Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Wzor na seksapil

Rekomendowane odpowiedzi

Seksapil jest wazny , bo wplywa na nasze relacje z innymi . Jesli jestesmy postrzegani jako osoby atrakcyjne to zdecydowanie latwiej dobieramy sobie partnera , zdobywamy prace itd.
Co ciekawe , seksapil nie zalezy od wieku ani nawet plci , bo podobaja sie nam osoby nawet tej samej plci, jesli rzeczywiscie maja to ,,nieuchwytne cos,,.
Mysle, ze gdyby ktos w koncu odkryl WZOR na to jak podobac sie innym , to z pewnoscia zostalby miliarderem.
Wszyscy chcemy wzbudzac podziw lub akceptacje otoczenia. Ale nie wszystkim to sie niestety udaje. Dodam , ze seksapil wcale nie musi isc w parze z pieknem zewnetrznym.
Jak myslicie? Co jest tak naprawde kluczem do upragnionego seksapilu? Co nas tak naprawde ekscytuje i pociaga w ludziach majacych to ,,cos,,?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sposób poruszania się, patrzenia, wygląd, kształty ;)

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) A ja mysle, ze ze kluczem w seksapilu jest akceptacja samego siebie. Bo jesli JA nie doceniam siebie i np. nie podobam sie sobie , to niestety z takim nastawieniem nie zajde daleko, bo ono bedzie ze mnie emanowac na zewnatrz.
Uwazam , ze jesli kobieta czuje sie dobrze sama ze soba to akceptuje swoja kobiecosc , nawet jesli jest niedoskonala i sila rzeczy przyciaga innych. Cala soba sprawia , ze ludzie czuja sie w jej towarzystwie fantastycznie .
Jednym slowem seksapil to taka iskra ktora potrafi doslownie zaczarowac druga osobe.
Wobec tego jest ten wzor na seksapil czy nie?
Zgodnosci z pewnoscia nie ma.Jedni mierza licza , waza , a inni twierdza , ze wzoru na seksapil poprostu nie da sie ustalic.
Choc od lat zastanawiamy sie ,czy tak naprawde wszyscy mamy seksapil, czy tylko poszczegolne i wyjatkowe osoby. Ale jedno jest pewne . Wszystkim nam zalezy na tym by byc wyjatkowym i niepowtarzalnym , akceptowanym i zauwazanym.
Kobiety pociaga w mezczyznach intelekt , ciekawa osobowosc, odwaga, glos , zapach itd. To cechy cechy ktore wyznaczaja seksapil mezczyzn i sa bardzo atrakcyjne dla kobiet.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę, że nie ma definicji. Seksapil to coś z czym się rodzimy, chociaż chyba można go też wyuczyć. To pewne ruchy, nasz cały styl, pewność siebie. To nasz wzrok który przyciąga, to jak kusimy i sprawiamy, że faceci myślą tylko o nas. Wydaje mi się jednak, że na każdego działa coś innego. To co dla jednych seksi, dla drugich jest wulgarne czy nudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Czasami wydaje mi sie, ze seksapil jest takim rodzajem identyfikatora danej osoby .
I to chyba niezaleznie od tego czy jestesmy kobieta czy mezczyzna.
Ale czy tak? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kika666, w jakim sensie identyfikatora? Chodzi o to, że po prostu niektórzy mają seksapil i tak są postrzegani?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to jest w Nas, tylko nie każda potrafi to z siebie wycisnąć. to pewność siebie, poczucie swojej wartości i akceptacja samej siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Anja"]Kika666, w jakim sensie identyfikatora? Chodzi o to, że po prostu niektórzy mają seksapil i tak są postrzegani?[/quote] :) Dokladnie tak.
Po prostu ta ,,iskra ,, w nas zwana seksapilem powoduje, ze wlasnie ludzie do nas lgna , bo ich
zwyczajnie przyciagamy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś kolega po kilku głębszych opowiadał mi jego definicję seksapilu i o dziwo nie są to długie nogi i zgrabna pupa, a błysk w oku, pełne usta i zadbane włosy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi