Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
VViedżma

Wy vs. (przyszli) teściowie

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają stosunki między rodzicami partnera a Wami?
No i między Waszymi rodzicami a partnerem?
Lubią się?
A może któreś kogoś nie może znieść?
Może ktoś jest całkowicie przeciwko Waszemu związkowi?
A może 'teściowie' są dla Ciebie lepsi niż własni rodzice?

Wypowiadajcie się :)

<nie wiedziałam, czy do dobrego działu wrzuciłam temat...>
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja lubie moich teściów ;] są bardzo świetnymi ludzmi.. szczegolnie teściowa.. poprostu super babka..

moj MiśQ nie lubi mojej mamy,ale u facetów po slubie chyba to normalne.. chociaz jakby glebiej sie zastanowic to przed slubem tez jej nie lucial :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm Jego rodzice są dość oficjalni... Nie trudno się dziwić skoro ja i Łukasz mamy dopiero po 19 lat,a jego dwaj starsi bracia już od dawna są żonaci... Myślę jednak, że mnie lubią i ja ich także. A co do relacji moich rodziców z Łukaszem jest tak, że mama go lubi , a tatuś nie odzywa się, bo jest już taki z natury i akceptuje go, ale o żadnych odczuciach nie ma tu mowy :-)

Blask ma w oczach, ale gorzkie usta...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="paola11111"]A co do relacji moich rodziców z Łukaszem jest tak, że mama go lubi , a tatuś nie odzywa się, bo jest już taki z natury i akceptuje go, ale o żadnych odczuciach nie ma tu mowy [/quote] powinnas sie cieszyc :) nie kazdy rodzic jest taki ze akceptuje wybranka swojego dziecka ;] Moi rodzice od razu polubili mojego męża..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie rodzice moich dziewczyn zazwyczaj lubili. I nawet jak przestawałem chodzić z daną dziewczyną, to jej rodzice nadal mnie lubili, zagadywali na ulicy itd. W tego typu kontaktach nigdy nie miałem problemów ani scysji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Aktualni tesciowie? Hm... Poczatkowo z tesciem kontakty byly raczej chlodne, poprostu nic specjalnego... ale aktualnie to juz w sumie jestem czlonkiem rodziny :P

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kontakt pomiedzy mna, a przyszłymi teściami jest dobry ...ale lepiej dogaduje się z
teściową ;P zaś moi rodzice podchodzą do Piotrka różnie, raz grzecznie a raz mniej..ale sądze, że nic do Niego nie maja ... no jedynie duzo złego do gadania ma wredna babcia, ale ja pomijam .. ;] Piotrek też jej nie trawi ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]no jedynie duzo złego do gadania ma wredna babcia, ale ja pomijam .. ;][/quote] Niestety tak już jest, że babcie i dziadkowie od razu wyrabiają sobie opinię o kimś nie znając go. Tacy już są starsi ludzie... Ale wiecie, z czasem jak bliżej kogoś poznają to sytuacja ulega poprawie :aniolek2:

p.s. Tylko nie mówcie im, że nie słuchacie Radia Maryja - rzucą na Was klątwę i ześlą na banicję. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"] Niestety tak już jest, że babcie i dziadkowie od razu wyrabiają sobie opinię o kimś nie znając go.[/quote] moi dziadkowie lubia Rafała i odrazu go polubili... Najbardziej dziadek.. bardzo lubi pogadac z Rafałem o pierdołach.. zreszta nasz synus tez lubi swoich pradziadkow ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie mam z nimi problemu
a wrecz sa sympatyczni :mrgreen: :mrgreen:
moze dlatego ze sadza iz jestem taka ulozona grzeczna itp itd :mrgreen:
ale niech sadza...
lubie swoja przyszla tesciowa z mila checia jej pomagam....rozmawiam itp

a co do moich rodzicow mysle ze tez nie ma zastrzezen...gdyz duzo czasu wspolnego spedzamy wlasnie u mnie w domku....
do mojej mamy mowi po imieniu...wiec cos juz o tym swiadczy :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi