Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Patrycja

nauczyciele i szkoly

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze wszyscy mieszkamy w innych miejscowosciach ale jestem ciekawa iz:
1.jakich nauczycieli wspominacie najlepiej ? (podawajcie nazwiska)(i czego uczyli)
2.jakich najgorzej?(podawajcie nazwiska)(i czego uczyli)
3.jakich macie teraz :mrgreen:?jak wogle macie w danej szkole jak wogole do niej uczeszczacie?najgorszych,ulubionych??
4.do jakich szkol uczeszczaliscie lub uczeszczacie?

1.p.kwintal wych.od angielskiego,p.galach(od techniki)oczywiscie w gimnazjum skladanowska od matematyki z podstawowki.
2.kurowica od polskiego nie uczyla mnie ale byla jakas dziwna,przybysz od biologi nie nawidzilam jej
3.nie znam ich jeszcze pamietam jedno nazwisko p.jakubiak od historii fajny nauczyciel liceum
a nie lubie babki od chemii nie znam nazwiska:)
4.podstawowka72,gimnazjum24,liceum na szczawnickiej niewiem jaki numer(chyba juz ostatnia szkola)no moze jeszcze kurs psychologiczny sobie zrobie:)
Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hm najlepszy nauczyciel majnert od jezyka zawodowego najgorsz pani t partyka psełdo zaba:)uczy obsługi konsumenta i technologi gastronomicznej :/nikt jej nielubi a chodze do 3 klasy technikum gastronomicznego

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no wiec tak w ekonomiku miała fajnych nauczycieli, jedynie
pani krawentek od produkcji roslinnej i zwierzecej się troche czepiala, ale zatarła to wspomnienie na maturze,
i pani Chmura od historii, ale tylko pierwszoklasiści się jej bali, poza tym wszyscy szli nam na rekę:
Gajda od rachunkowosci,
Stański od Polskiego 8-) ,
facet od religii ;-)
zawsze zamienialismy godziny tak, żeby wychodzic wcześniej do domu.

Na studiach to ze schodów spusciłabym
dr robaczyńskiego od zobowiazań,
poza tym nie było źle.
najmilej wspominam
Sygita do kryminalistyki,
ks. Leszczynskiego od prawa kanonicznego 8-) ten to był gość, prowadził 2 monorgafy, czyli przedmiot do wyboru, uczeszczało do niego 100% studentów, ale tylko na egzamin bona wykładach to kilka
rd Góral od prawa podatkowego
profesorka od postepowania karnego, tez byla w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1.jakich nauczycieli wspominacie najlepiej ? (podawajcie nazwiska)(i czego uczyli)
Zabielska z gim wycha z matmy wymiatała wszystkich :D i facet od PO mm haha:D
ostrowska od wf przez nia w ciągu 2 lat byłam na wf-ie haha:D
3.jakich macie teraz ?jak wogle macie w danej szkole jak wogole do niej uczeszczacie?najgorszych,ulubionych?? mam teraz jakichs przyschizowanych kazdy mas cos nie teges z psycha:D w szkole jest gitarnie:D uczeszczam roznie;p
no Sp.Pg i technikum teraz:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 Magdalena Wierzbicka, Polski :P - sasiadka;P hehe
2 hmmm Jasińska Historia...
3 najlepszy - Marek Ibek :mrgreen: Koryciński polski, Moczulski PO...ah oh ;) najgorszego jak narazie nie ma
4 gimnazjum w Roztoce... no i 1LO im. Jana Kasprowicza Świdnica... (kasprowiczanie na przód tup tup....) zapraszam serdecznie :mrgreen:

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm a mnie sie wydaje że nie powinno sie pisać nazwisk... :oops: ;/ to troszke nie taktowne ;/

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]hmmm a mnie sie wydaje że nie powinno sie pisać nazwisk... to troszke nie taktowne [/quote] ja tez tak sadze..
nauczyciel to nie osoba publiczna ;-)

mialam wielu wspanialych nayczycieli...kazdy przyciagal czyms innym
wf-sta mlody...fajne mial podejscie do uczniow rozmawialo z nim sie o wszystkich...traktowalo sie go jak kolege nie nauczyciela :mrgreen:
j.polski w gim- podobnie wspanialy nauczyciel....do tej pory utrzymuje z nim kontakty :mrgreen:
fizyka- przedobra pani...podobalo mi sie to ze nikogo nie chciala skrzywdzic ...
i nie byla msciwa

tak to z tych smieszniejszych
j.polski - kreowal sie za swiatowego mecenasa piekna :-P ale tylko kreowal :-P
po- podobno byl homoseksualista...faktycznie zwracal uwage na chlopcow tylko w klasie:-P
historia- roznie z nia bywalo uczniowie jej nie lubieli...ale ja jakos tak :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepsza Czerkas z historii a najgorsza Oledzka "kaczka" z polskiego. Mile też wspominam nauczycielki z Biologii, które jakoś mnie zachęciły do zdawania matury z tego przedmiotu. Nie zżałuję decyzji... :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Większość nauczycieli z mojego gimnazjum, gdyż mnie uwielbiali, a ja ich (co nie znaczy, że miałam oceny za ładne oczy)
Burzyńska, pseudonim "Burza" od matmy. Bardzo niesprawiedliwa, schematyczna, kochająca ciche dziewczynki (ja miałam troszkę przerąbane ;) )
3.jakich macie teraz :mrgreen: ?jak wogle macie w danej szkole jak wogole do niej uczeszczacie?najgorszych,ulubionych??
Moja obecna polonistka jest świetna. Bardzo mi się podoba to, że pozwala nam swobodnie dyskutować w czasie lekcji o różnych sprawach (związanych oczywiście z lektura czy omawianym tekstem). Ma bardzo świeże podejście do uczniów, nie traktuje nas jak bandy degeneratów z pustymi łbami. Najgorsza - znowu matematyczka, Pieczonka. Za dużo wymaga od mojego rozumu, który nie lubi nieczułych cyfr ;)
Zerówka, podstawówka, gimnazjum, ogólniak :)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]1.jakich nauczycieli wspominacie najlepiej ? [/quote] hmm pani. Kostańska od matmy, ( nieźle uczyła i wogole z wielkim poczuciem humorku)
pan Dolata od muzyki :D z nim to zawsze jazdy mieliśmy
[quote="Patrycja"]2.jakich najgorzej?(podawajcie nazwiska)(i czego uczyli) [/quote] pani Maciesza (j. polski) wrrr moja wych jeszcze z gim... nie lubiłam jej ;/
[quote="Patrycja"]3.jakich macie teraz :mrgreen: ?jak wogle macie w danej szkole jak wogole do niej uczeszczacie?najgorszych,ulubionych?? [/quote] aa narazie ok.. najlepszy pan Padurek-gegra moj ulubiony przedmiot
pan .Wopinski wok i po super koleś
[quote="Patrycja"]4.do jakich szkol uczeszczaliscie lub uczeszczacie? [/quote] podstawówka, gim., a teraz lo :)

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Najlepsi to z podstawówki pani W. Kluba(moja wych.), z gimnazjum pani A. Dobosz (moja wych.) i jednocześnie najlepsza kobieta pod słońcem :-D zależało jej bardziej na moich dobrych stopniach niż mnie samej :-P
2. Najgorsi z podstawówki pan W.Nagłowski od w-fu i p. M.Kaczmarek od angielskiego, gimnazjum pani Borowska od chemii
3. Zależy.. niektórych darze większą sympatią, niektórych mniejszą... dużo zależy też od stosunku do samego przedmiotu którego dany nauczyciel uczy ;-) Ale najlepszy to pan K. Nagłowski od w-fu, niesamowity nauczyciel :lol: , a najgorszy pan T. Gucwa od WOSu... Innych znoszę i zazwyczaj szanuję :-D chociaż nerwy czasami puszczają :-P
4. Podstawówki (2) , Gimnazjum i teraz Liceum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepszy nauczyciel to od informatyki i techniki, od chemii w gimnazjum,a od matmy w podstawówce, wuefista do 2 klasy gimnazjum, o kurde sami faceci :mrgreen:
najgorszy nauczyciel :babka od biologi, od sztuki.

Chodzę do 3 gimnazjum ;]

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi