Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bemi1992

bilety komunikacji miejskiej :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej (wiem, wiem, pewnie pierwszy raz się z takim czymś spotykacie )
Piszę na tym forum, aby mam nadzieję powiększyć kolekcję dzięki Wam.
Macie może w domu, w portfelu, torebce, kieszeniach bilety komunikacji miejskiej ze swojego miasta, bądź z podróży, do których nie macie sentymentów?
Może chcielibyście wspomóc moją kolekcję ? List można wysłać np przy płaceniu rachunków, bądź jak poczta jest po drodze . Piszę też dlatego, że teraz w większości miast jest podwyżka cen biletów i zmieniają się ich wzory. Liczę na wasze dobre serce i chęć wysłania mi tych biletów.
Mogą być także bilety wstępu, pkp, pks
Zapraszam na moją stronę na której są prawie wszystkie bilety jednorazowe - bo miesięczne są niewymiarowe i wrzucenie ich na stronę zajmuje więcej czasu ale mają swoje miejsce w kolekcji. Zagraniczne równiez zbieram, ale nie mam ich jeszcze na stronie.
www.bileciki.org
Na stronie jest bezpośredni adres do mnie więc nie trzeba się koniecznie ze mną kontaktować przez gg czy email
Ale dla tych co by się chcieli skontaktować:
mój email [email protected] gg 4813773

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam ale nie oddam nikomu bo nie kolekcjonuje ale zostawiam sobie na pamiątkę.

Tak na marginesie zapraszam do działu PRZEDSTAW SIĘ.
Będzie nam wszystkim miło.

[color=#0000BF][size=6][b]Mogę wszystko !! Nic nie muszę.[/b][/size][/color]

[color=#BF0000]IDĘ DO PRZODU Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do biletów to w sumie nie zbieram biletów ale mam schowany jeden który jest z początków MPK w Lublinie. Czekam aż trochę stanie się warty, bo nigdzie takich nie ma i po prostu go sprzedam xD

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Koleżanka umilkła... oj nie dobrze... przykro

[color=#0000BF][size=6][b]Mogę wszystko !! Nic nie muszę.[/b][/size][/color]

[color=#BF0000]IDĘ DO PRZODU Z PODNIESIONĄ GŁOWĄ[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja umilkłam ? ja nigdy nie umilknę w tej sprawie :D

-- 28 kwie 2012, o 22:23 --

Wielu mi opowiadało, że podczas przeszukiwania starych portfeli aby znaleźć w nich bilety znaleźli pieniądze, więc polecam, może przy okazji szukania gdzieś biletów znajdziecie tez pieniądze. I wyjdzie na przyjemne z pożytecznym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie kiedyś w Głogowie były papierowe bilety ale teraz jest karta miejska wiec nie mam co zbierać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam po dłuższej nieobecności ;)
Połowa wakacji za nami, może ktoś z was korzystał z komunikacji miejskiej ? ;)
Jeśli jest ktoś kto miałby ochotę dodać coś swojego do mojej kolekcji w postaci biletów proszę o kontakt
[email protected] Przyjmę każdego rodzaju bilety czy to wstępu, PKP a zwłaszcza komunikacji miejskiej skasowane oczywiście.

Pozdrawiam

PS. a więcej o kolekcji na www.bileciki.org

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak mnie jeszcze zastanawia... Ty zbierasz bilety pojedyńcze czy w większych ilościach takie same?
Bo powiem Ci szczerze, że przeglądając portfele i szafki (gruntowne porządki robiłam) to znalazłam jakieś różne :)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W większych ilościach takie same też zbieram, ponieważ są przydatne na wymianę ;)

-- 7 paź 2012, o 21:00 --

Po kolejnej dłuższej nieobecności chciałabym się przypomnieć. Może znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu (oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare ale aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą.
Jeśli ktos taki się znajdzie prosze o kontakt gg 4813773 i @ [email protected]
Dla przypomnienia moja strona prezentująca kolekcję http://www.bileciki.org

-- 7 gru 2012, o 23:05 --

Robiąc porządki na święta jak znajdziecie jakieś bilety nie wyrzucajcie ich proszę a skontaktujcie się ze mną lub wyślijcie je do mnie bez kontaktowania się - adres jest na mojej stronie Temat jest cały czas aktualny i proszę nie zapomnijcie o zbieraczce biletów, dla większości to tylko śmieci a dla mnie pasja :)

-- 23 mar 2013, o 18:32 --

Witam moi drodzy,
Dawno mnie już na forum nie było ale mój temat jest nadal aktualny i nadal poszukuję wszelakich biletów.
Zapraszam na moją stronę www.bileciki.org
tam też jest kontakt do mnie ;)

Pozdrawiam ;)

-- 17 lis 2013, o 19:46 --

Kochani, wiem, że dawno mnie tu nie było, może niektórzy pomyśleli że już zapomniałam o forum i przestałam zbierać bilety ale nic podobnego! Bilety zbieram nadal, kolekcja się powiększa, mam już ponad 7000 biletów i zbieram nadal.
Tak się w tym zakręciłam, że nie mogę przestać.
Jeśli ktoś miałby ochotę to zapraszam na moją stronę do przejrzenia kolekcji - www.bileciki.org , a jeśli miałby ktoś ochotę coś do niej dorzucić to proszę pisać na maila - [email protected] . Dzięki różnym forumowiczom moja kolekcja na prawdę bardzo się wzbogaciła i bardzo wszystkim za to dziękuję!! A teraz idzie czas sprzątania przed świętami, może ktoś znajdzie jakieś bilety i było by mi bardzo miło jeśli zechciałby je dla mnie przesłać pocztą. Jeśli komuś byłby to problem to mogę pokryć koszty wysyłki - list zwykły kosztuje 1.60 a priorytet 2.35 ;))
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!!

-- 17 maja 2014, o 18:46 --

Witajcie po dłuższej nieobecności

Mijają miesiące i lata a ja dalej konsekwentnie się przypominam odnośnie biletów KM i kolejowych. Ostatnio zastanawiam się - czy doprawdy nikt w tym kraju nie korzysta z komunikacji zbiorowej ?

Przyjmę bilety wszelakie, płacę za przesyłki jeśli zaistnieje taka potrzeba, Podaję jeszcze raz na wszelki wypadek mój e-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Kurcze , nie przyszlo mi na mysl , ze ktos moze zbierac
wlasnie bilety komunikacji miejskiej.
Ale to rzeczywiscie niesamowite zbieractwo.
Jak Ci wobec tego to idzie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak mi idzie? Bardzo dobrze ;)
MAm już ponad 7000 ibiletów i każdy z nich jest inny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bemi1992"]Jak mi idzie? Bardzo dobrze ;)
MAm już ponad 7000 ibiletów i każdy z nich jest inny ;)[/quote]
:) No to Cie podziwiam i szczerze gratuluje wytrwalosci. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy znajdzie się ktoś kto ma zbędne bilety komunikacji miejskiej, kolejowe i bilety wstępu ??(oczywiście wszystko zużyte) moga być nawet stare, aktualne również i chciałby wzbogacić mój zbiór biletów przesyłając mi je pocztą??.
Jeśli byłby ktoś chętny to proszę o maila [email protected]

Pozdrawiam!! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) O kurcze, moze sie nikt nie znalezc kto by takie bilety posiadal.
Wiesz , jak ktos sie nie para takim hobby jak zbieractwo biletowe to wywala je po prostu do kosza i tyle.
Ale probuj, a noz ktos tam sie znajdzie. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właśnie próbuje ;)

-- 6 kwie 2015, o 21:08 --

Nadal szukam biletów. Może ktoś coś dla mnie znajdzie ? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bemi1992"]Właśnie próbuje ;)

-- 6 kwie 2015, o 21:08 --

Nadal szukam biletów. Może ktoś coś dla mnie znajdzie ? :)[/quote]
:) No i jak tam rozwija sie Twoje hobby?
Pewno nadal nie jest latwo znalezc tych co maja takie bilety. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie jest łatwo, ale czasem znajdują się osoby które wysyłają po kilka biletów. Kiedyś dawno juz temu to dostałam do dziewczyny cąłe wielkie pudełko z biletami które ważyło może z kilogram jak nie więcej. Także są słabsze i lepsze momenty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) No to zycze Ci powodzenia i wytrwalosci w realizacji twoich poszukiwan. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pamiętam, że kiedyś to się [url=http://sprzedajemy.pl/temat/karty+pi%C5%82karskie]karty piłkarskie[/url] zbierało, a teraz bilety... ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="summerrum"]Ja pamiętam, że kiedyś to się [url=http://sprzedajemy.pl/temat/karty+pi%C5%82karskie]karty piłkarskie[/url] zbierało, a teraz bilety... ;)[/quote] :) Jak widac czasy sie zmieniaja i upodobania tez.
Zreszta chyba w kazdej dziedzinie zycia tak jest. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podróżując na wakacjach pamiętajcie proszę że jest ktoś taki jak ja co zbiera bilety wszelakie. Nie wyrzucajcie biletów, przekażcie je dla mnie ! :)

-- 22 sty 2016, o 16:33 --

Nadal poszukuję biletów komunikacji miejskiej. Jeśli masz takie : miesięczne, jednorazowe, okresowe itp (mogą być skasowane )to nie wyrzucaj tylko proszę skontaktuj się ze mną.mail [email protected]
Mogę zwrócić koszty wysyłki lub wysłać Ci kopertę ze znaczkami.

-- 1 maja 2016, o 21:29 --

Jeśli ktoś miałby jakieś bilety to ja nadal chętnie przygarnę. Proszę o priv albo email.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cały czas zbieram bilety, jeśli masz niepotrzebne skasowane bilety komunikacji miejskiej nie wyrzucaj ich, napisz do mnie! najlepiej od razu na mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie się płaci od dawna karta miejska dawniej było papierowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi