Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Plaga - The Reaping

Rekomendowane odpowiedzi

Plaga - The Reaping

produkcja: USA
gatunek: Horror
data premiery: 2007-05-11 (Polska) , 2007-04-03 (Świat)

reżyseria Stephen Hopkins
scenariusz Carey Hayes, Chad Hayes
zdjęcia Peter Levy
na podstawie: opowiadania Briana Rousso
od lat: 15 czas trwania: 96 dyst.: Warner Bros.

Katherine Winter (Hilary Swank) nie wierzy w cuda, jedynie w fakty. Wykładając na uniwersytecie, stała się największą specjalistką od demaskowania rzekomych cudów. Jest wzywana w najdalsze zakątki świata, by badać płaczące figury, przypominająca świętych plamy na ścianach czy stygmaty na dłoniach. Jak dotąd, nie było tajemnicy, której nie wyjaśniłaby naukowo. Pewnego dnia odwiedza ją Doug Blackwell (David Morrissey), nauczyciel z małego miasteczka. Szuka on pomocy w sprawie dziwnych zjawisk, które według jego sąsiadów są plagami zesłanymi przez Boga. Katherine i jej kolega po fachu Ben (Idris Elba) dowiedzą się, że czasem cuda są zdradzieckie, a granica między wiarą a przesądem jest niebezpiecznie cienka.

Własnie skonczylem ogladac i musze Wam powiedziec, ze swietne kino. Jezeli spodobal wam sie np: Constantine to i to polubicie. Efekty specjalne, zdjecia, plenery poprostu wysmienite.
No i motyw religijny tez robi swoje. Naprawde POLECAM.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo mi się podobał. Trzymał mnie w napięciu i bardzo byłam ciekawa jak się dalej akcja posunie. Polecam każdemu.

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widizałem zapowiedzi i przyznam ze nieźle się zapowiadał. Ciekaw go jestem więc chyba ściągne go na noc :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
fajny:DD straszny nie byl, ale trzymal w napieciu:D:D

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przed chwila oglądałam ten film
normalnie wymiata
moja ocena to 9/10 [quote="kubalucak"]straszny nie byl, ale trzymal w napieciu:D:D[/quote] dokładnie

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam i przyjemny do oglądania filmik. Oceniam 9/10 :)

[b][color=green][size=1]Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie oglądania się do tyłu.[/size][/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi