Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Magdalena1984

Walka z cellulitem

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktoś z was słyszał o testach DNA które mają pomóc w walce z cellulitem.Czy jest sens wydawania niemałej kasy na te testy,czy jest to kolejny bubel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze takie testy DNA zrobic mozna, ale nie sadze by w jakis znaczacy sposob pomogly ,w likwidacji pomaranczowej skorki.
Sadze, ze sa one bez watpienia kosztowne, wiec czy jest sens? Nie wiem . Kazdy kogo dotyczy cellulit musi sam zdecydowac.
Wiadomo, ze z pomaranczowa skorka zmaga sie bardzo wiele kobiet , a nawt i mezczyzn.
Dodam , ze skorka pomaranczowa dotyka niezaleznie od wieku, zawodu , aktywnosci fizycznej. Nie ma tez znaczenia fakt ile wazymy.
W walce z cellulitem bardzo moze pomoc odpowiednio dobrana dieta , oraz codzienne i systematyczne cwiczenia wykonywane przez nas z tzw uporem maniaka.
Niewykluczone , ze mamy wtedy szanse na to , ze cellulit przestanie nas dreczyc i sprawi, ze wreszcie odetchniemy z ulga i pozbedziemy sie tego nieestetycznego wygladu naszego ciala. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może być również tak, iż mimo intensywnej walki z nim i tak pozostaną na ciele jego ślady, albo też w momencie kiedy się zapomnimy cellulit powróci w mgnieniu oka. Ciężko stwierdzić zależność, jednak testy DNA to wg mnie przesada. Lepiej pomyśleć o motywatorach w formie masażerów, tabletek czy też kremów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:D
A wiecie dla czego mężczyźni nie maja cellulitu??
Bo brzydko wygląda!!!!

Nie mogłem się powstrzymać :D

Podobno 90% kobiet go ma... więc to chyba walka z wiatrakami... Ja jakoś na to nie zwracam uwagi.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) To prawda.
Cellulit jest paskudny i z pewnoscia my kobiety go nigdy nie ,,pokochamy,,.
Ale mimo to walczymy jak mozemy by go powstrzymac.
Mysle, ze kazda kobieta ktora ma juz cellulit wie z pewnoscia co to za zmora.
Poki co nie widze go u siebie , ale nigdy nie wiadomo kiedy moze sie pojawic. 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wydaje mi się, że ważne są masaże + balsamy antycellulitowe i oczywiście sport. Wszystko razem na pewno da rezultaty

http://szamba-betonowe-caly-kraj.pl/przepisy/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Berenika"]wydaje mi się, że ważne są masaże + balsamy antycellulitowe i oczywiście sport. Wszystko razem na pewno da rezultaty[/quote] Ja zamiast balsamów bardziej wierzę w tabletki. Zresztą sama stosuję detocell. Wydaje mi się, że bardziej można wspomóc się od wewnątrz do tego dieta oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mnie się podobają takie siedziska natryskowe na niektórych basenach które strumieniami wody pod ciśnieniem masują tyłek i uda :D Strasznie przyjemna forma relaksu, a podobno nawet fajnie działa :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Zastanawia mnie to, ze wielkie gwiazdy i roznej masci celebrytki maja
czesto widoczny golym okiem cellulit.
W koncu z pewnoscia stosuja jakies antycellulitowe i masaze i balsami i inne tam smarowidelka , a cellulit
jak byl tak jest.
Mysle, ze owszem takie zabiegi bez watpienia nie szkodza , ale niestety jak ktos ma juz cellulit to niewiele chyba
tu moze pomoc.
Mysle, ze cellulit to rowniez sprawa genow. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja myślę, że dużo osób walczy z nim od zewnątrz a czasem to problem równowagi w organizmie.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Co racja to racja.
Ale to nie zmienia faktu , ze kobiety uparcie poszukuja skutecznych sposobow na pozbycie sie tego
defektu estetycznego i zdrowotnego.
W koncu jedno z drugim ma wiele wspolnego. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś niespecjalnie ubolewam nad tym, że jestem nieidealna :D

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No i bardzo dobrze, bo przynajmniej Jestes soba.
A to znaczy , ze kompleksy / jesli nawet je masz/ , omijaja Twoja psychike.
W koncu przeciez o to chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mądrze mówicie dziewczyny. Głupio mi przyznając się, ale mam problem z akceptacją siebie, wiem że to kwestia psychiki właśnie taka walka z cellulitem. :( [quote="samba_mamba"]A co to i jak działa? Gdzieś kojarzę nazwę, ale nie do końca wiem w jakim kościele mi dzwoni.[/quote] detocell to tabletki, są różne w zależności od formy cellulitu z którym się borykasz, ja mam problem z wodnym to o tym mogłabym Ci powiedzieć :P [quote="Coolka"]A mnie się podobają takie siedziska natryskowe na niektórych basenach które strumieniami wody pod ciśnieniem masują tyłek i uda :D Strasznie przyjemna forma relaksu, a podobno nawet fajnie działa :P[/quote] Zdecydowanie zgadzam się !! Uwielbiam to :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="samba_mamba"]A to powiedz, co mi tam. Człowiek całe zycie się uczy! 8-)[/quote] Cellulit wodny to skóra, która wydaje się być opuchnięta i pofałdowana. Powstaje on na skutek nieprawidłowości w przepływie krwi oraz limfy. Przyczyną takiego stanu jest przede wszystkim zatrzymanie wody w organizmie. Wówczas dochodzi do powstawania obrzęków, które zaburzają mikrokrążenie. W efekcie prowadzi to do niedożywienia, niedotlenienia oraz niedokrwienia komórek tłuszczowych. Zaczynają więc gromadzić w swoim wnętrzu substancje toksyczne, co skutkuje pojawieniem się grudek oraz nierówności.
Do zatrzymania wody w organizmie zachodzi najczęściej na skutek błędów żywieniowych. W diecie kobiet szczupłych nie brakuje soli oraz innych dodatków, które są przyczyną obrzęków. Niekiedy zatrzymaniu wody sprzyja doustna antykoncepcja oraz buty na wysokim obcasie i obcisła odzież.
Także z cellulit to problem nie tylko osób walczących z nadwagą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Martucha"]Zdecydowanie zgadzam się Uwielbiam to :D[/quote]
Ja raz tylko miała okazje spróbować jak usiadłam sobie na takiej półeczce, żeby złapać oddech po pływaniu a Pan ratownik to coś włączył :P Boskie uczucie :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Coolka"]Ja raz tylko miała okazje spróbować jak usiadłam sobie na takiej półeczce, żeby złapać oddech po pływaniu a Pan ratownik to coś włączył :P Boskie uczucie :)[/quote] Na początku roku chodziłam na basen, było tam dżakuzi z takimi cudami. Teraz w walce z cellulitem urządzam sobie pod prysznicem masaże i polewania zimną wodą - to też ma dobry wpływ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś miałam taka fajną myjkę, ale gdzieś ją wcięło. Chociaż ja nie to, że na cellulit co lubię zrelaxować w wannie :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podobno bieganie dobrze działa na cellulit. Ale myślę, że tak w 100% nie da się niestety tego zwalczyć :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) W 100% z pewnoscia nie , ale przy zastosowaniu odpowiednich
zabiegow mozna cellulit jakos ograniczyc i sprawic, by byl chociaz mniej widoczny i
nie wprawial w kompleksy .
Bieganie zawsze jest dobrym pomyslem , bo chociaz jak nie zmniejszy cellulitu to przynajmniej
poprawi nasza wydolnosc organizmu z kondycja wlacznie.
Zreszta kazde robienie cos, jest zawsze lepsze niz nie robienie nic dla swojego zdrowia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
O pozytywnym wpływie bieganie na walkę z cellulitem też słyszałam, podobnie jak z jazdą na rowerze no i wspominanymi bańkami chińskimi. Teraz a aptece moja koleżanka zaopatrzyła się na promocję 1 plus 1 gratis opakowania detocellu slim efekt. Cóż kalendarzowa wiosna już całkiem niedługo :F

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Wlasnie wiosna wiekszosc nas zaczyna chyba troche intensywniej sie
sobie przygladac i bardziej zwracac uwage na takie niedoskonalosci jak cellulit.
Chociaz ponoc jak ktos go ma to powinien systematycznie probowac sie cellulitu
pozbywac.
Slyszalam , ze super skuteczny i pomaga utrzymac w ryzach te skorke pomaranczowa
balsam z bluszczem . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi