Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kitka

Ile byłybyście w stanie wydać pieniędzy na biżuterię?

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dzisiaj u znajomej i akurat dostała paczką z zamówioną bransoletką, nie powiem bo była śliczna i oryginalna (podobno z początku XIX wieku) ale gdy powiedziała mi cenę to mnie poraziło, kosztowała prawie 4 tys zł. Czy gdyby fundusze Wam na to pozwalały kupiłybyście takie coś? Czy to już bardziej metoda inwestycji może?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie chyba każda błyskotka jest w stanie przekonać do jej zakupu, uwielbiam biżuterię pod każdą postacią :) Mam jej na prawdę sporo i trochę kasy na nią wydaje. Jeżeli miałabym tyle pieniędzy na biżuterię i to taką antyczną nie zawahałabym się, żeby ją kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie no gdybym ja miała zupełnie wolne pieniądze i żadnego pomysłu na ich wydanie to może też bym się skusiła, ciężko mi teraz powiedzieć. Nawet za bardzo nie wiem gdzie można zobaczyć takie wartościowe przedmioty, u zwykłego jubilera? znajoma zamawiała gdzieś w internecie, ale nawet nie pytałam, chyba strach tak przez internet...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u zwykłego jubilera nie ma, przynajmniej w moim mieście. Teraz zapanowała moda na takie cacka i postanowiłam sobie zaszaleć i kupić pierścień z przepychem, taki z duszą, ale za cholere nie mogłam znaleźć po sklepach. Udało mi się za to w internecie u jubilera24h.pl znaleźć idealnie takie jak poszukiwałam, duży wybór i alternatywa do poszukiwan na gumtree, allegro itp:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zależy mi nha biżuterii. Wolę wydać dużo kasy na oryginalne ubrania projektantów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiecie co, jeest okazja żeby zdobyć taką piękną i niepowtarzalną biżuterię, zobaczie same jest zorganizowany konkurs w którym nagrodą jest ten wspaniały pierścionek o wartości 5,000 zł :) O wymarzonych zaręczynach może napisać dużo więc skorzystam z okazji.
http://jubiler24h.pl/czytelnia/konkurs/tresc/konkurs-moje-wymarzone-zareczyny.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trudno mi jest powiedzieć co by było gdybym sporo zarabiała. 4 tysiące z tematu to wcale nie tak dużo, skoro można kupić bransoletki za kilkaset tysięcy.... Myślę, że jakbym zarabiała 15-20 tyś.miesięcznie to mogłabym sobie pozwolić raz na dwa lata na biżuterię za parę tysięcy. Jednak chyba bym nie chciała, bo nie przepadam za drogimi błyskotkami, klejnotami. A ładne srebrne gadżety kupię taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze nawet gdyby moj prtfel wypchany byl spora gotowka ,to i tak nie kupilabym zadnej drogiej bizu.
Jakos nie podnieca mnie i nie spedza mi snu z powiek taka bizuteria.
Owszem , gdyby to byly buty lub torebka ,to pewno bym wydala sporo kasy , jesli by mi sie naprawde podobala.
Ale to wszystko jest kwestia gustu i upodoban.
Kazdy w koncu jest inny i na co innego stawia.
Jedni na bizu , a drudzy jak ja , na buty lub torebki. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi