyki winien byc nastawiony nstałośc w pogladach i zespół powinnien mieć swój styl - a nie zmieniac go co plyte... zbyt agresywna zmiana jak dla mnie nastapila w happysad - ale i tak mam go juz po dziurki w nosie :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="XUL"]Akurat ten rodzaj muzyki winien byc nastawiony nstałośc w pogladach i zespół powinnien mieć swój styl - a nie zmieniac go co plyte...[/quote] Jeśli chcesz słuchać wiecznie czegoś co jest tworzone na jedno kopyto to
polecam Mandaryne lub Dodę :lol:
Ja tam wolę jakieś zmiany i nie powiedziałabym że są one zbyt drastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]Jeśli chcesz słuchać wiecznie czegoś co jest tworzone na jedno kopyto to
polecam Mandaryne lub Dodę
Ja tam wolę jakieś zmiany i nie powiedziałabym że są one zbyt drastyczne[/quote]
Hmmm zaczynasz być prozaiczna i wyskakujesz z rzeczmi o ktorych pojecia nie masz, mianowicie wpierszam mi slowa ktorych nie powiedzialem - trzeba umieć rozróżnić rozbudowe od zmiany pod publike ew. jednego kopyta - happysad gra na jedno kopyto tyle ze jeszcze swoj klimat zgubił gdzieś podrodze. Zresztą podejrzewam ze Happysad jest jednym zespołem tego gatunku który znasz. Tak wogole wiesz wogole o co chodzi gdy pada stwierdzenie "specyficzność Happysad" ? co ich wyróżnia ? AC/DC miał braci Young'ów - wokal i charakterystyczne wejść gitarowe. Guns 'n' roses - Woklaiste i specyficzny stuj i efekty gitary Slash'a .Manson - teksty i specyfike przeslania ich w teledyskach takze wokal. Slipknot/Stone Sour - Corey'a - wokaliste ktory spiewa jak z nut ,genialny technicznie i barwa nie do podrobienia na dodatek perkusje fundowana przez Joey'a. Slayer - legenda slayer trash metalu :lol: - do tej pory nie zjechali z tonu graja swoja muzyke - stylu nie zgubili a swiezosci jest tyle ze mozna sie nacpac. Sweet Noise - teksty i odniesnie je do zycia niemal kazdego mlodego czlowieka zaczynajacego miec problemy w panstwie w ktorym mieszka... wszystkie te zespoly masza swoja charakterystyke a mowic ze robia cos na sile to tak jak prosic sie o piache we wlasna morde :lol:

I jeszcze - gdybym chciał prostoty i twórczości nie od serca to własnie sluchał bym dalej Happysad'u - moje prywatne zdanie i zrozumieja je Ci ktorzy potrafia uszanować czyjeś wyczucie. :amasz:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
happysad? Uwieeeelbiam. Wszystkie piosenki znam na pamięć, często sobie je nucę, ot tak sobie. Mam na mp4 chyba wszystkie utwory, jakie kiedykolwiek nagrali. Quka jest boski. ^^

Bo kolory naszej t?czy wybieramy sobie sami (;

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajny zespół, ale nie szaleje na jego punkcie podobają mi się niektóre piosenki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja też uwielbiam happysad :) jak żaden inny zespół, ale stwierdzam że pierwsza płyta lepsza od drugiej...

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś słuchałam - chodziłam na koncerty, mam wszystkie płyty, ale cóż - zdecydowanie zespół mi się znudził, po prostu, wszystkie piosenki są prawie takie samo, 'na jedno kopyto', jak to ktoś wcześniej zauważył.
Czasem zdarzy mi się posłuchać pojedynczych piosenek, ale to tyle;)

"Dowodem odwagi nie jest umrze?, lecz ?y?."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zespół jest wart uwagi. Mają ciekawe teksty moim zdaniem. Melodie nieco nudne, ale do słuchania raz na jakiś czas idealne.

[color=#FFFFFF][i]I am the tragedy

And the heroine

I am lost And I am rescuing

The storm is come

And I am following

My name is Tristan

And I am alive

[/i]

[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi