Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Wielkość pena

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do pań. Jak długość pena by was najbardziej satysfakcjonowała podczas stosunku? Jestem ciekaw. Oczywiście wiem, ze pewnie nie da się podać co do centymetra. Ale przynajmniej w jakich granicach.

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie nie ma to znaczenia... jest teraz tyle pozycji ze dlugosc nie ma znaczenia..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]jest teraz tyle pozycji[/quote] zrozumialem to tak jagby wczesniej byla tylko jedna pozycja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hm wielkość ma znaczenie na doznania partnerki oczywiscie a jak mówią inaczej to kłamia :lol:
A tak powaznie można to zastąpic innymi technikami, ale te same techniki są bardziej podniecające jak jest wiecej niz mniej. Sorki jak mnie uznaliście za podłą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak długość pena by was najbardziej satysfakcjonowała podczas stosunku?[/quote]przy stosunku to nie ma znaczenia bo jedynie znaczenie maja umiejetnosci partnera.
ja tam lubie 20cm i srednica gdzies tak ok 4cm.
male to dla mnie smiech. ale wiecie o gustach sie nie dyskutuje[quote="paola11111"]liczy się uczucie.... :lol: prawda?[/quote]tez ale co da uczucie bez przyjemnosci?? pusto....

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]ja tam lubie 20cm i srednica gdzies tak ok 4cm. [/quote] o powiedziała co wiedziała
to może nam powiesz jaki masz rozmiar ci*ki - żart :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ot powiedziała co wiedziała
to może nam powiesz jakie rozwarcie masz[/quote]
:lol:
hmm tak wyszło jakby zawsze przy sobie nosiła miarę jakąś... :and:

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ot powiedziała co wiedziała [/quote]wez przestan[quote="paola11111"]hmm tak wyszło jakby zawsze przy sobie nosiła miarę jakąś... :and: [/quote]wyobraz sobie ze mam taki nawyk ze mierze kazdemu mimo oporu

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 11 Wrzesień 07, 22:56[/i] ][/size] [quote="MagicalFire"]to może nam powiesz jaki masz rozmiar ci*ki - żart :lol: [/quote]a wiesz tego nie wiem. zmierz sobie. widze ze masz jakies kompleksy wzgledem miary. nie kazdy jest obdarowany przez nature. pogodz sie z tym.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]wyobraz sobie ze mam taki nawyk ze mierze kazdemu mimo oporu [/quote] hmm nawet nie pytam ilu ich było... ciekawe jak oni na to reagują...

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="paola11111"]ciekawe jak oni na to reagują...[/quote]a wiesz reakcje bardzo mnie zaskakuja. ci co maja sie czym pochwalic wstydza sie tweirdzac ze maja malego. a ci z malym ze wstyd pokazywac na odwrot. paraduja

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a jeszcze dodam co do wielkości, to za duży tez nie dobrze :-P

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Wrzesień 07, 01:18[/i] ][/size] [quote="paola11111"]jakby zawsze przy sobie nosiła miarę jakąś... [/quote] to się jakos wie i nie trzeba do tego wielu partnerów, wystarczy jeden dla poznania i widzisz jak to jest u drugiego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja tam lubie 20cm i srednica gdzies tak ok 4cm. [/quote] a zrobiła byś to z murzynem ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Skonczcie ta bezsensowna dyskusje... Nawet parowka do niczego sie nie nada jesli nie wie sie jak jej skutecznie uzywac.
MF - a Ty pewnie sobie mierzyles nie?

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]MF - a Ty pewnie sobie mierzyles nie?[/quote] a po co nie wielkość sie liczy ale technika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a po co[/quote] nie przekonacie mnie, że facet chociaż raz sobie nie zmierzył, tak nawet z ciekawości, kazdy to robił

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak długość pena by was najbardziej satysfakcjonowała podczas stosunku?[/quote] Bardziej istotna jest grubość... Z resztą przy zdolnościach technicznych w dziedzinie seksu ewentualne braki w penis length nie są widoczne ;)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]kazdy to robił[/quote] to sie mylisz bo ja nie mierzyłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam nie muszę narzekać, że członek mojego faceta jest za mały :)
coś około 18 cm? nie wiem, nie mierzyłam, ale jest większy od mojego 16cm wibratora ;] no i grubszy, więc chyba mi się poszczęściło ;)
ale to fakt, najważniejsza jest technika i odpowiedni dobór odpowiedniej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]większy od mojego 16cm wibratora ;][/quote] [quote] Wiek: 19[/quote] Już używasz wibratorów? A myślałam, że to wynalazek dla kobiet powyżej 30 - człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy...

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]a zrobiła byś to z murzynem ?? [/quote]wole mulata[quote="kiciunia"]nie latam za facetem z centymetrem[/quote]a na oko nie mozesz zobaczyc[quote="perle_noire"]nie przekonacie mnie, że facet chociaż raz sobie nie zmierzył, tak nawet z ciekawości, kazdy to robi[/quote]wiesz to taka sciema zeby nie bylo ze sa jacys nie tego. tak samo jak sie dziewczyny nie przyznaja ze sie onanizuja.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Już używasz wibratorów? A myślałam, że to wynalazek dla kobiet powyżej 30 - człowiek codziennie uczy się nowych rzeczy...[/quote] nie, nie używam, dostałam w prezencie ;) kiedyś tylko się wygłupialiśmy we dwoje w łóżku i mojemu zachciało się wypróbować wibrator na mnie ;) a tak to sobie leży na dnie szafy zapomniany ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]a na oko nie mozesz zobaczyc[/quote] nie mam miarki w oczach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi