Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Ksiezyc , a kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

:) Srebrna planeta od wiekow byla kojarzona z KOBIECOSCIA.Wiemy , ze czas obiegu ksiezyca wokol Ziemi wynosi okolo 29 dni czyli tyle ile zazwyczaj trwa cykl miesiaczkowy.
Ponoc Ksiezyc reguluje tez wiele naszych procesow zyciowych. Slyszalam , ze kobiety w czasie pelni sa bardziej rozdraznione lub nawet wpadaja w stany smutku lub przygnebienia.
Jak to jest ? Czy ksiezyc ma tak naprawde ogromny wplyw na kobiety i czy tylko na kobiety? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja w czasie pełni księżyca nie sypiam...jest mi strasznie duszno i gorąco, jestem rozpalony i pełen energii..

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Masz racje Ari.Wielu moich znajomych i kolegow tak sie wlasnie czuje jak Ty.
Sa , choc jestem kobieta to nie odczuwam zadnych wplywow ksiezyca na moje samopoczucie. Spie jak przyslowiowy kon, nie jestem zla i nie ciskam sie bez powodu.
Warto dodac, ze np. jesli planujemy cos , w czym do tej pory nie udalo nam sie odniesc sukcesow , jak odchudzanie czy rzucanie palenia to moze zrobic to wlasnie wtedy kiedy jest pelnia?
Wlasnie ponoc w nowiu nasz organizm sie najszybciej oczyszcza i wraca do rownowagi. A jak jest naprawde? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako stara dusza i stara czarownica jestem bardzo podatna na wpływ księżyca i każda kwadra ma dla mnie inne znaczenie :) Księżyc to przyjaciel kobiety - podpowiada wiele ciekawych rzeczy, jeśli tylko chcemy go posłuchać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ale ja nie za bardzo trzymam z Ksiezycem, bo wprowadza zludzenia i iluzje , a czasami nawet zle mysli.
Ale to chyba bardziej zalezy od stopnia wrazliwosci na wrazenia psychiczne i wyobraznie.
Zreszta ksiezyc ,jest zdecydowanie symbolem kobiecym nawet w kartach Tarota.
I szczerze mowiac , to ksiezyc ma wplyw na wszystkich i na wszystko co jest na ziemi. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi