Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

pingwiny z madagaskaru

Rekomendowane odpowiedzi

[size=150][color=#FFFF00][b]pingwiny z madagaskaru [/b][/color][/size]
[img]http://comedycentral-pl.mtvnimages.com/images/pingwiny_grp_05.jpeg?width=400&sharpen=true[/img]
Serial nie wiąże się ściśle z fabułą filmów i nie jest umiejscowiony w określonym punkcie między nimi. Tom McGrath oznajmił, że akcja serialu rozgrywa się w świecie równoległym do fabuły filmów.

Cztery pingwiny wracają do Central Parku, gdzie osiadają na stałe i podejmują się zadania pilnowania porządku w zoo. Sprawa komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrali się z nimi pasażerowie na gapę – banda lemurów z samozwańczym Królem Julianem na czele, który ciągle przeszkadza ptakom w ich tajnych operacjach. W zoo pingwiny poznają nowych przyjaciół, jednak mają też wielu wrogów. Niejednokrotnie działania ptaków wykraczają poza obręb zoo, a niekiedy muszą one mierzyć się z siłami zagrażającymi całemu światu.

W serialu pojawia się wiele nowych postaci, niewystępujących w filmach.

Skipper – lider grupy. Jest odpowiedzialny za obmyślanie taktyki i wydawanie rozkazów pozostałym członkom drużyny. Jest bardzo nieufny w stosunku do innych zwierząt. Uwielbia sushi. Ma awersję do igieł[3]. W polskiej wersji często pojawia się jego imię, ale same pingwiny tytułują go "szef". Nienawidzi hippisów i kucyków. Z powodu nie do końca wyjaśnionej walki z Hansem jest wrogiem publicznym nr 1 w Danii.
Rico – specjalista od zadań wybuchowych. Uwielbia strzelać i wysadzać. Niewiele mówi, zwykle wydaje dźwięki przypominające ochrypłe chrząkanie, nawiązujące do jego nastroju. Posiada umiejętność połykania, a następnie wymiotowania różnych przedmiotów. Pingwiny wykorzystują to na swoją korzyść, używając jego żołądka jako magazynu sprzętu. Posiada lalkę o imieniu Perky, którą uważa za swoją dziewczynę. Uwielbia prowadzić samochód. Wszelkie eksplozje i wybuchy komentuje: "Ka-boom!".
Kowalski – strateg pingwinich komandosów, który podaje sugestie i tworzy raporty. Jest również wynalazcą. Zawsze ma przy sobie charakterystyczne liczydło. Gdy potrzebne są bardzo szybkie decyzje, traci czas na przesadne analizowanie sytuacji[4]. Boi się dentysty[5]. Jest platonicznie zakochany w samicy delfina, Doris. Nie wierzy w magię i czary, aczkolwiek sądzi, że kosmici istnieją.
Szeregowy (ang. Private) – najmłodszy i najniższy z pingwinów. Często jest najrozsądniej myślącym z grupy, jednak jego pomysły rzadko są traktowane poważnie. Jest bardzo wrażliwy i zdziecinniały, m.in. lubi jednorożce wzorowane na My Little Pony. Wyróżnia go także urok osobisty. Skipper traktuje go jak własnego syna. Panicznie boi się borsuków i twierdzi, że nie wolno im ufać. W oryginalnej, angielskiej wersji językowej mówi z brytyjskim akcentem. W odcinku "Przetrwać w miejskiej dżungli" został mianowany na Szeregowego Pierwszej Klasy. Uwielbia słodycze.

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oni są genialni!!!!!!!!

"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rico i tak najlepszy ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ari"]Rico i tak najlepszy ;D[/quote] masz u mnie piwo
taki mały bonus
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Iy_hpTuGkWo[/youtube]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
każdy ich uwielbia! ;) od najmłodszych do najstarszych

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
albo jak Rico krzyczy "Landrynyyy.!" ;D każdy pingwin ma w sobie coś unikatowego co czyni go wyjątkowym ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepszy tekst to "k-boom!". a co do pingwinów dopełniają je lemury, bez nich nie byłoby tyle zabawy

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magik to kiedy to piwo.? ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Król Julian i Skipper to moje ulubione postacie w tej kreskówce, zastanawiam się tylko, czy jest to bajka dla dzieci... dorosłym za to polecam ją w 100%!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kocham ich ! :) ta bajka nie ma przedziału wiekowego :) Rico rządzi :P moja ulubiona postać :P

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogladam codziennie, przyznam sie ze nawet na powtorki lubie patrzec i za kazdym razem smiesza mnie tak samo : p szeregowy to moj pingwinek numer 1, mamy ze soba duzo wspolnego : D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mega serial, na prawdę może poprawić humor :) przypada do gustu dla osób właściwie w każdym wieku i tych młodszych i tych starszych. dużo fajnych tekstów, a najbardziej lubię chyba postać Rico ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pingwiny z Madagaskaru również oglądam codziennie, mój ulubiony to Skipper, ale reszta też jest fajna, to może oglądać każdy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi