Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Dziendobry

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, jestem Tomek, pochodze z malego miasteczka a dokladniej Drawska Pomorskiego w ZachPom. Trafilem tutaj szukajac informacji o poborach na prezenterow radiowych. Lubie nawiazyc nowe znajomosci wiec mysle ze jakos sie tu zaklimatyzuje a i Wy mnie zniesiecie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam cię pisz dużo i zapraszaj znajomych

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]Witam Tomka mam nadzieje ze tu długo zabalujesz xD[/quote] no czesc, widze juz pokrewna muzyczna dusze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Trafilem tutaj szukajac informacji o poborach na prezenterow radiowych[/quote] Rozumiem więc że jesteś DJ-ejem , opowiedz coś o tym , jaką muzykę preferujesz , co lubisz a przed czym drzesz kota , :-)

Pozdrawiam cię ciepło i zostań z nami a jeśli jesteś dobry to nasza Blue z pewnością przyzna tobie status DJ-eja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"][quote="Freq"]Trafilem tutaj szukajac informacji o poborach na prezenterow radiowych[/quote] Rozumiem więc że jesteś DJ-ejem , opowiedz coś o tym , jaką muzykę preferujesz , co lubisz a przed czym drzesz kota , :-)

Pozdrawiam cię ciepło i zostań z nami a jeśli jesteś dobry to nasza Blue z pewnością przyzna tobie status DJ-eja :)[/quote]
Kurcze, jak ja nielubie mowic o sobie :). No ale trzeba cos wydusic. Tak jestem DJ-em.
Zaczynalo sie od szkolnych dyskotek, pozniej imprezy okolicznosciowe, 18-tki, pozniej miejscowy klub Tequila. A teraz niestety ostro praca. Muzyka jaka preferuje jak gram to wyszukanie stylow: Tech-trance, electro, minimal, progressive, Tech-house. Ale gdy chodzi o to co lubie sluchac to zaczynaja sie schody, dlaczego?, bo jest tego masa. Nigdy niezamykam sie na "horyzont muzyki" lubie sluchac Jazzu, Starego polskiego HH, (ten nowy to nieporozumienie), Chill-outu, Rapu, Housu Uwielbiam niektore nagrania Republiki jak np. Smierc na piec, czy Niepytaj o Polske. Tak wiec w skrocie jestem uzalezniony na tym punkcie ale raczej dobrze mi z tym :).

Lubie Dobre filmy, horrory, komedie to to co najbardziej lubie w kinie. jezdzic na rowerze i oczywiscie dobrze zjesc.

'Dre kota" raczej przed falszywmi ludzmi, takich omijam z daleka.

No i niewiem co tu by jeszcze strescic, pewnie wyjdzie w przyszlosci:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Kurcze, jak ja nielubie mowic o sobie :). No ale trzeba cos wydusic. Tak jestem DJ-em.
Zaczynalo sie od szkolnych dyskotek, pozniej imprezy okolicznosciowe, 18-tki, pozniej miejscowy klub Tequila. A teraz niestety ostro praca. Muzyka jaka preferuje jak gram to wyszukanie stylow: Tech-trance, electro, minimal, progressive, Tech-house. Ale gdy chodzi o to co lubie sluchac to zaczynaja sie schody, dlaczego?, bo jest tego masa. Nigdy niezamykam sie na "horyzont muzyki" lubie sluchac Jazzu, Starego polskiego HH, (ten nowy to nieporozumienie), Chill-outu, Rapu, Housu Uwielbiam niektore nagrania Republiki jak np. Smierc na piec, czy Niepytaj o Polske. Tak wiec w skrocie jestem uzalezniony na tym punkcie ale raczej dobrze mi z tym :).

Lubie Dobre filmy, horrory, komedie to to co najbardziej lubie w kinie. jezdzic na rowerze i oczywiscie dobrze zjesc.

'Dre kota" raczej przed falszywmi ludzmi, takich omijam z daleka.

No i niewiem co tu by jeszcze strescic, pewnie wyjdzie w przyszlosci:).[/quote]
witam na naszym forum, jesli mozesz odezwij sie do mnie na nr. GG :)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam Cię również i jak widzę ciekawa z Ciebie osóbka, mam nadzieję niedługo usłyszeć Cie na antenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]witam Cię również i jak widzę ciekawa z Ciebie osóbka, mam nadzieję niedługo usłyszeć Cie na antenie[/quote] Dzieki :), zobaczymy co przyniesie przyszlosc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Tomku...
pozdrowienia :)

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...