Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
itomasz86

odżywki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy braliscie, bierzecie, zamierzacie brac jakies odzywki w celu zbudowania "masy" lub jej zredukowania? albo odzywki wspomagajace jakosc cwiczen silowych, ogolnie sportu? zapraszam do rozmowy na temat odzywek. elo Edytowane przez Gość

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedys przez krotki czas, bralem gainera, kreatyne i tauryne
ale za duzo kasy na to szlo

odzywki sa za drogie, bez 200 zeta minimum na miecha to nawet nie ma co zaczynac, a efekty wcale nie sa takie imponujace, tzn sa efekty, ale nie takie jak sie kazdy spodziewa :)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 13 Wrzesień 07, 09:40[/i] ][/size]
i chyba tylko odzywki amerykanskiego Animala sa takie ze juz po tygodniu sa efekty i niezle
ale 200 zl za jedna paczke trzeba zaplacic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kilka lat temu brałem Gainera (z przewagą węglowodanów), a potem kreatynę (tauryna+dekstroza) i HMB. Najlepsze efekty były przy tym pierwszym, ale po jakimś czasie masa schodzi... Natomiast siła zostaje i dzięki odżywkom moja siła i wytrzymałość znacznie wzrosły. Nigdy natomiast nie używałem żadnych koksów tym podobnych używek i odradzam Wam takie wyjście. Chyba, że chcecie zepsuć swoje zdrowie i mieć kłopoty np z wątrobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie brałam czegoś takiego nie biore i nie mam zamiaru brac.. badziewie i tyle.. podziwiac trzeba tych którzy sami doszli do swojej budowy ciala bez zadnych "wspomagaczy".. ale niestety to trwa latami i trzeba włozyc w to masę pracy.. ;] co na nasze gospodarowanie czasem jest niemozliwe.. teraz byle: szybko i bez zadnego wysiłku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]podziwiac trzeba tych którzy sami doszli do swojej budowy ciala bez zadnych "wspomagaczy".. ale niestety to trwa latami i trzeba włozyc w to masę pracy.. ;][/quote] Tak, ale niektórzy mają tak szybki metabolizm, że bez wspomagaczy nie ma szans zbudować swojej sylwetki (nigdy nie chciałem być jakimś pakerem). Ja np. brałem te wspomagacze i nie pomogły mi zbudować sylwetki. Pomogły natomiast podnieść moją wytrzymałość i wydolność organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Tak, ale niektórzy mają tak szybki metabolizm, że bez wspomagaczy nie ma szans zbudować swojej sylwetki [/quote] no racja, np ja musialbym jesc tone zwyklego jedzenia dziennie zeby nabrac masy, a odzywki bardzo ulatwiaja sprawe.

50 - 100 gram gainera i jak posilek :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
odżywki są znacznie lepsze od koksu ale jest jeszcze lepszy sposób przybrania na masie :D koktajl domowej roboty syfskie w smaku ale skuteczne .Na tym w ciągu 2 miesięcy przybrałem 10 kg masy ciała :D co z inensywnymi treningami dało ładny efekt

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja biore żelazo i witaminy dostosowane do grupy krwi
(to są raczej suplementy niż odżywki )
(przez żelazo przybrałam na wadze ;/ a jadłam normalnie)

Guerrier vivre pour combat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja nie biorę żadnych odżywek bo wszystko mam w normie i nic mi z tych rzeczy nie potrzeba

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie brałem nic, bo nie miałem kaski na to. Teraz mój znajomy zaczyna cykl, a że z niego niezły zapaleniec, to na miesiąc idzie mu w prostym przeliczeniu ok 1300 na same odzywki.
Ja kupiłem sobie tylko witaminy, żaden z tego suplement. Ani sie nie puchnie, ani siły nie przybywa ale ciało zaczyna lepiej funkcjonowac. Polecam bardzo nawet dla ludzi które nie ćwiczą sportów siłowych.
Firma: NOW
"Special Two"
180tabs.
koszt ok 100-120zł
Starczy na pół roku.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]Czy braliscie, bierzecie, zamierzacie brac jakies odzywki w celu zbudowania "masy" lub jej zredukowania? [/quote] Nie biorę, nie potrzebne mi :-) lepiej się najeść do syta i być najedzonym i zdrowym :)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie biore...bo moja masa jest niepodwazalna <paker> :mrgreen:
poza tym szkoda kasy na takie rzeczy :mrgreen:
wole schudnac bardziej niz nabierac mase :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co do odżywek to odradzam stosowanie ich np z piwem... Pamiętam jak brałem HMB i kilka piw wypiłem wieczorem, nie pamiętam jak do domu doszedłem, po prostu ścięło mnie z nóg. Byłem u lekarza bo zaczęły się kłopoty z serduchem i niestety od tamtego feralnego wieczoru mam kłopoty z nadciśnieniem. Uważajcie z tymi używkamii i nigdy nie stosujcie z żadnym alkoholem.
Polecam brać Gainery węglowodanowe. Mimo, że mają mniej białka super działały i w ciągu pierwszego miesiąca moja masa mięśniow wzrosła o 8 kg.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogolnie to ta kase przeznaczona na odzywki lepiej zainwestowac w porzadna diete. Stosowanie supli bez diety nie ma sensu. Oczywiscie takie suple moga podciagnac nieco jesli ktos ma slabsza diete, ale to sie zwyczajnie nie oplaca. PO za tym kupujac np: bialko i jedzac je dostarczamy bialko martwe, takie gorzej sie przyswaja, niz bialko zywe te z miesa. Ale jesli ktos nie ma wyboru i musi np lyknac bialko z proszku to niech to zrobi, lepsze to niz glodowka, ktora dobrowadza do katabolizmu miesniowego, przed tym najlepiej zabezpieczyc sie duzo iloscia bialka bogatego w wolne aminakwasy oraz w te rozgalezione BCCA lub kupic aminowkasy w tabletkach..

Sorki chyba sie zagalopowalem troszke xD Ale tak mam

Jesli ktos ma powyzej 21 lat a chce brac jakies odzywki i inne sorki, to polecam prohormony.. dlaczego? Zainteresowanym wyjasnie

Accipere praestat quam inferre iniuriam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niczym się nie faszerowałem jak jakiś czubek poza jedną rzeczą a mianowicie: Magnum 8000 - to jedyna rzecz jaką brałem ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi