Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
mateusz_axn

Komiksy Marvela a animacje

Rekomendowane odpowiedzi

Bohaterowie komiksów Marvela: Spiderman, X – Men, Wolverine czy Iron Man to dla twórców animacji niewyczerpane źródło inspiracji. Na podstawie kultowych tytułów powstało wiele znakomitych seriali. Iron Man, którego przygody możecie śledzić od 5 października na kanale AXN Sci-Fi to przykład kolejnej udanej produkcji. Tym razem amerykański bohater musi odnaleźć się w egzotycznej kulturze Japonii , co dodatkowo oddaje charakter anime tego serialu. Co waszym zdaniem jest najważniejszym elementem dobrej animacji: wyrazisty bohater, ciekawa fabuła a może grafika? Którego bohatera z komiksów Marvela najbardziej lubicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Według mnie fabuła :D a którego bohatera...Wolverine :D za zdolność regeneracji i adamantowy szkielet + szpony ;)

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pewnie zaskocze troche...jednakze najbardziej ulubiona postacia dla mnie jest Morlun.Uwazam ze ten wampir energetyczny jest jedna z ciekawszych postaci.I to on ma pierwsze miejsce w rankingu najulubienszych.
Ta cała ekipa bohaterow Marvela przejadla mi sie.

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi