Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mr.Q

Macho i puszczalska

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie jak to jest z tym pogladem?
Jesli facet mial w swoim lozku wiele kobiet to jest wrecz podziwiany przez niektorych, a innym facetom czesto wydaje sie to postawa chwalebna i godna nasladowania...
Natomiast jesli rzecz tyczy sie kobiety to zwykle konczy sie na epitetach typu "ku*wa", "dzi*ka", i "puszczalska"
Teoretyzuje teraz ale wydaje mi sie ze to kolejny poglad ktory jest starszy niz nasi pradziadkowie... - ze kobiecie nie wypada... facet to facet - taka natura i takie tam, natomiast jesli kobieta prowadzi bujne zycie erotyczne jest automatycznie rownana z ziemia i spychana na margines jak by conajmniej miala AIDS..
Ani jedna ani druga "grupa" nie nalezy raczej do osob z ktorymi chcieli bysmy sie wiazac...
Moje osobiste zdanie na ten temat jest taki:
Nie zmienimy mentalnosci ludzi, tak samo jak ich moralnosci... nie mam zamiaru komus zagladac do lozka... jednak chwalenie sie tym to juz najnizszy poziom zachowania.. zarowno u mezczyzn jak i u kobiet...
Przeciez mozna zachowac sprawy intymne tylko dla Siebie prawda?

Dlaczego takie osoby nie maja zwykle stalych partnerow? sprawa jest paradoksalnie smieszna - Kobieta nie chce byc tylko "kolejna", a facet boi sie porownan do bylych partnerow... w koncu wiekszosc na kompleksy na swoj temat, niektorym brakuje doswiadczenia, i nie chca wypasc gorzej... ale to juz rozmyslenia na inny topic
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiesz , też sie kiedys zastanawiałam, jak to jest z tym "puszczaniem" wsród facetów i babek. CHyba trzeba to jednak porozdzielac... są kobiety które poprostu uwielbiają sex, mając na niego ochote poprostu podrywają sobi efaceta, pukanie i dowidzenia, a są takie którym sie zdaje ze jak da to sie ją bedzie lubic, albo poprostu nie umieja odmawiac, albo wiecznie zbyt pijane , :and: A Faceci.... oni są specjalistami, i o ile nastolatkowi mozna to wybaczyc, bo "młody, niewyzyty"o tyle faceci gdzies koło 25 r.z. nalezało by troche wydoroslec i postawic na prestiz posiadania jednej kobiety ;-)
Zadne z nich nie jest dziwką, prostytutka czy czym tam jeszcze nazywacie, na brak szacunku do siebie chyba nie ma jednoznacznego określenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
według mnie to taka dziwna sprawa... nikogo nie mozna nazwać puszczalską... ale w niektórych przypadkach jest to nawet wskazane... kiedy kobieta robi to z przypadkowo napotkanymi kolesiami i to nieustannie... chociaż to tez mozna wytłumaczyć żądzą przygód... Ale z drugiej strony patrząc i facet i babka lubią sex, chcą się kochać i zadowalać... Ok, ale facet jest macho a laska zostaje nazwana "dziw.." albo innymi epitetami... jakie to krzywdzące dla kobiety ;/ :-( Facetowi zawsze mozna więcej...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja spotkałem się z opinią odnośnie jednego nazwijmy go "znajomego", któremu zarzucali brak szacunku do siebie z powodu takiego samego jak "puszczalskiej" kobiecie.
Zaliczał co tylko sie nawinęło i było chętne. Także myśle, że z czasem zmieni się pogląd na tą sprawe i również na faceta znajdzie się coś równoznacznego z [quote="Mr.Q"]"ku*wą", "dzi*ką"[/quote] i dobrze.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
myślę, ze ten poglad się zmienia i to w dobrym kierunku. Bo nie trzeba się puszczać, żeby mieć fajne przygody. Mysle, że to wiele zalezy od okoliczności: kiedy, z kim i czy jest jakaś chemia [quote="Paskuda27"]albo wiecznie zbyt pijane , [/quote] i to juz nie jest rządza przygód, tak moim skromnym zdaniem [quote="Mr.Q"]w koncu wiekszosc na kompleksy na swoj temat[/quote] i pewnie dlatego nie lubią, zeby kobiety miały wiecej partnerów. Kobieta najczęściej woli bardziej doswiadczonego od niej partnera niz prawiczka, faceci chca sie zwyczajnie poczwalic swoim doswiadczeniem i najlepiej zeby to była dziewica (oczywiście znam takich którzy myslą wręcz odwrotnie, ale jest ich mniej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie to rowniez brak wyobrazni.... lubic sex to jedno, ale bzykac wszystko co sie rusza i na drzewo nie ucieka to co innego... Ja sex bardzo lubie i jakos nie widze przeciwskazan by miec stala partnerke.

Jednak sa rowniez osoby ktore nie potrafia tworzyc trwalych wiezi emocjonalnych, a sex staje sie dla nich sportem

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie spojrzenie na świat jakie podał [b]Mr.Q[/b], jest głównie u nas Polaków , czemu ? ponieważ nasza społeczność to w większości chceścijanie, i ma to początek chyba od 2000 lat jak nie wcześniej , nawet biblia mówiła o tym że kobieta została stworzona dla faceta jak to miało miejsce w Adamie i Ewie, a potem to jakoś szło , kobiety zawsze miały mniejsze prawa i zawsze były traktowane gorzej przez facetów , i zawsze spojrzenie na piękną płeć będzie troszeczke inne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem wlasnie powinnismy byc traktowani rowno, albo facet i babka ktora lubi sie "puszczac" oboje powinni byc rangi puszczalskich albo traktowac to jako ulzenie sobie. Ja osobiscie twierdze ze skoro ma sie ochote na seks to czy to kobieta czy facet niech spia z kim chca. Skoro facetowi wolno to czemu kobiete nazywac dziwka ?

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pinky a kto się chciał puszczać z Tidusem106 w Poznaniu? Od twoich chorych jazd na seks z nim chłopak poczuł się zmiesmaczony.... Panie i panowie ranga puszczalskiej idzie do Pinky!

Kiedyś było tu milej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha no to leze i kwicze :D niezla beke mialam z niego :D

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bede plakac.

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lepiej idź nogi rozkładać, do tego się nadajesz.

Kiedyś było tu milej :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za zimno dzisiaj.

[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słabo się starasz, [b]Beduin[/b]. Jeśli chcesz beczeć, jak to dawniej było lepiej na tym forum, to znajdź sobie jakiś kącik i tam zalewaj się rzewnymi łzami. ;]

Ale wracając do tematu...
Moim zdaniem na pewno na to wszystko ma wpływ doświadczenia z młodości, to, co się wyniosło z domu rodzinnego, jak i ogólnie wzorce, na które była dana osoba zapatrzona.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Usunęłam OT.

Lone masz rację - ale nie do końca. Nie zawsze działa dysfunkcyjny mechanizm błędnego koła. Czasami właśnie taka młoda osoba ucieka od wzorców, na które patrzyła w rodzinie/środowisku, w którym przyszło jej wzrastać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam uważam, że dopóki druga osoba nie cierpi, nie można mówić źle o osobie, która nie potrafi się związać na stałe.

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwłaszcza, jeśli mówi o tym otwarcie, aby nie narażać drugiej strony na rozczarowanie potem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi tam to zwisa, nie rozumiem gloryfikowania seksu i dawania sobie prawa do oceniania innych ludzi pod tym kontem. Pociąg seksualny to fizjologia i nie rozumiem czemu dwie osoby miałyby sobie odmawiać jeśli mają ochotę. Nie zaglądam nikomu do łóżka.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Mi tam to zwisa, nie rozumiem gloryfikowania seksu i dawania sobie prawa do oceniania innych ludzi pod tym kontem.[/quote] A dlaczego ktoś miałby nie mieć prawa do oceny? Skoro jest wolność słowa, to można wyrazić swój niesmak, jakimś zachowaniem, które spotykamy w życiu.
Bądźmy dorośli. Jeśli coś Ci się nie podoba, to mów o tym, jeśli czujesz potrzebę. Ważne w jaki sposób to mówisz i w jakiej sytuacji.

Dla mnie pojęcie "macho" i "puszczalska" mają negatywny wydźwięk, z bardzo prostych powodów. Wystarczy trochę poobserwować, by zmyć przeświadczenie o ich sile, atrakcyjności i innych zaletach(które starają świadomie lub nie - eksponować), bazując na mentalności społeczeństwa. Osobiście unikam takich osób w większości przypadków. Nie zachwycają mnie, a gdybym miał z każdym poruszać temat ich problemów, to musiałbym zostać psychologiem. ;)

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Możesz oceniać ale rzadko będzie to w pełni obiektywna ocena, chyba, że poznasz taką osobę dogłębnie.

Mi to nie sprawia frajdy, nie lubię się wtrącać w czyjeś życie i wydawać opinii o kimś kogo nie znam na tyle dobrze by móc powiedzieć o nim całą prawdę.

ven a romper las ventanas

y hacer del caos un arte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze mnie zastanawialo co daje ludziom taka lekkosc w ocenie innych. Nie wazne czy to facet czy kobieta jego dupa jego sprawa.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Możesz oceniać ale rzadko będzie to w pełni obiektywna ocena, chyba, że poznasz taką osobę dogłębnie.[/quote] Zależy co oceniać ;)

I nie każda musi być w pełni obiektywna, to skomplikowana sprawa i delikatna. Musiałbym się dłużej rozpisać. W innym wypadku źle mnie można zrozumieć.

"DUC IN ALTUM! WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ZAWIERZ CHRYSTUSOWI, POKONAJ SŁABOŚĆ I ZNIECHĘCENIE, I NA NOWO: WYPŁYŃ NA GŁĘBIĘ! ODKRYJ GŁĘBIĘ WŁASNEGO DUCHA. WNIKAJ W GŁĘBIĘ ŚWIATA. PRZYJMIJ SŁOWO CHRYSTUSA ZAUFAJ MU I PODEJMIJ SWĄ ŻYCIOWĄ MISJĘ.”

Ludzie nowego wieku oczekują twego świadectwa.

Nie lękaj się!  Wypłyń na głębie!
Jest przy Tobie Chrystus.
Sercem obejmuje każdego i każdą z Was.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli facet nie daje kobiecie tego co powinien, to jasne, że prędzej czy później zapragnie ona jakichś zmian, finezji i polotu w związku. Działa to również w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faceci zawsze mogli więcej.

[b]złamię skrzydła przeznaczeniu...[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi