Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

jaki jest Twoj ideal faceta? (pytanie oczywiscie kieruje do kobiet)
facetow zapraszam do rozmowy na teamat idealu dziewczyny.
pozdro
Edytowane przez Gość

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm ideał to moze nie bo nigdy ideału nie znajde bo nie istnieje;] ale musi no wiadomo miec to cos a tak jak chodzi o wygląd to oczki brąz lub niebieskie zreszta zielone tez spoko :] kiedys kochałam blondasków teraz mi to obojętne;p dobrze zbudowany czy pusi nie wazne;] miły,otwarty przedewszystkim szczery i udczciwy;] szalony,spontaniczny,zabawny .... ale i ostry :D :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]jaki jest Twoj ideal faceta?[/quote]nie ma idelow. gdyby mi sie taki trafil to bym chyba umarla z nudow.
ale jak dla mnie powinien byc... spontaniczny. odpowiedzialny. z poczuciem humoru ale nie bez przesady ze smieje sie z byle czego nie zna umiaru i nie potrafi dostosowac sie do sytuacji. wszystko ma swoje granice.
hm...opiekunczy ale w takim znaczeniu ze jak go o cos poprosze to ma mi to dac i juz bez zadnych klotni. wiem wiem wygodna jestem. nie moze mi wypomniac jaka to ja jestem czyli nie wytykac mi wad kontratakiem na wytykanie jego. nie moze sie wstydzic swojego ciala. nie moze wymagac ode mnie ze w danym momecie bede mila gotowa na wszystko. musi byc starszy bym czula sie psychicznie bezpieczna. musi umiec zadbac o swoj wyglad. oj nie iwem co jeszcze jak sobie przypomne to dopisze

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podobno ideałów nie ma... ale chyba "znam" kogoś takiego od niespełna 2 lat codziennie mijam go na korytarzu mojej szkoły... często patrzymy się na siebie, uśmiechamy... i co z tego ... nigdy nie zamieniliśmy nawet zdania... może dlatego jest dla mnie ideałem...

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
skoro napisalem, to sie wypowiem na ten temat :D.
oczywiscie ze idealow nie ma... jednak czlowiek w swoim zyciu powinien dazyc do doskonalosci. Slynne "nie boj sie zmiany na lepsze" idealnie sie tu komponuje.
Idealna kobieta? heh, to byloby jakies nieporozumienie :d.
"Moja" kobieta musi mnie kochac! to jest podstawa zwiazku, jesli nie bedzie milosci to predzej czy pozniej ten zwiazek sie rozpadnie, lub bedzie wielka porazka. Milosc jest fundamentem "prawdziwego" zwiazku.
A wiec musi mnie kochac, a powinna... (heh duzo by tego bylo, a to z tego wzgledu ze facet to egoista :d i duzo wymaga wobec swojej girl / przynajmniej tak jest w moim przypadku, az wstyd sie przyznac hehe), cech charakteru by bylo tu duzo (szczera, wierna, lojalna, prawdziwa, usmiechnieta, sympatyczna.....), a co do wygladu to powinna byc: szczupla, powinna mnie zafascynowac (zauroczyc) heh miec w sobie to cos - wiadomo ocb. hehe
Pozdrowki dla wszystkich kobiet na scypion.pl (a szczegolnie dla slicznej Brzoskwinki:*). elo

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciężko jest mi określić jaki on jest. Jeśli byłaby w połowie taka jak mój ideał to byłoby wspaniale. W tych czasach znaleźć ideał... Ech... ;/ Czasami człowiek się zakocha i ta osoba staje się wtedy jego ideałem. Życie życie jest nowelą ... bauns :-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 13 Wrzesień 07, 23:02[/i] ][/size]
on - tj. ideał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Musi być moim partnerem. Jakoś nie kręci mnie ani despota, witający się ze mną zdjeciem z główki, ani ciepła kluska pod moim pantoflem. Facet musi dorównywać mi kroku, ma mnie osłaniać, a ja jego, musimy na sobie polegać.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]jaki jest Twoj ideal faceta? [/quote] Tylko i wyłącznie mój obecny chłopak.Jest po prostu wspaniały,każdego dnia odczuwam jego miłość coraz bardziej.Nie zamienię go na żadnego innego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]jaki jest Twoj ideal faceta? (pytanie oczywiscie kieruje do kobiet)[/quote] nie ma ideałów musi mieć to coś w sobie tego nie da się opisać słowami :aniolek2:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"](heh duzo by tego bylo, a to z tego wzgledu ze facet to egoista :d i duzo wymaga wobec swojej girl [/quote]np?????[quote="itomasz86"]a szczegolnie dla slicznej Brzoskwinki:*).[/quote]nie podlizuj sie

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]nie podlizuj sie[/quote] - chcialem byc mily:) ale stety nie ma idealnych kobiet wiec nawet im komplementujac nie sa zadowolone:D.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]wiec nawet im komplementujac nie sa zadowolone:D[/quote]masz na mysli mnie?? Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam bardzo dużo ideałów. Każdy w sobie ma coś oryginalnego i to coś co może pociągać.
Wygląd jest na 2miejscu i nie ma okreslonego wzoru :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pomijam fakt, że ideały są nudne i nieosiągalne.. (:
ale.
musi mnie kochać. ale tak bardzo. ponad wszystko.
muszę czuć przy nim to ciepło, bezpieczeństwo. [quote="Catwoman"]Facet musi dorównywać mi kroku, ma mnie osłaniać, a ja jego, musimy na sobie polegać.[/quote] (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie ma idealnego człowieka ,tzn .takiego człwoeka ,który jest bez wad ,ale dla każdego człowieka na swój sposób jest taki ideał , więc facet z wyglądu ciemny blondyn ,niebieskie oczy ,nie niski ,nie wysoki ,taki średni ,nie bardzo napakowany ,(nielubię takich facetów co są bardzo umięsnieni ) :-P szczupły ,dobrze by było jakby się tak ładnie poruszał ( jak pewna osoba o której teraz mysle :oops: ) ,charakter : szczery ,uczciwy ,uczuciowy ,aby nie był egoistą ,nie myśłał ,ze moze mnie kupić kasą ,wole dostac taki prezent ,ktory nie bedzie drogi ,a zeby on wlozyl w to serce ,a najlepszym prezentem to bedzie jego uczucie :-) ,ciepły ,może być nawet wstydliwy :-P heh ,i to moj taki ideal chlopaka ,czasami zdarza mi sie ze spodba mi sie brunecik ,opalony ,ciemne oczka ,ale zawsze zakochuje sie w blondynach :-P

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ideał. hm. wiadomo, wspaniały książę z bajki. bajki ułożonej w głowie.
przystojny, inteligentny...blablabla.

musi mieć pełno zalet, ale też i pełno wad. dla równowagi i żeby było ciekawiej.
inteligentny - a owszem. ale nie mam tu koniecznie na myśli,że musi koniecznie mieć skończone studia.. bo to nie świadczy o inteligencji człowieka.
tolerancyjny - nawet bardzo.
romantyczny - a jak.

ale znając życie, chłopak w którym się zakocham będzie odwrotnością ideału i mi to przeszkadzać nie będzie, dlatego że będę go kochała. a on będzie kochał mnie. proste. (:

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ideałów nie ma wiadomo, ale lubię szatynów o ciemnej karnacji, zadbanych (ale bez przesady, nie może spędzać przed lustrem więcej czasu niż ja), a z charakterku? opiekuńczy, czuły, troszkę romantyczny ale i stanowczy, najważniejsze jest by mnie kochał, szanował, dbał, potrafił mnie rozśmieszyć gdy mam doła i cieszyć się razem ze mną gdy jestem szczęśliwa. Nie może być nietolerancyjny i egoistyczny, a już wogóle jeśli byłby "chorobliwie" zazdrosny (nie ma szans bym była z takim facetem). To chyba tyle :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mówi się , że ideałów nie ma ja w to nie wierzę.. moim zdaniem 'ideał' nie oznacza mężczyzny perfekcyjnego w każdym calu.. wszystko zależy od naszej subiektywnej opinii.. dla mnie ideał to mężczyzna którego jestem w stanie zaakceptować wraz z jego licznymi wadami i niedoskonałościami przez co wydają się one mniejsze i błahe i z którym rozumiemy się bez słów..
jest to ktoś kto potrafi pocieszać, płakać i śmiać się razem ze mną..
jednym spojrzeniem odgadnie to co skrywam na dnie duszy..
kto wie jakie uczucia potrafię skrzętnie skryć pod uśmiechem..
ktoś przy kim bez względu na wszystko będę sobą ..bez maski i udawania..
ktoś przy kim nie będę wstydziła śmieć się i płakać ..
ktoś z kim wszystko będzie działać w dwie strony...
ktoś kto będzie przy mnie bez względu na wszystko
ktoś kto jednym uśmiechem rozświetli smutki na mej twarzy

;p

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przedewszystkim ciepły, inteligentny i rozgarniety facet, taki, który nie zmienia zachowania przy kolegach. szczery i wierny - to tak najogólniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wygląd: brunet o śniadej cerze o ciemnych oczach, wysportowany, ok. 180 cm, przystojny...

Charakter: opiekuńczy, szczery, z poczuciem humoru, mądry, dojrzały, kochający całym sercem..

Ach można pomarzyć.. :-)
Ideał nie istnieje.

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idealny facet? Nie ma takiego. Każdy człowiek ma plusy i minusy. A wymarzony jakiego bym chciała mieć? Hmm..., tego, którego kocham nie ma już w moim życiu więc na razie nie chcę mieć żadnego..., puki co na razie wolę samotność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiście, że ideałów nie ma, natomiast są ludzie zbliżeni do ideałów - i to, że dla nas ktoś taki właśnie jest, nie znaczy, że będzie taki sam dla drugiej osoby (nawet lepiej, żeby nie był :-P ).

Kilka cech mojego ideału mężczyzny: na pewno wyższy ode mnie, co już jest poniekąd wyzwaniem, wysportowany, ale nie do przesady - nie musi być chodzącą górą mięśni, ale lepiej, żeby nie wypluwał płuc po 5 minutach joggingu ;) Twarz - pełna dowolność, byle tworzyło to zgrabną całość :) Chociaż absolutnie uwielbiam połączenie ciemnych włosów i niebieskich oczu, a do tego wystające kości policzkowe i równe zęby.

Charakter: silnie indywidualny. Może być nawet lekkim egoistą, podobnie jak ja, musi mieć bardzo silną wolę i instynkt władczy, żeby trochę ukrócić te cechy u mnie, tylko musi być to połączone z logiką postępowania. Na pewno szczery, może być aż do bólu, inteligentny, czyli taki, z którym będę mogła prowadzić dialog. Podobna drabina wartości i średnia wylewność w uczuciach za pomocą słów - wolę gesty. Musi mieć pasję w życiu, ale i - to jest jedyny wymóg :D - musi interesować się pisaniem, czyli artykuły, teksty, newsy itp. Dobrze by było, gdyby miał umiarkowanie dużo wad, ale takich, które nie uniemożliwiałyby bycia razem - wtedy zawsze życie jest ciekawsze :) Mile widziani impulsywni i lekko (!) zazdrośni. :)

No i dobry w łóżku, czyli potrafiący odkryć i zaspokoić potrzeby partnerki, rzecz jasna z całkowitą wzajemnością :devilred:

I to chyba na tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Każdy podświadomie tworzy taki swój ideał.
Nie koniecznie nasz wymarzony jest do zdobycia, ale warto pomarzyć:P

Mi się marzy taki łysy drań. Który krok to ma w kolanach a na głowie kaptur;p
Hm.. Troszkę mój misiu odbiega od tego ideału, ale to nie jest ważne ^^

[.Czy czujesz jak przez palce ci ucieka czas?

to ?ycie rasta, to jedyna szansa jak? masz

od ciebie to zale?y ile z siebie dasz

i czy, gdy zajdzie s?o?ce, ty zachowasz swoj? twarz

YES RASTA YES!!!.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi