Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MoDa

Najgłupsze wypowiedzi roku USA

Rekomendowane odpowiedzi

1. pyt: "Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe?
uzasadnij odpowiedź."
odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i wlaśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie."
-Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss. -

2. "Gdy tylko oglądam w TV te biedne, głodujące dzieci gdzieś na świecie, nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią itp..."
- Mariah Carey -

3. "Naukowcy odkryli, ze mózg reaguje na czekoladę w pewnym stopniu tak, jak na marihuanę. Odkryto też inne cechy wspólne między czekoladą a marihuaną, ale nie pamiętam jakie."
-Matt Lauer w NBC's Today -

4. "Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa."
-David Dinkins, burmistrz NY, (odpowiadając na oskarżenie o niezapłaceniu podatków) -

5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia"
-Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.

6. "Nigdy nie miałem poważnej operacji kolana na żadnej innej cześci ciała"
- Winston Bennett, Univ. of KY basketball forward -

7. "Pomijając zabójstwa, Waszyngton ma najniższy wskaźnik przestępczości w kraju"
- Mayor Marion Barry, Washington, DC -

8. "Dokonałem zwrotu o 360 stopni."
- Lech Walęsa, prezydent RP -

9."Jestem za karą śmierci. Ten, kto popełnił odrażające czyny, powinien dostać nauczkę na przyszlość"
- Britney Spears -
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]"Jestem za karą śmierci. Ten, kto popełnił odrażające czyny, powinien dostać nauczkę na przyszlość"
- Britney Spears - [/quote]
tak, po takiej karze przestepca najpierw pomysli zanim popelni odrazajacy czyn :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No i mamy dokladny obraz Amerykanskiego spoleczenstwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytałem to kiedyś w rubryce "Na luzie" w czasopiśmie komputerowym CD Action... "Najfajniejsza" wypowiedź Mariah Carey... ;/ Głos to ona może ma ale w głowie sieczka... Te wypowiedzi kojarzą mi się z występem pana Kwaśniewskiego na Ukrainie... I on i ci tutaj plotą bzdury aż uszy pękają/oczy krwią zachodzą... Ble ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]pana Kwaśniewskiego na Ukrainie[/quote]
no fajnie, napił się i stoi naki naje*any.... ale no głupota szerzy się i znaleźć ją można wszędzie... niestety

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]1. pyt: "Czy chciałabyś żyć wiecznie jeśli byłoby to możliwe?
uzasadnij odpowiedź."
odp: "Nie chciałabym żyć wiecznie, bo nie powinniśmy żyć wiecznie, ponieważ jeśli mielibyśmy żyć wiecznie, to byśmy żyli, a przecież nie możemy; i wlaśnie dlatego nie chciałabym żyć wiecznie."
-Miss Alabama, 1994 Miss USA, wypowiedź na wyborach miss. -[/quote]
Kobiety mają zdolnosć do abstrakcyjnego myślenia ;) [quote="perle_noire"]2. "Gdy tylko oglądam w TV te biedne, głodujące dzieci gdzieś na świecie, nie mogę powstrzymać się od płaczu. To znaczy, chciałabym być taka szczupła jak one, ale z tymi muchami, wszechobecną śmiercią itp..."
- Mariah Carey -[/quote]
Chciała być dowcipna - no i się ośmieszyła [quote="perle_noire"]3. "Naukowcy odkryli, ze mózg reaguje na czekoladę w pewnym stopniu tak, jak na marihuanę. Odkryto też inne cechy wspólne między czekoladą a marihuaną, ale nie pamiętam jakie."
-Matt Lauer w NBC's Today -[/quote]
:D Widać, która cecha wywarła na nim największe wrażenie :) [quote="perle_noire"]4. "Nie popełniłem przestępstwa. Po prostu nie zastosowałem się do wymogów prawa."
-David Dinkins, burmistrz NY, (odpowiadając na oskarżenie o niezapłaceniu podatków) -[/quote]
Prawdę powiedział - o co wam chodzi xD [quote="perle_noire"]5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia"
-Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.[/quote]
Zgadzam się :) [quote="perle_noire"]6. "Nigdy nie miałem poważnej operacji kolana na żadnej innej cześci ciała"
- Winston Bennett, Univ. of KY basketball forward -[/quote]
Też powiedział prawdę xD [quote="perle_noire"]7. "Pomijając zabójstwa, Waszyngton ma najniższy wskaźnik przestępczości w kraju"
- Mayor Marion Barry, Washington, DC -[/quote]
Bardzo bezpieczne miasto ten Waszyngton. Pomijając zabójstwa oczywiście. [quote="perle_noire"]8. "Dokonałem zwrotu o 360 stopni."
- Lech Walęsa, prezydent RP -[/quote]
Lech Wałęsa jest Amerykaninem? A to dopiero dobre xD [quote="perle_noire"]9."Jestem za karą śmierci. Ten, kto popełnił odrażające czyny, powinien dostać nauczkę na przyszlość"
- Britney Spears -[/quote]
Tak, na pewno zmieni swoje haniebne postępowanie po takiej karze.

Wiecie co - to jest takie, jak planowany utwór Tetmajera: wesołe, a ogromnie przez to smutne.
[quote="Wiolaa1989"]no fajnie, napił się i stoi naki naje*any.... ale no głupota szerzy się i znaleźć ją można wszędzie... niestety[/quote] Ej ej - więcej obciachu narobili trzeźwi Giertychowie i Kaczyńscy niż pijany Kwaśniewski. Zaprezentował się całkiem dobzre jak na cżłowieka pod wpłyem.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] Zaprezentował się całkiem dobzre jak na cżłowieka pod wpłyem.[/quote] ostatnio gdzies ogladalam pana kwaska wywiad...i wygladal jak po conajmniej tygodniowej libacji :mrgreen:

u nas brak wiedzy sie wszem i wobec promuje ...
nawet miss polonie wybrali niezbyt blyskotliwa
:-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]5. "Palenie zabija. Jeśli jesteś zabity - tracisz bardzo istotną cześć swojego życia"
-Brooke Shields, wypowiedź w momencie ubiegania się o stanowisko rzecznika prasowego federalnej akcji przeciw paleniu.[/quote]
Brooke wykazała się wyjątkową inteligencją.. :-) A przyznam, że kiedyś podobała mi się z wyglądu, w wywiadach milutka ale jednak się pokazała :-) Ech czasami wnętrze nie nadążą za wyglądem... :mrgreen: Brooke nieładnie :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi