Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Wybrancy duchow

Rekomendowane odpowiedzi

:) Niezwykla fascynacja bezkrwawymi operacjami budzila i budzi, szereg roznych kontrowersji.
Bo jak wytlumaczyc fakt usuniecia chorej tkanki bez kaleczenia czlowieka.
Czy mozna wykonac taka BEZKRWAWA OPERACJE?
Oczywiscie nauka mowi zdecydowane nie!
Ale rzeczywistosc i czestosc takich operacji przeczy zdrowej logice. Wiec jak to jest?
Dodam tylko , ze ludzi ktorzy to potrafia nazywa sie na Filipinach WYBRANCAMI dobrych duchow.
Jak to funkcjonuje w Polsce i z jaki skutkiem?
Czy ktos mial z was wykonywana taka operacje? ;-)

-- 29 gru 2012, o 18:03 --

:) Mam wiele uznania dla takich bezkrwawych operacji.
Moja babcia poddala sie takiemu zabiegowi w Poznaniu i szczerze mowiac to zaniemowilam ze zdziwienia.
Babcia cierpiala na kamienie zolciowe . Nie chciala poddac sie klasycznej operacji chirurgicznej gdzie wycieto by jej caly woreczek zolciowy. Szukala innych metod .
Po tej bezkrwawej operacji po zrobieniu USG okazalo sie , ze kamienie zniknely i wszystko jest ok.
Ja jestem w szoku, a babcia cala szczesliwa.
Wiem , ze sceptykow w Polsce jest cala fura, ale to co ja zobaczylam to przechodzi ludzie pojecie.
Najprosciej bylo dac sie pociac , ale po tym przypadku mojej babci mam teraz dystans do roznych operacji chirurgicznych.
A moze tepienie i zwalczanie takich bezkrwawych operacji to konkurencja lub czysty biznes?
Roznie mozna myslec. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Kto wykonywał takie operacje? Znachor miejscowy? Masz może jakieś materiały na ten temat?

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Rozumiem Twoje zdziwienie, zreszta nie tylko Twoje.
To zjawisko budzi wiele kontrowersji . Poniewaz wielu ludzi uwaza, ze z punktu widzenia nauki nie sposob wyjasnic , w jaki sposob golymi rekoma mozna dostac sie do ciala pacjenta i usunac chora tkanke.
Inni twierdza , ze jest to mozliwe i powoluja sie na przyklady ludzi , ktorzy w ten wlasnie sposob zostali wyleczeni.
Szczegolnie z takich bezkrwawych operacji slyna Filipiny , i to wlasnie tam na Filipinach ,ludzi ktorzy to potrafia nazywa sie ,,wybrancami dobrych duchow,,
Dodam , ze do tego grona owych wybrancow zalicza sie Jaime Pusot fantastyczny i niezwykle skuteczny uzdrowiciel parajacy sie tzw. parapsychiczna chirurgia.
Bywal i bywa w Polsce . Niezwykle skromny i niezwykle skuteczny. Z tego co wiem, nigdy nikogo nie chce przekonywac , ze to co robi jest mozliwe. zwyczajnie pomaga ludziom . A licza sie tylko widoczne efekty.
Ja mysle,ze tacy jak on , sa kanalami przez ktore przeplywa leczaca energia .Ponoc jest to cos co mozna przyrownac do pradu elektrycznego, a sam zabieg operacyjny wspomaga pewnego rodzaju trans.
Osobiscie jestem pod ogromnym wrazeniem ktore czasami wprawia mnie w niezrozumiale oslupienie.
Chwilami to zjawisko przypomina mi dzialaniem system REIKI.
Ale moze sie myle. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przez moment nie mogłem tego obsadzić w odpowiednie ramy. Elementy tego "czegoś" usłyszałem nawet w metodach Silvy.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys ale to juz jakis czas temu ogladalam o tym program. Powiem wam ze wygladalo to ciekawie bo operowane miejsce tak samo smarowalo sie tym żółtym czymś odkażajacym i osoba "operujaca" uciskala dziwnie brzuch (akurat cos tam mialo byc usuwane) jakby skora byla nacieta i w nim jakby grzebala poruszajac palcami i zaciskajac dlon w piesc. Mysle ze krytykow znajda sie tysiace albo mioliony. Ja osobiscie uwazam ze jest swietny nieinwazyjny sposob na drobne problemy ale nie jestem pewna czy jest to w stanie "pozbyc sie" powazniejszych chorób jak nie wiem chore nerki czy nowotwór.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Mysle, ze do konca jednak nie wiadomo jak to jest naprawde.
Sporo osob uwaza to za cud , ale wiekszosc doszukuje sie co tu kryc ,zwyklego oszustwa.
Maja prawo do takich opinii, ale rowniez Ci ktorzy odczuli na sobie skutki uzdrowien rowniez.
Uwazam , ze jesli ktos ma takie wrazenie to jest juz bardzo duzo.
A moze w tym cudzie chodzi o zwykla sugestie i polepszenie samopoczucia.
Domyslow i pytan bez odpowiedzi jest jak zwykle caly worek. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No sama Twoja babcia jest faktem autentycznym. Same kamienie siła woli nie znikaja jednak. Wiec moze cos w tym jest

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Akuratnie ja wiem o czym mowie,bo to widzialam na wlasne oczy. Ale mimo wszystko jakos trudno uwierzyc w cos co jest namacalne , ale nie do konca zrozumiale.
Zreszta tak ma sie rzecz z Reiki.
Odczuwamy zdrowienie organizmu , a mimo wszystko jest i tak sporo watpliwosci. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi