Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
VViedżma

Wasze łóżkowe 'wpadki' ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opowiedzcie o swoich śmiesznych sytuacjach związanych z seksem :)
Coś zepsułeś? Ktoś się o coś uderzył, a może ktoś Was przyłapał, bądź też to Wy byliście świadkami jakiejś ciekawej scenki ;-) ?

Nie wstydźcie się :D Każdemu się może coś takiego zdarzyć ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heh ... kochaliśmy się z moim Miśkiem w lesie w Mrzeżynie ... (byliśmy w trakcie spaceru na plaże i zachciało Nam się :-D ) .... no i tak robimy swoje .... patrzymy a tu grzybiarze zbierają grzybki .... masakra ...
;]
mieliśmy takie 3 wpadki, ale każda w innych miejscach (raz w lesie, raz na plaży, a innym razem na polanie .. )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W domu u znajomego, wyszedl moj kolega do sklepu na dłuższą chwile, ja z partnerką myk, myk z siebie ciuszki i jego starsi wrócili przed nim.
na szczescie byliśmy na piętrze :lol:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie i mojego ukochanego nakrył mój brat :lol: ale nigdy tego nie komentował... chyba było mu bardziej głupio niż nam ;-)

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Mnie i mojego ukochanego nakrył mój brat[/quote] chciał bym widzieć jego mine :lol:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]chciał bym widzieć jego mine :lol: [/quote]ja bym nie chciala widziec miny mojego brata w takiej sytuacji. a raczej jego piesci. [quote="VViedźma"]Coś zepsułeś?[/quote]jak zawsze...hehehe musze cos glupiego zrobic. obrazic partnera lub wysmiac... [quote="VViedźma"]Ktoś się o coś uderzył, a może ktoś Was przyłapał, bądź też to Wy byliście świadkami jakiejś ciekawej scenki ;-) ? [/quote]przewaznie to ja uderzam w sciane raz zemdlalam z tego. ale kiedys niezle piescia przez przypadek dostalam mialam niezlego sinaiaka.
a przylapanie to tez. bylam sobie na spacerku z kolega i nagle na takiej gorce gdzie odbywaja se okoliczne ogniska i malo mieszka ludzi w krzaczkach zachcialo nam sie bzyku. wiek ja gacie w dol kolega do roboty od tylca. nagle niewiadomo skad pojawial sie starszy pan. z wrazenia nie mogla spodni podciagnac bo sie cos opieraly. ale wstyd.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja bym nie chciala widziec miny mojego brata w takiej sytuacji. a raczej jego piesci. [/quote] a dlaczego pięści?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="paola11111"]a dlaczego pięści? [/quote]on nie mowi. on nie dyskutuje. on nie slucha. on nie mysli. on od razu przechodzi do rzeczy. robi to co najlepiej mu wychodzi Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]on nie mowi. on nie dyskutuje. on nie slucha. on nie mysli. on od razu przechodzi do rzeczy. robi to co najlepiej mu wychodzi[/quote] dziwne...
ja z moim chłopakiem jestem już ponad rok i nie sądzę, aby mój brat zaatakował dobrego kolegę (i prawdopodobnie przyszłego szwagra...) :and:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="paola11111"]by mój brat zaatakował dobrego kolegę (i prawdopodobnie przyszłego szwagra...) :and: [/quote]a widzisz inne stosunki. pozatym my sie roznimy wiekiem. i dla twojego brata moze to co wy robicie jest normalne.
ja nawet pelnoletnia nie jestem ty tak. moj brat ma 23 a drugi 27lat wiec dla nich jestem jak dziecko z podstawowki

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]a nawet pelnoletnia nie jestem ty tak[/quote] nie jesteś? a myślałam, że piszę z osobą starszą od siebie ... hmm to ilu facetów Ty już miałaś? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]a raczej jego piesci. [/quote] no ciekawe czy by do mnie tak skoczył :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]no ciekawe czy by do mnie tak skoczył :-P [/quote] i kto tutaj robi OT? ;>

wracając do tematu...

taka nie związana ze mną, to jestem z moim mężczyzną w knajpie 24 h (była 5 nad ranem) i akurat wychodziliśmy już i jeszcze chcieliśmy iść do toalety, mój Luby sprawdza czy otwarte, ale niestety zajęte, po chwili słyszymy jakieś dziwne jęki i w ogóle ;) po jakimś czasie wychodzi stamtąd mulatka, wycierająca swoją twarz a za nią kroczy czarnoskóry uśmiechnięty jak cholera gościu ;D oj mieliśmy zonka :D

kolejna historia, wleźliśmy po kryjomu z moim menem do domu jego babki, która mieszka na parterze domu i powinna tam sobie spać, czy też się sobą zajmować i nie mysleć o wejściu na wyższe piętra, my się dostaliśmy na piętro, mając lewe klucze i sądziliśmy, że do 14:30 mamy czas dla siebie (bo o 15 reszta rodzinki się schodziła)...ale niestety przeliczyliśmy się... xD jego babka wlazła w dosyć nieciekawym momencie :ops: xD wszystko by jeszcze można by było odkręcić, gdyby nie rozpieprzone łóżko, włamanie się do domu po kryjomu i brak niektórych części garderoby xD :P tak o to poznałam babcie mego Kocura xP nie chciałam się jej pokazywać dłuuuugo, ale jakoś o tym zapomniała, reszcie rodziny nie poskarżyła a mnie uwielbia i czasem mogę wpadać do niej na obiad, czy kawę :)

druga dosyć fajna historyjka, to już u mnie w domu... xD jakoś tak kochanie moje zostało u mnie na noc, zasiedzieliśmy się nieco... stary rano mnie chce budzić, a tu my na jednym łóżku ;D przytuleni masakrycznie :D ale go wgięło xD no cóż ;) zdarza się, teraz mój pokój nazywa miejscem rozpusty :ops:

Pewnego razu leżymy sobie na łóżku, już 'po' ;) i wzięła nas ochota na harce i wygłupy, no to przepychaliśmy się, rzucaliśmy poduszkami, w pewnym momencie zrobiłam fikołka do tyłu i rąbnęłam nogą w parapet...efekt: straszny ból, gigantyczny siniak i krwiak pod kolanem...ponoć najwięcej wypadków zdarza się w domu ;P

Byliśmy nad morzem na wakacjach, mieliśmy mały pokoik i śmieszne łózko, które się czasem za bardzo przechylało, kiedy na jednej ze stron tego łoża znajdował się za duży ciężar...i tak kiedyś leżymy we dwoje, mnie zachciało sie co nieco ;P i tak sie przeturlalam na moje kochanie i zaczynamy się miziać xD i w pewnym momencie łóżko się przechyliło, ja jeb na ziemię, łóżko wróciło do dawnej pozycji, narobiło huku w całym domu właścicielki <aż dziw że nas nie odwiedziła, zeby sprawdzic co sie stało> ja sie potłukłam ale tak mi sie chciało śmiać, że masakra :D a i ten, mój Luby nie wiedział czy ma sie śmiać czy płakać xD niestety człowiek nie uczy się na błedach i zdarzyło się nam to jeszcze kilka razy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no ciekawe czy by do mnie tak skoczył :-P [/quote] :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: :crylol: wez mnie nie rozsmieszaj[quote="paola11111"]nie jesteś? a myślałam, że piszę z osobą starszą od siebie[/quote] Wiek: 17
Dołączyła 53 dni temu
Tematy: 31
Piwa: 1/7
ID: 124
pod kazdym avem uzytkownika istnieja takie oto informacje. z nich mozesz sie dowidziec kilku rzeczy.[quote="paola11111"]hmm to ilu facetów Ty już miałaś?[/quote]ale takich do lozka czy normalnych??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie z dziewczyną nakryła siostra, która chciała mi coś wytłumaczyć, ale zwątpiła i poszła na dwór. Po kilku minutach do pokoju wparował starszy, ale nie zdążył nic powiedzieć, zamknął drzwi i wyszedł :mrgreen: Co najdziwniejsze, potem nikt nic nie wspomniał. Pewnie przypomnieli sobie własne przygody łóżkowe i zrozumieli jak to jest :-P :aniolek2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="paola11111"]Brzoskwinka napisał/a
a nawet pelnoletnia nie jestem ty tak

nie jesteś? a myślałam, że piszę z osobą starszą od siebie ... hmm to ilu facetów Ty już miałaś?[/quote]

Paola nie pytaj, czasem ona zadziwia nawet mnie, gdy jestem starsza od was dwu.... ;/

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 14 Wrzesień 07, 18:06[/i] ][/size]
a wracając do tematu to mnie i mojego narzeczonego kiedyś nakryła........ jego siostra :oops: nie robiliśmy tego ale leżeliśmy na sobie... później zobaczyła u mojego S* coś jeszcze.. prezerwatywy w szawce... ;/ miał je już od dawna.. ale ona myślała ze to nasze.... byłam strasznie zawstydzona... ale na szczęście wszystko skończyło się w miarę spoko, bo później sobie troszke wypiliśmy z nią i jej mężem, a ona powiedziała tylko zebyśmy się zabezpieczali... <gdzie nie wzięła pod uwagę wstrzemięźliwości, jaką obiecaliśmy sobie trzymać> moze to nie jest taka straszna wpadka.... ale :evil: dla mnie to były chwile GrOoooOOOozzzYY... :-(

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 14 Wrzesień 07, 18:08[/i] ][/size]
w sumie fajnie że ta sprawa skończyła się tak a nie inaczej... a w sumie te wpadki o których czytałam... no no nieźle..... ale z biegiem czasu staną się dla wszystkich śmieszne.... Niezły temat... gratulacje VViedzma.. :-D

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]Paola nie pytaj, czasem ona zadziwia nawet mnie, gdy jestem starsza od was dwu.... ;/ [/quote]o ile o rok??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]mieliśmy takie 3 wpadki, ale każda w innych miejscach (raz w lesie, raz na plaży, a innym razem na polanie .. )[/quote] ta to chyba najlepsza, kochamy się na polu a tu stary dziadek jedzie , ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałem taką sytuację w wakacje...bardzo krępująca. Mieszkaliśmy z moją Olą u byłego mojej mamy w Anglii. Zajmowaliśmy najmniej komfortowe miejsce w domu - living room. Co chwile ktoś tamtędy przechodził. Z tego względu raczej powstrzymywaliśmy się od pieszczot, ale wiadomo raz na jakiś czas trzeba było dać upust emocjom :D Uprawialiśmy seks oralny i mojej Oli poszło tak dobrze, że nie zdążyłem powiedzieć "dochodzę" i całą ją pobrudziłem...
A teraz pójdź nago do łazienki, która jest po schodkach na górę i trzeba przejść obok wszystkich pokoi + przejść przez 1...

Innym razem, byliśmy u mnie i było jakoś tak, że ona powiedziała "zleje Cię na goły tyłek", ja powiedziałem "no to dawaj". Ja siedziałem na wersalce, z nogami na podłodze, a ona klęknęła i zaczęła ściągać mi pasek od spodni i jak już prawie ściągnęła... weszła moja mama i patrzy na Olę, które ma mój pasek w ręku i jej głowa znajduje się kilkanaście centymetrów od mojego krocza.. masakra :D :oops:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"] o ile o rok??[/quote] nie ważne o ile... wystarczy ze nie myśle jak 12-latka... chociaż czasem dziewczynki w takim wieku myślą rozsądniej niż ty..... :-D Edytowane przez Gość

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Wiolaa1989[/b], przestan zachowywac sie jak dziecko to jest zalosne.
nie rozumiem czemu ta osoba nie dostanie ostrzezenia?? to nie jesden temat gdzie przekracza granice. powinnam to pisac gdzie indziej ale chce zobaczyc czy ja za cos takiego dostane wana. jesli tak to zajebista sprawiedliwosc

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mama mnie przyłapała na oralu z moich facetem,ale miała mine jak nas zobaczyła :D :-P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kasia10015"]mama mnie przyłapała na oralu z moich facetem,ale miała mine jak nas zobaczyła :D :-P[/quote]uuuuu. to byl szok...

fajowy avek hehehe :lol:

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nikogo w domu nie ma... Zabawiam się ze swoją dziewczyną... a tam mój 4 letni brat wbija do pokoju... :/ żal xD Ja do niego żeby wypie*dalał bo zajęty jestem :D A on że tylko po misia przyszedł xD Kurdeczka mogłem zamknąć drzwi na klucz :P No i zostaliśmy potem sami w domku i już był git :P :lol:

[b]kasia10015[/b], naprawdę fajny avatarek xD :*

"Raki są bardzo wrażliwe na dotyk partnera. Do nieskończoności potrafią przeciągać grę wstępną."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyłapano mnie kilka razy.
Kiedyś spadłam z łóżka podczas i nabiłam sobie wielkiego siniaka na kolanie (noga mi się zsunęła i cała wylądowałam na podłodze).
No, ale najgorsze było, jak kiedyś w kinie zawędrowały mi ręce... i... dopiero wychodząc po seansie zorientowaliśmy się, że byliśmy obserwowani. :angel:

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi