Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Co jest w grze najważniejsze.

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Który z elementów (grafika, muzyka, grywalność etc.) jest według Was w grze najważniejszy i decydujący?Proszę podpierać swoje opinie przykładami. [/b]
[center][img]http://www.staregry.pl/cgi-bin/i?i=1735[/img][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie wiem jak to sie fachowo nazywa ale przede wszystkim dla mnie gra musi mnie wciągnąć fabuła musi sie coś dziać to to oczywiste 8-)
bardzo lubię grę wolfenstain bo tam nigdy do końca nie wiesz co sie wydarzy np munie ze ściany , zombi z podłogi (muza daje tez efekt ze aż ciary przechodzą ) snajperzy i fabuła zamachy na generałów po cichu żeby nie uruchomili alarmów . A czasami można iść na przysłowiowe hura
Polecam
Stara gierka ale dla mnie numer 1 :-D

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Klimat, grafika mnie nie interesuje. Gram w gry opisowe, bez absolutnie zadnej grafiki i podobaja mi sie i wciagają mnie :-D
Ale jesli juz graficzka jakas to lubie takie bajkowe, zaokrąglone klimaty jak naprzykład w Warcrafcie III.
Muzyka jest tylko amłym dodatkiem, ajk jest zła i mi ni epodchodzi to właczam winampa, i jade na swojej muzyce :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NoOne89"]Gram w gry opisowe, bez absolutnie zadnej grafiki i podobaja mi sie i wciagają mnie[/quote] Dokładnie, zgadzam się z Twoją zdaniem. Ja w ogóle prawie nie patrze na grafikę a często gram z tzw MUDy, tj gry tekstowe. I bardzo wciągają. A poza tym w grze bardzo ważna jest muzyka, która nadaje klimat grze, jak np w Dune 2000 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz gram coprawda o wiele mniej niż kiedyś ale zgadzam się ze zdaniem *piti
oraz Daelan, najważniejsze to klimat gry, fabuła która musi wciągnąć.
Ja już grywałam w gry z taką beznadziejną grafiką, wtedy gdy można było
dostać inne ze sto razy lepszą, że szkoda słow :D
Kiedyś brat się łapał za głowę widząc je ale co tam, gra mnie wciągła i się zagrywałam :)

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kadza z nich jest ważna:

grafika

Zeby grać musze mieć dobra grafike bo lubie gdy wszystko ładnie widać:d

Muzyka:

Muzyka powinna byc przyjemna dla ucha aby lepiej sie grało:D

no i oczywiście grywalność:

aby mój komputer to wytrzymał:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobrze dobraną muzykę (choć nie jest to wymagane najbardziej)... Pamiętam te czasy kiedy grywało się w takie platformówki jak np. Monkey Island, czy Broken Sword... Tam grafika nie była rewelacją, nie była też najgorsza... Najważniejsza jest grywalność, fabuła i klimat jaki w niej się pojawia. W zależności o jakim typie gier mówimy, różne rzeczy są ważne. Na przykład w grach samochodowych cenię sobie realistykę, ale też dobry tuning naszych bryk. Za realistykę cenię Test Drive Unlimited, które w każdym calu oddaje klimat bycia za kierownicą. Zaś za tuning i bardzo małą realistykę mimo wszystko Need for Speed, a najbardziej jedną, jedyną część - Underground 2. Pamiętam także jak nawet tak niedawno bo zaledwie kilka lat temu grałem w gierkę, która bardzo mnie wciągnęła jej klimatem oraz metodą poznawania nowych ludzi. Mowa tu o grze, która jest powszechnie znana o nazwie Tibia. Wiele osób, które ją zna to zna ze strony wbijania doświadczenia non-stop, wielu godzin, czasem dni spędzanych non-stop przy tym i uważają ją za kompletne dno. Ja nie podzielam całkowicie ich zdania. Gra ma fatalną grafikę, nie ma muzyki... Ale mimo wszystko jest w niej wytworzony pewien klimat, a raczej był za czasów Tibii 7.1-7.4... Można w dosyć łatwy i przyjemny sposób nawiązywać nowe znajomości, poznawać przy tym dla początkujących angielski. Dobra, koniec nie mówienia na temat. Podsumowując w grze najważniejszy jest klimat, jaki wytwarza i emocje jakie wywiera na graczu!

[img]http://img.userbars.pl/63/12556.gif[/img]

[img]http://img406.imageshack.us/img406/6338/adminxn3.png[/img]

Co Ci? nie zabije to Ci? wzmocni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po prostu gra mi sie musi podobac, i nie patrze na grafike, muzyke i grywalnosc... czasami sobie nawet wlaczylem jakas stara gre z Commodore 64 pod emulator :mrgreen: i tez sie nie zle bawilem :D

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
grafika, fabuła, ilość dostępnych opcji:) hmn...nie wiem co jeszcze:)

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:arrow: Grafika to raz :arrow: Scenariusz Gry to dwa :arrow: Poziom jej trudności to trzy

Ja to zazwyczaj zwracam uwagę na te elementy wypisane powyżej..... Strasznie lubie gry Tom'a Clancy'iego ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystko jest ważne
grafika, fabuła ,trudności
gry są robinie po to aby wciągnąć gracza co będzie dalej

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tomek_05"]:arrow: Grafika to raz :arrow: Scenariusz Gry to dwa :arrow: Poziom jej trudności to trzy

Ja to zazwyczaj zwracam uwagę na te elementy wypisane powyżej..... Strasznie lubie gry Tom'a Clancy'iego ;)[/quote]
To samo ;p

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r3.fodey.com/1c34a87c22d36478ba68dc45ce5be54e6.1.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kuriaki[/b], według mnie gra musi mieć to coś do tego świetny klimat, fabułę, oprawę graficzną i dźwiękową... Niezależny i rozbudowany świat, w którym dana postać rozwija się wraz z przeciwnikami ... Takie powinny być atuty gry...

Mogę wam polecić: The Elder Scrolls III i IV (w tym, że Oblivion jest znaczniej łatwiejszy od swojego poprzednika - Morrowind) ... 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grafika, fabuła, sztuczna inteligencja przeciwników no i oprawa muzyczna... to są ważne cechy w grze dla mnie ;] ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi