Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Mam na imie Monika a licze wiosenek...heh troszke juz licze:) Mieszkam w Warszawie. Dostałam się tu dzięki jednemu chłopakowi pozdrowionka.Interesuje się...tańcem, muzyką, chłopakami ;-) jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć to piszcie napewno odpisze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="malineczka1900"]Siemka.[/quote] siemanko [quote="malineczka1900"]Mam na imie Monika [/quote] to tak jak ja masz na imię :-D

mam nadzieje ze zostaniesz z nami i będziesz dużo pisać i zapraszać znajomych
[quote="malineczka1900"]dzięki jednemu chłopakowi [/quote] a może podasz nam nick tego chłopaka albo przezwisko ?? 8-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam cię bardzo serdecznie
dziękuje ze przyjęłaś moje zaproszenie [quote="malineczka1900"]będę pisac[/quote] no i to sie chwali no to zapraszam do innych działów
i może kogoś do nas zaprosisz ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
witam serdecznie.. baw się u nas dobrze.. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Monika :-D Buzia ładna i nie wątpię, że w głowie też pełno wiedzy i chęci do pisania :-D Czuj się jak u siebie w domu a w razie jakichkolwiek problemów pisz, dużo tu pomocnych ludzisków :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]malineczka1900[/b],
no to zapraszam do innych działów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]heh zostane zostane:) miłe przywitanie:):) heh i fajnie tu:[/quote]bo my zawsze jestesmy goscinni rowniez cie witam:) :aloha:

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="malineczka1900"]) Mieszkam w Warszawie[/quote] witam cie seredecznie i zapraszam do innych dzialow noi oczywiscie zapraszaj znajomych
Pozdrowienia dla Warszawianki :P [quote="malineczka1900"]parę działów ale nie w każdym zostawiam po sobie ślad:)[/quote] bywa hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...