Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Ulubiony kolor

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Jaki jest Wasz ulubiony kolor i w jakim kolorze najczęściej lubicie się ubrać?[/b] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jesli o kolor to zielony, czarny, niebieski.
A o ubrania, to nie mam sprecyzowanych wymagań. Ciuszek musi mi sie podobać. Najmniej mam czarnych, dużo zieleni, granatu :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Jaki jest Wasz ulubiony kolor i w jakim kolorze najczęściej lubicie się ubrać?[/quote] lubie niebliski ostatnio polubiłem zielony :mrgreen: Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
hmm mój ulubiony to też zielony... ale musi być odpowiedni... ciuchy to różnie... jeśli mi "wpadnie w oko" to kupuję...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jaki jest Wasz ulubiony kolor i w jakim kolorze najczęściej lubicie się ubrać?[/quote]moim ulubionym kolorem jest niebieski rozowy czerwony fioletowy i w takie kolory wlasnie sie ubieram

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocham czernie, ciemne fiolety i czerwienie i w takich kolorach mam ciuchy, a także kolorowe kosmetyki i lakiery do paznokci :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czarny i ciemno czerwony/bordowy :-P to takie najulubieńsze :lol: a poza tym to lubię wszystkie :lol:

Et Earello Endorenna utulien.

Sinome maruvan ar Hildinyar tenn'

Ambar - metta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czarny, niebieski, czerwony... a jeśli kolor oczu to głęboki brąz, albo niebieski jak niebo po burzy....

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
błekit.. czasem ciemny róż połączony z czernią, biały...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]błekit.. [/quote] o to to :-D błękit to mój ulubiony kolor a poza tym to biały i jasnoszary a w ciemnych też mi podobno do twarzy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Jaki jest Wasz ulubiony kolor[/quote] lubie kolor błękitny i niebieski [quote="kuryiaki"]i w jakim kolorze najczęściej lubicie się ubrać?[/quote] a ubieram sie najczęściej w czarne , niebieskie i fioletowe ciuchy :-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moj ulubiony kolor to zielony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
To nie znaczy ze najczesciej sie w tym kolorze ubieram :-P Lubie dobierac kolory takich cichow ktore pasuja do siebie...

"?pieszmy si? kocha? ludzi, tak szybko odchodz?... "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Jaki jest Wasz ulubiony kolor[/quote]przezroczysty [quote="kuryiaki"]i w jakim kolorze najczęściej lubicie się ubrać?[/quote]no oczywiscie ze w przezroczystym Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]no oczywiscie ze w przezroczystym[/quote] no to daj fotkę do albumu w takim ubraniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no to daj fotkę do albumu w takim ubraniu[/quote] A myślałem, że w albumie wprowadzona jest cenzura... :-D Ale faktycznie mnie też ciekawią takie zdjęcia w przezroczystym stroju. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Ale faktycznie mnie też ciekawią takie zdjęcia w przezroczystym stroju. ;-) [/quote] oj nie ładnie zbczuszki z was ciekawość to pierwszy stopień do piekła :devilred:
a może wy dodacie zdjęcie w takim stroju ?? :-P :-P :-P

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]A myślałem, że w albumie wprowadzona jest cenzura...[/quote] to zdjęcie jakoś ukryjemy :mrgreen: [quote="monia7367"]a może wy dodacie zdjęcie w takim stroju ??[/quote] ej siostra przeginasz :amasz: :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a może wy dodacie zdjęcie w takim stroju ?? [/quote] Ja dodam zdjęcie w przeźroczystym kapeluszu. :mrgreen:
Bo w sumie to mój ulubiony kolor kapeluszy :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ulubionym kolorem jest czerń i biel .. podoba mi się też zieleń i pomarańcz, ale już mniej.
Noszę różne kolory ubrań w zależności od humoru w dany dzień i oczywiście od pogody, ale najczęściej są to ciuszki koloru: czarny, niebieski, biały i siwy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje ulubione kolory to: biały, niebieski i carny :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Natomiast moje ulubione kolorki to czarny, czerwony, fioletowy no i niech bedzie biały :-)

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi