Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
poszept

cudze chwalicie...swego nie znacie

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat, ponieważ interesuje mnie Wasze spostrzeżenia.

W dzisiejszej dobie możliwości komunikacyjnych - podróży czy wycieczek pewnikiem fotografujecie nie tylko krajobrazy.

Może też i zabytki?

Interesują mnie zwłaszcza polskie miejsca z zabytkami...

Jeżeli macie zdjęcia z takimi właśnie miejscami to można tu chyba dawać..?

co Mod na to?

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powiem tak temat może i by był ciekawy, ale właśnie powstał dział Przewodnik, więc zdjęcia z miejscami które warto zwiedzić i opis tych miejsc dawałbym tam. Ewentualnie jak chcesz to w tym dziale zrób sobie temat ze swoją galerią i w nim wrzucaj swoje zdjęcia.
[quote="poszept"]co Mod na to?[/quote] Chyba modzi, bo nie tylko ja jestem modem, a po drugie chyba jednak decydujące zdanie mają admini, więc bardziej ich powinieneś zapytać. Zresztą każdy użytkownik może wyrazić zdanie, moje już znasz. Jak coś to się nie denerwuj, że nie będę odpisywał, bo jutro lecę na wakacje i będę rzadko wpadał przez 2 tygodnie.

[center][img]http://i51.tinypic.com/1z162wi.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak widac i czytac :) brak zainteresowania.\\

Zdjęcia są mojego autorstwa

nie z internetu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja myślę, że to fajne ;) Ja niestety nie jestem zdolna do robienia zdjęć, ale poszperam coś z folderach ze zdjęciami ;) Może akurat znajdę coś co się będzie w miarę nadawało do wstawienia :P

A i proponuję, żebyś wstawił pierwszego posta na którym inni mogliby się wzorować ;)

Pozdrawiam.

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi