Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
złoty węgorz

z tv do internetu?

Rekomendowane odpowiedzi

Też zauwazacie, że co raz więcej programów przenosi się z tv do internetu? Ja przyznam, w tv to tylko jakieś mecze itp oglądam, a filmy vczy talkshowy on-line. Póki co mniej reklam i kiedy chce :blush:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie internet to przyszłość, gazety stają się bardziej internetowe, telewizja również.
Jak na razie brakuje jednak jakiś programów czysto internetowych. Na razie wszystko miało swoje początki w TV, a internet jest tylko takim uzupełnieniem. Czekam na coś 100% internetowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zapraszam zapoznać się z programem "Zostań Gwiazdą Filmową", bo z tego co mi wiadomo można się zapisać tylko do końca października a może komuś się spodoba :D Ja to osobiście jestem pod wielkim wrażeniem pomysłu ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fajna sprawa z tym programem :) Mozna zagrac w filmie i jeszcze do tego jedzie sie do Cannes :) ja bym sie nie obraziła za taka nagrodę - serio :)
Narazie sie tylko zgłosiłam - moja miniaturka wisi tu - [url]http://zostangwiazdafilmowa.pl/uczestnicy/[/url]

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gratuluję odwagi! Nie wiem co prawda, które zdjęcie jest Twoje, ale powodzenia!
Konwencja programu bardzo ciekawa. Na pewno będę oglądać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w Pierwszym etapie będą filmiki, nagrane przez uczestników także dopiero tam będzie można mnie zobaczyć. Może nawet odważę się wam podrzucić moje nagranie :) :P A ktoś wziął udział poza mną? :>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja myślałam na wzięciem udziału, ale chyba brak mi odwagi - ale kto wie może coś mnie jeszcze tknie bo można się zgłaszać do jutra. Myślę jednak, że zostanę przy oglądaniu przesłuchań i głosowaniu ;) Mega fajny pomysł. Nareszcie jakaś inicjatywa żeby w filmie zaczęło się dziać coś pod względem obsady - idzie nowe! :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeśli chce oglądnąć jakiś wyczekiwany film w tv a tata ogląda coś na jednym tv a mama na drugim to biorę lapka i oglądam wybrany program online ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widział ktoś filmiki tych ludzi z zostań Gwiazdą??
Mnie rozwaliła babka bez zębów:O

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=OE6Kml9jopA[/youtube]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi