Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Brzoskwinka

Czy to jest naprawde erotyczna scena??

<t>CZY uwazacie ze to jest erotyczna scena??</t>  

42 użytkowników zagłosowało

1. 1. CZY uwazacie ze to jest erotyczna scena??

• 2
    • 40
    • 0

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio siedze sobie na lawce z kolega a dodladnie to na jego kolanach bo lawka byla mokra. ani sie nie przytulalismy ani nic. normalnie gadalismy jak kolezanka z kolega. nagle podeszly dwie starsze panie i skomentowaly
- "juz by mogli pojsc do domu na lozku siedziec a nie tu takie sceny erotyczne robic"

przepraszam bardzo co w tym takiego erotycznego bylo. ani nie bylam skompo ubrana ani kolega mnie nie dotykal. to o co im chodzi?? ja rozumiem mogly sie troche zgorszyc b to przeciez starsze osoby i zapomnialy juz jak to one robily niewiadomo co.
zdziwi mnie bardzo komentarz od tej pani poniewaz ona w miescie slynie z tego ze lubi prowokowac mezczyzn oczywiscie w swoim wieku. bluzki z dekoldem. buty na obcasie. rozowa szminka. oczy wymalowane.
Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]nagle podeszly dwie starsze panie i skomentowaly
- "juz by mogli pojsc do domu na lozku siedziec a nie tu takie sceny erotyczne robic" [/quote]
ale słuchaj to sa babcie za ich czasów sex sie uprawiało dopiero po ślubie
i żadna z dziewczyn nie odważyła sie usiąść na kolanach chłopakowi bo by ja ukamienowano :amasz:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ale słuchaj to sa babcie za ich czasów sex sie uprawiało dopiero po ślubie
i żadna z dziewczyn nie odważyła sie usiąść na kolanach chłopakowi bo by ja ukamienowano [/quote]
nie prawda. dawniej kobiety byly bardziej rozpustne niz teraz. nawet moja babcia ktora sie gorszy tym ze ja chodze do barow na sok opowiadala mi jak specjalnie chodzily na potancowki z kolezankami bez majtek.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]nie prawda.[/quote] e tam kiedyś chłopak musiał siwe nieźle namęczyć żeby zagonić dziewczynę w siano

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
E tam wszystko było tak samo, tylko nie tak na pokaz i nie aż tak o tym mówiono. Weź wyśledź i spróbuj przyłapać tę panią jak siedzi na kolanach dla jakiegoś staruszka i wypal jej, żeby poszli do łożka zamiast obmacywać się w miejscu publicznym. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"] dwie starsze panie i skomentowaly ... [/quote] starsze kobiety zawsze tak mówią bo to jest stary rocznik i oni tego nie robili publicznie tylko po kryjomu

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przeterminowane :lol:
heh trzeba było im odpyskować coś w stylu: "a co żal Ci?" :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]"a co żal Ci?" :] [/quote] zgadzam się z Tobą to najlepszy sposób na zbycie takich babek
dokładnie[quote="MagicalFire"]ale słuchaj to sa babcie za ich czasów sex sie uprawiało dopiero po ślubie
i żadna z dziewczyn nie odważyła sie usiąść na kolanach chłopakowi bo by ja ukamienowano[/quote]

stary rocznik juz tak ma
bali sie ze wpadną i potem ludzie z wioski będą gadali ze sie puściła przed ślubem

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja ostatnim razem całowałem sie z kolezanką na przystanku autobusowym podeszła taka starsza pani i powiedziała "sex uprawiają nawet na przystanku"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]"sex uprawiają nawet na przystanku"
[/quote]
hehehe kolezanka.... no tak sie to teraz nazywa.

kurcze a niektorzy staruszkowie sa tolerancyjni. kiedys siedzialam sobie znow na lawce z kolega ale innym i sie z nim przytulalam mizialam itd. nagle podeszla para staruszkow i niespodziewanie powiedzieli ze pieknie razem wygladamy. ale mnie to ucieszylo. [quote="Ishiyama"]"a co żal Ci?"[/quote]uuuu to tak nie ladnie.
Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nic w tym erotycznego nie było. Wogóle stare baby lubieją gadać więc nie ma się czym przejmować.

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="LoveMessages"]Nic w tym erotycznego nie było. Wogóle stare baby lubieją gadać więc nie ma się czym przejmować.[/quote]
no zgadzam się ... strasznie to wyolbrzymiły.. ale napewno szkoda im... :aloha:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hahaha smieszne to dla mnie... ale starsze babki tak maja... mi sie wydaja ze one czasem po prostu zazdroscza

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ani troszeczke .. ;)
to jakby zobaczyły mnie z koleżanka kiziajace sie na ławce to by chywa zawału dostały .. :aloha:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]smieszne to dla mnie... ale starsze babki tak maja... mi sie wydaja ze one czasem po prostu zazdroscza[/quote] Phi ta akcja to i tak nic. Kiedyś sąsiadka do mojej starszej z pytaniem: a co pani syn tak się patrzył na &&&& (imię i nazwisko wycięte) -zbadał ją całą wzrokiem i się oglądał itd i sensacje zaczela robić. Dżizaz. Pół wymyślone, ale cóż... Jakby nie można się było obejrzeć za łądną dziewczyną... Babcie nawet ze spokojnego człowieka zrobią maniaka seksualnego. Zapomniały babcie jak to było za dawnych czasów? Wstyd! Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Brzoskwinka przejmujesz sie :) odpyskuje sie cos takiej babce i dają Ci spokoj.. Mozliwe ze dawno nikt jej nie pukał i tez by chciała posiedziec jakiemus ogierowi na kolanach.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="LoveMessages"]Nic w tym erotycznego nie było[/quote]
wiesz Brzoskwinka trzeba było się babki zapytać czy ona młoda nie była???? albo czy ona tak nie robiła że tak się bulwersuje???
i byłoby po wszystkim... :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]wiesz Brzoskwinka[/quote] brzoskwinka już tego nie przeczyta olała nas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]brzoskwinka już tego nie przeczyta olała nas[/quote] nic sie nie dzieje bez powodu:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja sie nigdy nie spotkalam osobiscie z taka sytuacja...

byc moze d;atego ze mnie jakos dziwnie starsi ludzie lubia :mrgreen: :mrgreen:
i wydaje im sie ze jestem taka grzeczna, ulozona, z dobrej rodziny itp itd :mrgreen: :mrgreen:

ale starsi ludzie tak mala...
menopauza robi swoje
takim wyolbrzymianieem nie ma sie co przejmowac... :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ostatnio siedze sobie na lawce z kolega a dodladnie to na jego kolanach bo lawka byla mokra. ani sie nie przytulalismy ani nic. normalnie gadalismy jak kolezanka z kolega. nagle podeszly dwie starsze panie i skomentowaly
- "juz by mogli pojsc do domu na lozku siedziec a nie tu takie sceny erotyczne robic" [/quote]

nic w tym, erotycznego nie było tez miałam kilka takich "akcji" ze w biały dzien siedzialam koledze na kolanach po prostu a szły 2 starsze kobiety i jedna do 2 "patrz co za dziewucha kto ja wychował" ja wiem ze nic złego nie robie i troche irytuje mnie to tak samo jak mohery siedzace wq autobusach i bluzgajace jaka to mlodziez jest zła jak nie przeklinaja itd a same daja przykład. blee.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie "starsze osoby" to mnie już czasami dobijają.Mam już chwilami tego dość.Spotykam sie z dziwnymi komentarzami jak idę z chłopakiem za rękę.To już szczyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]To już szczyt.[/quote] szczt to jest jak sie wkłada ręce w majtki ale nie jak sie da całusa :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocham zachowania i oburzone uwagi babć :>

a zwróć takiej uwagę to powie, że bezczelna i niewychowana smarkula. A co gorsze.! Może bękart xD One mają swój świat i swoje mocherki.

Ale lubię z nimi dyskutować ;]

a za to,jakbyście się posuwali to by przeszły obok z oczami jak pieć złotych xD

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi