Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kitka

Pełna satysfakcja z seksu - kiedy?

Rekomendowane odpowiedzi

Ile musi trwać stosunek abyście mogli stwierdzić, że seks był zadowalający? średnio mówią, że seks trwa 5-10 minut, nie wiem czy ja jestem jakaś inna, ale dla mnie to zdecydowanie za mało. 30 minut to takie minimum, a niestety mój partner nie często daje tyle radę. Z wcześniejszymi partnerami wystarczało mi 15 minut, ale byli oni że tak powiem, hojniej obdarzeni przez naturę - czy to może mieć znaczący wpływ na jakość seksu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz każdy co innego preferuje.I każdego zadowala co innego.Najlepiej pogadaj z partnerem na spokojnie i zmieńcie coś w waszym stosunku,aby każdy był zadowolony.Także postaraj się zacząć z facetem zdziałać cuda,nie szukaj nowego:)

http://tablojd.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Może niech zmieni technikę czy coś.? ;>
Mnie zadowala 15-20 minut ;D ale dałbym radę dłużej ;)

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem pewna, że nie długość penisa świadczy o satysfakcjonującym seksie. Liczy się jakość :) Na pewno dłuższy seks może przynieść ze sobą wiele korzyść-bliskość z partnerem, ale też większa energia i spokój ducha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kitka"]byli oni że tak powiem, hojniej obdarzeni przez naturę - czy to może mieć znaczący wpływ na jakość seksu?[/quote] w jakiś stopniu ma, bo nawet mniej wysiłku a stymulacja lepsza. Co nie znaczy, że osoba mniej hojnie obdarowani nie mogą usatysfakcjonować kobiety- mogą, ale muszą się bardziej postarać ;)

Ze mną osobiście jest różnie, zależy od partnera, mojego humoru ;) czasem jest to krótko, szybko, a czasem nawet godziny (bardzo rozbudowana gra wstępna).

A to, że partner nie wytrzymuje to głupie.. bo przecież można się powstrzymywać, zajmować się partnerką.

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi potrzeba jakieś 30minut bym była zadowolona, ale jak jest dłużej to się nie obraże. Mój partner zawsze stara sie bym była zadowolona razem z nim:) Nauczył się, ze nie tylko on potrzebuje spełnienia w tej kwestii. Słyszałam o kursie kontrolawytrysku gdzie uczą co zrobić by seks był dłuższy i by było więcej energii na kolejny dzień i kolejny numerek:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój facet potrafi długo bez większego problemu, nie wiem jak to robi, nie wnikam, ważne, że mi z nim dobrze ;). Czasem szczytuje bez wytrysku, do czego też się już przyzwyczaiłam, przez co może działać naprawdę długo i nie "opada" jak to bywa po ejakulacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze jsli partnerzy sa super dobrani pod wzgledem seksualnym ,to pelne szalenstwo i satysfakcja gwarantowane.
Dobrze jest jesli natura dala sporo , ale jesli nawet odrobine mniej to wcale nie znaczy, ze seks jest jakis nie wartosciowy.
Moj Polowek , jest znakomitym kochankiem choc natura nie byla dla niego za szczodra, a mimo to jest rewelacyjnie w lozku.
Widocznie jestesmy doskonale dobrani.
W koncu o to przeciez chodzi ,by sie uszczesliwiac wzajemnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a myślałem, że chodzi Wam o miłość. hahahahah a tu same detale...
ja bez miłości nie potrafię, byłem w desperacji, nie potrafiłem przejść do rzeczy pomimo chcicy... a jak się dziewczynie "nie chce" tzn. tak jest wychowana, że facet odwala całą robotę to już w ogóle opad całkowity...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Bo to nie zawsze wszystko dziala jak w przyslowiowym zegarku . Nawet te szwajcarskie sie psuja , a co dopiero dziewczyna z rezimem wychowawczym. Widocznie Xerxes musisz to brac pod uwage, bo innej opcji w seksie nie mam.
Choc moze byc tez przyslowiowa klapa, jak to czesto bywa. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko siedzi w psychice. Ja osobiscie zeby miec pelna satysfakcje potrzebuje calej nocy ;) i kilku orgazmow do pelnej satysfakcji. :D

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mysle ze to wszystko jak zawsze zalezy. Czasem fajne sa szybkie numerki w malo odpowiednich miejscach czy sytuacjach a czasem fajnie jest moc sie soba cieszyc cala noc. Z jednego i drugiego potrafie czerpac przyjemnosc.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedy?

Wszędzie i zawsze. :mrgreen:

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi