Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Wpadka na Tour de Pologne a organizacja imprez masowych.

Rekomendowane odpowiedzi

[youtube]http://www.youtube.com/v/JzZ6RUAIgnk[/youtube]
Taka wpadka zdarzyła się na tegorocznym Tour de Pologne. Na szczęście wszystko skończyło się w miarę dobrze... Czy uważacie, że Polska dorosła do tego by organizować takie masowe imprezy z udziałem największych gwiazd. Czy są realne szanse, by w Polsce powstawały największe imprezy i nie obyło się bez afer lub wpadek jak ta przedstawiona na filmie?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mysle ze tego typu wpadka mogla sie zdazyc. To ogromne przedsiewziecie i nad wszystkim nieda sie panowac. Wkoncu 1200km to nie krociutki odcinek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
psiarnia jak zwykle jest tam gdzie jej nie potrzeba :lol:

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skro przy Tour de Pologne jesteśmy to zapodaję relację z finiszu jednego z etapów :-) Na wesoło :-D :mrgreen: Poćwiczcie a za rok w następnej edycji TdP wy będziecie takimi super sprinterami. :-)
[center][youtube]http://www.youtube.com/v/efrPCdxcr_8[/youtube][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]psiarnia jak zwykle jest tam gdzie jej nie potrzeba :lol:[/quote] Tu sie niezgodze. Akurat w tym momencie byli tam gdzie byc powinni. Jak sie okazuje to kolaze zle pojechali, sedzia zle ich skierowal i trafili na policjantow ktorzy tamowali ruch by nikt kolarzom nieprzeszkadzal. Na koncu filmiku widac, ze polowa kolarzy pojechala dobra trasa.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 28 Wrzesień 07, 15:50[/i] ][/size] [quote="kuryiaki"]Skro przy Tour de Pologne jesteśmy to zapodaję relację z finiszu jednego z etapów :-) Na wesoło :-D :mrgreen: Poćwiczcie a za rok w następnej edycji TdP wy będziecie takimi super sprinterami. :-)[/quote] No niezle ktos audio z video zmontowal. Audiomontaz :-P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Tu sie niezgodze. Akurat w tym momencie byli tam gdzie byc powinni. Jak sie okazuje to kolaze zle pojechali, sedzia zle ich skierowal i trafili na policjantow ktorzy tamowali ruch by nikt kolarzom nieprzeszkadzal. Na koncu filmiku widac, ze polowa kolarzy pojechala dobra trasa.[/quote] Dokłądnie Freq. Widać, że uliczka w którą wjechali była za wąska. Takimi uliczkami nie puszcza się kolarzy w dużych wyścigach... Poza tym już wcześniej widać przy tym moście, że coś zaczyna być nie tak... Na końcu 2 grupy się łączą więc ktoś tu popełnił błąd... [quote="Freq"]No niezle ktos audio z video zmontowal. Audiomontaz[/quote] Dziadzio super sprinter. Lang go poznał po nogach :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Taka wpadka zdarzyła się na tegorocznym Tour de Pologne. Na szczęście wszystko skończyło się w miarę dobrze... Czy uważacie, że Polska dorosła do tego by organizować takie masowe imprezy z udziałem największych gwiazd. Czy są realne szanse, by w Polsce powstawały największe imprezy i nie obyło się bez afer lub wpadek jak ta przedstawiona na filmie?[/quote] słuchaj... To, że Polska to nie znaczy że bałagan... Już nie bądźmy tacy...

Myślisz, ze na Tour de France, nie ma wpadek? na Giro d'Italia nie ma wpadek? też są... Tak się składa, ze byłem jednym z organizatorów Tour de Pologne... Mety w Jeleniej Górze i całego Orlinka w Karpaczu... organizacja od strony wyglądu... dzieki mnie i ekipie oglądaliście balony na mecie :-) a co do wpadek... w Jeleniej jakiś pajac zostawł autobus na ulicy w centrum/autobus z Tour de Pologne... firmówka... trzeba było go omijać... w Karpaczu jakiś koleś zaparkował na ulicy samochód, podobna sytuacja... niestety, to jest normalne... tu wina sędzi... machną chorągiewką nie w tą strone... błąd też od strony policjanta bo powinien zablokowac droge przy sędzi a nie 500m dalej...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]słuchaj... To, że Polska to nie znaczy że bałagan... Już nie bądźmy tacy...[/quote] Matias tak właśnie się dziwiłem, że jako współpracownik TdP nie zabrałeś głosu w dyskusji. Niestety prawda jest taka, że zazwyczaj imprezy organizowane przez Polskę mają jakieś swoje mniejsze lub większe wpadki. Wiem, że Czesław Lang i jego Lang Team robią co mogą etc, ale niestety czasami zawodzą służby porządkowe. Oczywiście cięzko jest zapanować nad tym wszystkim... No i niestety troszkę przybity jestem z powodu EURO 2012, ale to już inny temat. [quote="Matias"]Myślisz, ze na Tour de France, nie ma wpadek? na Giro d'Italia nie ma wpadek? też są... Tak się składa, ze byłem jednym z organizatorów Tour de Pologne... Mety w Jeleniej Górze i całego Orlinka w Karpaczu... organizacja od strony wyglądu... dzieki mnie i ekipie oglądaliście balony na mecie a co do wpadek... w Jeleniej jakiś pajac zostawł autobus na ulicy w centrum/autobus z Tour de Pologne... firmówka... trzeba było go omijać... w Karpaczu jakiś koleś zaparkował na ulicy samochód, podobna sytuacja... niestety, to jest normalne... tu wina sędzi... machną chorągiewką nie w tą strone... błąd też od strony policjanta bo powinien zablokowac droge przy sędzi a nie 500m dalej...[/quote] Matias moje pytanie w temacie nie było tendencyjne - miało na celu zapytać użytkowników o ich opinię i rozwinąć dyskusję. Nic nim nie insynuowałem. Wiem, że w każdym wyścigu zdarza się wpadka. Nie biorę w nich takiego udziału jak Ty, oglądam jako kibic ale czasami też to widać jak coś w ostatniej chwili naprawiają (ludzi zabierają z drogi, przeszkody itd). Proszę nie przypisywać mi słów krytyki tej imprezy i tego co się zdarzyło, bo najprościej w świecie ich nie napisałem. :-) W ogóle to cieszy mnie ta impreza i oglądam ją od dawna. Lubię kolarstwo i pasjonuję się wyścigami zwłaszcza wieloetapowymi - m.in Vueltą. :-D [quote="Matias"]dzieki mnie i ekipie oglądaliście balony na mecie[/quote] Oj musiałeś się nadmuchać tych balonów :-) Btw: byłeś wolontariuszem czy współpracownikiem Lang Teamu? Zawsze ciekawiło mnie jakie są wymagania by u nich pracować...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kuryiaki... nie miałem złych zamiarów... Odpowiedziałem w troche inny sposób... Pisząc, chodziło mi o to, że Polska dorosła do takich imprez jak Tour de Pologne i do np plenerowch koncertów czy czegoś tam innego. Napisałem, ze wpadki są normalne i są one wszędzie... Polska tak samo się nadaje jak inne kraje... Przy okazji opisałem, jakie wpadki były u nas :)
Co do pracy w TDP - wymagania takie : dostajesz to i to do zrobienia i masz tyle i tyle czasu... a uwierz mi ze czasu mało bo kolaże jadą szybko :) mam znajomch którzy organizują imprezy rowerowe, np impreze Bike Maraton. W tym roku robiłem dla PLUS GSM w zeszłym roku dla SIGNAL IDUNA... LangTeam zajmował się barierkami, sceną, nagłośnieniem itp rzeczami... my ze tak powiem kolorowaliśmy to wszystko... jezeli masz prawko, to mozesz się zgłosić na organizacje całego odcinka jako kierowca, bedziesz woził balony i inne duperele... ja za rok chyba tak zrobie jezeli bedą potrzebni kierowcy... mozna zarobić kupe kasy w tydzien a praca polega na jeździe samochodem, piciu kawy i obijaniu się :) samochód dostajesz NOWY z salonu, wszystkie drogi są Twoje, nawet zablokowane bo masz auto oklejone nalepkami TDP, paliwa masz nieograniczoną ilość... rozmawiałem z kierowcą z Plusa... tez chwile z nim pojeździłem...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]Kuryiaki... nie miałem złych zamiarów... Odpowiedziałem w troche inny sposób... Pisząc, chodziło mi o to, że Polska dorosła do takich imprez jak Tour de Pologne i do np plenerowch koncertów czy czegoś tam innego. Napisałem, ze wpadki są normalne i są one wszędzie... Polska tak samo się nadaje jak inne kraje... Przy okazji opisałem, jakie wpadki były u nas :)[/quote] Hehe spoko matias :-) Ja też wierzę, że Polska dorosła do robienia takich imprez :-) Doświadczenie powinno procentować...
A co do Lang Teamu itd to ciekawe info. Pomyślę nad tym bo fajna opcja z tego co piszesz. No i przy okazji wesprę kraj w organizacji dużej imprezy. :-D Kiedyś chciałem być kolarzem to chociaż mogę pomóc w promowaniu kolarstwa w Polsce :-) Pozdr.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi