Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Czy lubicie i używacie ketchup? A jeśli to do czego najczęściej i jaki - łagodny czy pikantny?[/b]

Ja lubię ketchup pikantny a najczęściej używam go do kanapek i np makaronu lub ryżu (w zastępstwie sosu). A czasami do frytek (jeśli już najdzie mnie na nie ochota) też dodam, ale to rzadko bo wolę je z solą wcinać. :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kocham ketchup i tylko Kotlin pikanty. Dodaje go prawie do wszystkiego, kanapki, tosty, ryz, wedliny, parowki, nieraz do chipsow sie zdazalo, pierogami, itd. Chyba tylko jeszcze z zupami i lodami go niejadlem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Czy lubicie i używacie ketchup?[/quote] nie lubie ketchupu :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Czy lubicie i używacie ketchup? A jeśli to do czego najczęściej i jaki - łagodny czy pikantny? [/quote]do kanapek jak jest nie zabardzo smaczna wedlina lubie nie raz do frytek zalerzy od humoru hahaha lagodny wole:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kocham kepuc:D haha własnie szamie kanapke z nik w roli głownej xD no a mi obojętnie jaki lubie ten i ten :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam Ketchup, dodaje go praktycznie do wszystkiego :D mało jest rzeczy do ktorych nie dodawałam ketchupu :) czasem zamieniam go sosem czosnkowym, który też uwielbiam :D a mój ulubiony ketchup to pikantny Pudliszki albo Kotlin :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]sosem czosnkowym[/quote] o to jest to ja tez go uwielbiam i bym dawał do wszystkiego

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"] Pudliszki [/quote] oo ja nie wiem czemu ,ale mam od dawna obrzydzenie do tego kechupu ... zawsze starzy go kupowali tylko dlatego ,ze jest dobry i dobra firma;/ ma za bardzo intensywny smak:P wole kapucie zwykłe jakies gów****:D no miwex haha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]wole kapucie zwykłe jakies gów****:D no miwex haha :D [/quote] Ooo nie zgodzę się! Miwex to bardzo dobry ketchup. Od zawsze go lubiłem i twierdzę, że był to najlepszy ketchup na rynku (był - nie wiem czy dalej firma istnieje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oo ketchup :)

jaki? z Ukrainy :) moze to brzmi dziwnie, że z Ukrainy, ale oni mają najlepsze właśnie ketchupy, musztardy... inne rzeczy również... mieszkam ok 800km od nich, ale mam ciotke mieszkającą niedaleko, która przesyła raz w czas paczke w tym własnie ketchupy :P

jaki ketchup? pikantny...
mają ketchupy NAPRAWDĘ pikante, to nie to co Polska ściema... W Polsce napisza pikantny a tak naprawdę to takie łagodne, ze aż sie nie chce jeść...

Oprócz tego ketchup czosnkowy mmmmmmm :) mają mase różnych odmian, kazdy jest SUPER :)

musztarda taka ze zwala z nóg... jak przypiecze to wanna wody to mało...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]oo ketchup :)

jaki? z Ukrainy :) moze to brzmi dziwnie, że z Ukrainy, ale oni mają najlepsze właśnie ketchupy, musztardy... inne rzeczy również... mieszkam ok 800km od nich, ale mam ciotke mieszkającą niedaleko, która przesyła raz w czas paczke w tym własnie ketchupy :P

jaki ketchup? pikantny...
mają ketchupy NAPRAWDĘ pikante, to nie to co Polska ściema... W Polsce napisza pikantny a tak naprawdę to takie łagodne, ze aż sie nie chce jeść...

Oprócz tego ketchup czosnkowy mmmmmmm :) mają mase różnych odmian, kazdy jest SUPER :)

musztarda taka ze zwala z nóg... jak przypiecze to wanna wody to mało...[/quote]
jeśli to prawda to jadę do Ukrainy zaopatrzeć się w zgrzewkę ketchupu pikantnego :D
ale mi smaka zrobiłeś, bo ja wariuje na punkcie wszystkiego co pikantne i ostre :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mieszkam dość blisko Białorusi i nie słyszałem żeby u nich produkowano takie ketchupy jak na Ukrainie... Była republika socjalistyczna innej republice nie równa. Tak samo jak Wiedźma uwielbiam wszystko pikantne/ostre więc chyba zadzwonię do Saszy o przysłanie paczki z ostrym towarem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Ooo nie zgodzę się! Miwex to bardzo dobry ketchup. Od zawsze go lubiłem i twierdzę, że był to najlepszy ketchup na rynku (był - nie wiem czy dalej firma istnieje).[/quote] istnieje istnieje :D mam go w domu manim :D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Czy lubicie i używacie ketchup?[/quote] ja uwielbiam ketchup dodaje najczęściej do kanapek i do wielu innych dań jak np. frytki
ketchup z Pudliszek uwielbiam [quote="kuryiaki"]łagodny czy pikantny?[/quote] oczywiście pikantny

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Ja kocham ketchup i tylko Kotlin pikanty.[/quote] zgadzam sie z ta wypowiedzia :mrgreen:

"?pieszmy si? kocha? ludzi, tak szybko odchodz?... "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słuchajcie a jedliście ketchupy firmy Mivex? Moim zdaniem to najlepszy ketchup a jego pikantna opcja to już całkiem gicik :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Słuchajcie a jedliście ketchupy firmy Mivex? Moim zdaniem to najlepszy ketchup a jego pikantna opcja to już całkiem gicik [/quote]
mimo ,ze nie jest robiony z pomidorów to smak ma poprostu wymiatający mniam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]nie jest robiony z pomidorów[/quote] Yy, to z czego on jest robiony?? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Moim zdaniem to najlepszy ketchup a jego pikantna opcja to już całkiem gicik :mrgreen:[/quote] to musze chyba go spróbować [quote]Słuchajcie a jedliście ketchupy firmy Mivex?[/quote] niestety jeszcze nie ;/ [quote="hard_lady88"]ze nie jest robiony z pomidorów to smak ma poprostu wymiatający mniam[/quote]
ciekawe ketchup nie robiony z pomidorów to z czego jest robiony ??

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ketchup lubię, ale zadko uzywam .. muszę mieć naprawdę smaka ;)
a lubię najbardziej kotlina łagodny (mimo, że uwielbiam ostre rzeczy, to ketchup jednak tylko i wyłącznie o łagodnym smaku) .. czasami też się skuszę na pudliszki...

do czego używam?
frytki, pizza .. czasami do kanapek z szyneczka ... koleżanka uwielbia jajecznice z ketchupem O.o - nie wiem ale jakoś sobie tego smaku nie wyobrażam ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Yy, to z czego on jest robiony?? [/quote] napewno nie z pomidowrów takich normalnych ;p same konserwanty z proszku troche wody i jest ;] wiem ,ze pudliszki jest z pomidorów prawdziwych co mozna porównac nawet i w samku i w wyglądzie z miwexem ;p w pudliszce czuc beszczelnie pomidorki jest taki gęsty ostro czerowny i w ogóle a miwex jak woda pomaranczowy i jakies przyprawy w nim widać lol :D zreszta nawet ceną sie roznia:P ,ale dla mnie miwex i tak jest lepszy w smaku:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko Pudliszki i tylko Pikantny.. uzywam do kanapek, do kiełbasek, frytek a do Pizzy specjalny ketchup tez z Pudliszek.. ;] Nie wyobrazam sobie zycia bez ketchupu :P :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]pudliszki... [/quote]z pudliszek ketchup smakuje jak koncentrat pomidorowy

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]z pudliszek ketchup smakuje jak koncentrat pomidorowy[/quote] Muszę się niestety z tym zgodzić... Ketchup z Pudliszek nigdy mi nie smakował... To tak jakbym jadł kanapki z koncentratem pomidorowym... :/ Miwex jest moim zdaniem o niebo lepszy, choć jak to ktoś już wspomniał nie jest robiony wprost z pomidorów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi