Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mateusz_axn

Spiderman vs. reszta superbohaterów

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy z nas ma swoich ulubionych superbohaterów, nawet jeśli nie jest fanem ekranizacji komiksów. Jedni lubią Batmana, inni wolą Supermana, jeszcze inni Spidermana. 19 października o 21.00 na kanale AXN będziecie mogli obejrzeć ekranizację przygód człowieka – pająka z Tobeyem Maguirem w roli głównej. Ciekaw jestem, kto jest waszym ulubionym superbohaterem z komiksowej historii i dlaczego? Wolicie zręczność i spryt Spidermana, kosmiczną moc Supermana, niesamowite gadżety Batmana, a może jeszcze kogoś innego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wolverine ;D

czemu.?
adamantowy szkielet, szpony, węch wykrywający wrogów, super słuch wyłapujący najmniejszy szelest, zdolność regeneracji ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ari"]zdolność regeneracji ;D[/quote]poprawię cię samoregeneracji

"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na jedno wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie prawda zdolność regeneracji umożliwia regeneracje innych organizmów nie tylko siebie, a samoregeneracja umożliwia uleczenie tylko siebie;p

"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm nieraz spotkałem się z określeniem regeneracja jako określenie dla jednej osoby np "zregenerowałem się" czy też opis w grach czy książkach jako regeneracja...ale samoregeneracja to też dobre określenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="mateusz_axn"]19 października o 21.00 na kanale AXN będziecie mogli obejrzeć ekranizację przygód człowieka – pająka z Tobeyem Maguirem w roli głównej. [/quote] bicz plis, mogę z Tobą pogadać, ale do oglądania mnie nie namówisz :p

wolę Avengersów, bo tam są wszyscy naraz. 8-)

Jak dobrze Jestem z toba

tak mi serce bije

myslalem czlowiek

nie ma serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szczerze nie przepadam za żadnymi superbohaterami. Wolę filmy nieco bardziej realne, a super moce do mnie nie przejawiają. Jeśli mam wybrać Superman&Batman&Spiderman, to zdecydowanie Batman, a już najbardziej Batman w reżyserii Nolana. Tu znajdę ciekawy scenariusz i trochę realizmu.
Jeśli chodzi o inne filmy z postacią komiksową to podobał mi się jeszcze Daredevil .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z komiksowych, to Deadpool - duże możliwości i poważne problemy psychiczne. Nie ma lepszego połączenia ;>
Spiderman'y z Tobey'em niestety zbytnio ociekają patosem i odbiegają od pierwowzoru komiksowego.

Człowiek człowiekowi żeli papą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi