Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałam się z ciekawości :)
Chcę pogadać z fajnymi ludźmi, niekoniecznie uzdrowić siebie czy znaleźć rozwiązanie dla nurtujących mnie problemów ;)
Peace and luz :aloha:

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio wszyscy tu z ciekawości zaglądają, a to pierwszy stopień do piekła, czyli do nas! :D

Witaj!

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj napisz cos o sobie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej ho!

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Więc :)
Jestem ze stolicy, mam nieuregulowany stosunek do pracy, kocham mojego psa i faceta :)
Mam nadzieję, że mnie nie zbanujecie za avatar ;) ale to takie zyciowe zaplatanie.... ;)

P.S.
Jak byscie coś słyszeli o stałej pracy dla kogoś z wyzszym wykształceniem humanistycznym, to bedę wdzięczna.

Mam robotę, ale... eh.... szkoda gadać....

Miłego wieczoru
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak byscie coś słyszeli o stałej pracy dla kogoś z wyzszym wykształceniem humanistycznym[/quote] słyszałem o UFO, Yeti, potworze z Loch Ness. Ktoś gdzieś mówił o wampirach i wilkołakach. Widziałem psy z sześcioma nogami, śmiercionośne roboty i zombie. Podobno istnieją jednorożce oraz ludzkie klony. Mówiono, że Alf jest prawdziwy i że gdzieś w Izraelu jest człowiek, który przy każdym kroku nogę przekłada przez głowę. Istnieją ponoć budynki sięgające nieba, przepaście z dnem w samym piekle i głębiny, w których żyją nieznane nam cywilizacje, ale o stałej pracy dla kogoś z wyższym wykształceniem humanistycznym nie słyszałem NIGDY!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chyba widziałem kotecka... haha. :niełapie:

pff

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="madrav"][quote]Jak byscie coś słyszeli o stałej pracy dla kogoś z wyzszym wykształceniem humanistycznym[/quote] słyszałem o UFO, Yeti, potworze z Loch Ness. Ktoś gdzieś mówił o wampirach i wilkołakach. Widziałem psy z sześcioma nogami, śmiercionośne roboty i zombie. Podobno istnieją jednorożce oraz ludzkie klony. Mówiono, że Alf jest prawdziwy i że gdzieś w Izraelu jest człowiek, który przy każdym kroku nogę przekłada przez głowę. Istnieją ponoć budynki sięgające nieba, przepaście z dnem w samym piekle i głębiny, w których żyją nieznane nam cywilizacje, ale o stałej pracy dla kogoś z wyższym wykształceniem humanistycznym nie słyszałem NIGDY!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

dzieki..... :amasz:
[quote="Stark"]chyba widziałem kotecka... haha. :niełapie:[/quote] czyżby ptaszek ???????????? :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...