Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim, jestem Michal (nietrudno sie domyslic) :-)
od razu zaznaczam, ze z przyzwyczajenia nie pisze z polskimi znakami. mieszkalem kiedys w Niemczech i dlugo nie mialem stycznosci z polskim systemem i nadal zdarza mi sie uzywac starego laptopa, dlatego latwiej i szybciej mi pisac w ten sposob niz co chwile sie przestawiac.
mam 24 lata i interesuje sie wieloma rzeczami, glownie sportem (lubie plywac i grac w kosza), troche polityka, do tego dochodza takie standardowe rzeczy jak filmy, muzyka, ksiazki choc niewiele mam na to czasu, bo niestety pracuje od rana do wieczora, a w weekendy mam zjazdy- z tego wynika ze na forum nie bede blyszczal iloscia postow chociaz bede sie staral zagladac w miare czesto :-)
oprocz tego zawsze lubilem cos kolekcjonowac - znaczki albo karty magnetyczne, niestety wszystkie moje kolekcje na razie sa w domu rodzinnym i czekaja az znajde sobie jakies wieksze mieszkanie.

napisalem sporo o sobie a na reszte przyjdzie czas w postach. pozdro!

P.S. sorry za interpunkcje, zdaje sobie sprawe z tego ze czasem u mnie kuleje, mimo wszystko bede sie staral.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Michaił"]oprocz tego zawsze lubilem cos kolekcjonowac [/quote] To z noname'm i Starkiem się dogadasz - oni kolekcjonują warny, a swoje kolekcje zawsze noszą przy sobie.
Najmniej warty jest warn od Magicala. Tego stosunkowo łatwo dostać, jest dość pospolity, wiele osób miało go w swojej kolekcji. Swego czasu Nefertari też je rozdawała, nie tak chętnie co prawda, ale jak się miało odpowiednie dojścia, to dało radę zdobyć. Moje są dość rzadkie, daję tylko wybitnym jednostkom.
Ongiś bardzo często można było spotkać się z warnem FOX'a. To były czasy... Obecnie wszystkie gdzieś przepadły i, jeśli takowego zdobędziesz, gwarantuję Ci, że będzie to prawdziwy biały kruk pośród warnów, wart 10 razy więcej scyp coin, niż cała Administracja ma na swoich kontach :D
Kiedyś Zielony34 mógł się pochwalić dość imponującą kolekcją, ale po tym, jak się obłowił i udało mu się zdobyć bana - marzenie każdego szanującego się kolekcjonera - zniknął z forum. Zapewne już wypadł z obiegu i niewiele mógłby Ci zaoferować.

Ale spoko. Sądzę, że znajdziesz tu coś dla siebie, dlatego niech Cię nie przeraża moje powitanie. Witaj w naszych nieskromnych progach! :P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Madź Cię pięknie przyjęła, więc ja tylko napiszę: Ahoj na pokładzie! ; )

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hateful"]Madź Cię pięknie przyjęła[/quote] Ta, postraszyłam warnami; mam nadzieję, że chłopak nie przyjął sobie tego do serca... :D
[quote="Michaił"]mieszkalem kiedys w Niemczech i dlugo nie mialem stycznosci z polskim systemem i nadal zdarza mi sie uzywac starego laptopa[/quote] Nie lepiej w takim razie zmienić "Michaił" na "Michail"? Mogę to zrobić... :P

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ach i kolego! Uważaj za samców, jeśli zobaczysz, że któraś z Pań Cię polubi to chowaj się za jej piersiami, wtedy Cię nie tkną! Tutaj samce są strasznie zazdrosne o uwagę kobiet!

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niedotykalna dzieki za obszerne informacje :-D to moglabys mi zmienic ta literke na koncu?

hateful, spoko nie jestem zdesperowanym samcem, ktory usilnie zabiega o wzgledy i uwage samic takze nikt nie musi czuc sie zagrozony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Michaił"] hateful, spoko nie jestem zdesperowanym samcem, ktory usilnie zabiega o wzgledy i uwage samic takze nikt nie musi czuc sie zagrozony ;-)[/quote] W tym sęk, że tutaj kobiety same sobie wybierają samców... ;P A Ty wydajesz się uroczy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Michaił"]to moglabys mi zmienic ta literke na koncu? [/quote] No, nie ma sprawy. Zaraz to zrobię... ;)
Tymczasem rozgość się i profil swój wzbogać.

PS Jezu, ta już kokietuje. Przed hateful trzeba ostrzegać, a nie przed samcami :D :D :D
Edytowane przez Gość

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Niedotykalna"]Przed hateful trzeba ostrzegać, a nie przed samcami :D :D :D[/quote] Ej, ja jestem grzeczna!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Michail[/b], witaj chce więcej takich postów w innych działach ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Michał :)

Miłość to jak cicha piosenka grająca w naszym sercu, jeśli się w nią słuchasz -usłyszysz i ją zrozumiesz ,,,

Nawet kiedy jest Ci źle nie trac w wiary, że prawdziwa miłość gdzieś na Ciebie czeka ,,,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
postaram sie o wiecej takich postow chociaz z czasem u mnie krucho jak juz wspomnialem.

hateful, dzieki :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...