Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
na forum trafiłam dzięki wyszukiwarce google, właściwie z nudów. Na forach rzadko zagrzewam miejsce, bo zazwyczaj nie ma z kim dyskutować i rozmawiać. Bywa też i tak, że trzeba dużo się namęczyć, żeby w ogóle ktoś zaczął cię zauważać, chociaż z tym to nie mam aż takich problemów.
Jestem z województwa pomorskiego, interesuję się wszystkim i niczym tak naprawdę. Jeszcze nie mam jakiejś większej pasji, ale uwielbiam pisać krótkie opowiadania kryminalistyczne. Dodatkowo interesuje mnie lingwistyka, kulturoznawstwo.

I rozpisałabym się o wiele bardziej, ale komu będzie się chciało to wszystko czytać? Poznacie mnie z czasem, mam nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj
mam nadzieje ze spodoba cie sie forum scypion i zostaniesz z nami ma stałe ;-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Leverne[/b], [quote]mam nadzieje ze spodoba cie sie forum scypion i zostaniesz z nami ma stałe [/quote] I ja także mam taką nadzieję.
Witaj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Leverne"]Poznacie mnie z czasem, mam nadzieję.[/quote] Oby, bo zapowiada się ciekawie.
Witaj na forum! : )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj i baw się dobrze ;]

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w sprawie tych opowiadań kryminalnych, wierz mi, mamy tu swoistą gildię detektywów! nic tylko czerpać ten nasz swojski gnój i smarować nim papier, a poczytne to będzie bardziej niż Bravo, Chwila dla ciebie i Gość niedzielny razem wzięte.

O, weźmy np. taką Niedotykalną i MFa - jak nic Dana Scully i Fox Mulder. On - nierówno ma pod sufitem, ale jakoś mimo tego funkcjonuje i panuje nad tym całym chaosem. Ona - zrównoważona, obiektywna i dociekająca prawdy, nie dająca się podejść byle kosmitom.

A taki noname? Jak nic Sherlock Holmes - pali faję za fają, nienaganne maniery, nosi dziwne nakrycia głowy i gdy mówi tak dziwnie mlaska. Do tego popija sobie herbatkę z różnego rodzaju syfu.

yodek to Monk. Są pewne zasady, które nierzadko ważniejsze są niż kodeks policyjny i nie ma bata by je złamać. Można nagiąć prawo, własnych przekonań nigdy. Ma być porządek do jasnej Anielki i basta!

Hajmadl - Colombo - dziwny fryz, kiep w gębie, rozbiegane oczka. Mruczy coś pod nosem, w sobie tylko znanej grypserze, mało kto zna jego mroczne tajemnice, ale wszyscy go akceptujemy.

Stark - Debra Morgan - tutaj nic nie dodam, nie dość że z charakteru tacy podobni, z nieokrzesania, to jeszcze wyglądają kompletnie tak samo.

ja... Herkules Poirot... jestem chyba ostatnią osobą na świecie, która podkręca sobie wąsy i brwi oraz chodzi w meloniku. Diabelnie szarmancki, pełen wdzięku konserwatysta i dżentelmen. Na miejscu zbrodni, zawsze zwalę trupa z łóżka, by piękna dama mogła sobie spocząć.

No widzisz? Istny raj dla Ciebie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#FF0000]MagicalFire[/color][/b], hej. Spodobało się, dlatego postanowiłam się zarejestrować. Zobaczymy, co będzie dalej. Dzięki. (:
[b][color=#9933FF]Nefertari[/color][/b], [b][color=#FF0000]Niedotykalna[/color][/b], [b][color=#0099CC]hateful[/color][/b]: dziękuję i również: cześć!
[quote="madrav"]w sprawie tych opowiadań kryminalnych, wierz mi, mamy tu swoistą gildię detektywów! nic tylko czerpać ten nasz swojski gnój i smarować nim papier, a poczytne to będzie bardziej niż Bravo, Chwila dla ciebie i Gość niedzielny razem wzięte. [/quote]Taki sukces literacki, to szczyt moich marzeń, nie da się ukryć.
Dzięki za ten ciekawy opis i podsunięcie pomysłu. Jakieś opowiadanie związane z userami też może kiedyś się zrodzi, to chętnie się podzielę. Najpierw muszę jednak trochę z wami się zaznajomić. ; p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Leverne[/b], Cześć, miłego pisania na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...