Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Betty82

Odzyskiwanie danych z telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam ostatnio na imprezie ze znajomymi. Jeden z genialnych kolegów wpadł na równie genialny pomysł i wykasował z mojej karty sim wszystkie kontakty (Ot! Taki kawał. Zabawny przeogromnie). Słyszałam, że można przywrócić dane, ale nie wiem jak. Możecie coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
można pod warunkiem uzyskania zgody od sądu... jest możliwe tylko w sprawach np próby udowodnienia wysłania czegoś telefonu

"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niemożliwe staje się możliwe (chwała technologiom!).

Odzyskasz utracone dane z karty sim korzystając z programów: Sim Card Seizure i Sim Card Data Recovery.
Możesz też kupić urządzenie Sim Recovery Pro na stronie Spy Shopu (podobne do pendrive'a, proste w obsłudze, działa szybko i sprawnie). Trochę zapłacisz, ale na pewno mniej jak zlecając odzyskiwanie danych specjalistycznym firmom.

Powodzenia!
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Ja na wlasnej skorze przekonalam sie , ze odzyskiwanie
danych z telefonu jest wcale nie latwe .
Ostatnio przy wyciaganiu karty sim zdarzyl sie ,,wypadek,, polegajacy na przelamaniu karty na pol.
I niestety ale danych nie odzyskalam , bo karta ulegla calkowitemu zniszczeniu.
Musialam odtwarzac i kombinowac z danymi, niewiele zreszta mozna ponoc z tym zrobic.
I tak dalej jestem w czarnej dziurze. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A operator nie może wydać duplikatu? Kiedy ostatnio wymieniałem kartę na microsim nie musiałem przegrywać kontaktów od nowa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi