Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Marilyn Manson

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie na temat Marilyna Manson .. ?
Czy uważacie go za kompletnie chorego człowieka, czy może za inteligentnego człowieka, który robi dobrą muzykę .. ? A może jeszcze coś innego .. ?
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam parę jego koncertów gdzie człowiek sika na publicznośc a fani się cieszą ,

potem zapina spodnie i idzie ciąć głowy kurczakom na widoku milionów ..
następnie pojawia się jego grupa muzyczna grają jakieś piski małych dzieci po czym rzucają w publiczność instrumentami ...

Ale ogólnie to normalni ludzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie przepadam jakoś za jego muzyką, choć tainted love w jego wykonaniu bardzo mi się podoba :) jestem bardzo tolerancyjna, ale może nie aż tak xP nie mogę patrzeć na niego, po prostu no nie mogę, śmieszy mnie, obrzydza, odpycha mnie od niego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kilka kawalkow mi sie podoba "sweet dreams" "tainted love" "the beautiful people" "personal jesus" "you spin me right round"

lol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Świetna muza.
Płytka" Eat Me Drink Me" swietna
a jeśli chodzi o ulubioną piosenke, to Nobodies
bezapelacyjnie.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepszy album - Mechanical Animals...

reszty aż tak nie sluchalem...

co do jego osoby to ma swoj styl i tyle...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest kilka piosenek, które mi się podobają.

a ogólnie to ... hmm. mają swoje ekscesy, ale to chyba normalni ludzie ...

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kawał komercyjnego pedała, na szcęście jego muzyki nie ośmiele się nazwać metalem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak w sumie nie lubie go.... wg mnie to komercja... ale wszystko zależy od gustu... komuś się podoba, innym nie i już.... nie mój gust, chociaż niektóre kawałki są nawet niezłe.... a jego zona jest naprawde piękną kobietą.. :lol:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]a jego zona jest naprawde piękną kobietą..[/quote] no to prawda trafiło sie ślepej kurze ziarno

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Czy uważacie go za kompletnie chorego człowieka[/quote] świetnie to ujołeś [quote="MagicalFire"]muzykę .. ?[/quote] znaczy gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]MagicalFire napisał/a
Czy uważacie go za kompletnie chorego człowieka

świetnie to ujołeś [/quote]

według mnie to tak całkiem chory na głowę to on być nie moze.... robi świetne show, wie jak zarobić jak najwięcej kasy, zyje normalnie.... tylko jako showmen wygląda jak jakiś szatanista i robi z siebie idiotę :albert:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wie po prostu jak sie sprzedac, Ja go nielubie i raczej niepolubie. Jeden kawalek mial fajny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem nawet do jakiego gatunku sklasyfikować muzykę Mansona. Nie lubię ani jego samego ani jego twórczości... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]co sądzicie na temat Marilyna Manson [/quote] lansuje sie... nie tylko wyglądem ale muzyką, zachowaniem, wypowiedziami... on taki jak Jackson, Prince, George Michael i inni szokujący muzycy... Każdy z nich czyms nas zaskoczył.. Ja do gościa specjalnie nic nie mam.. Nic mi nie zrobił, nikt nie karze mi słuchac jego muzyki i ubierac sie i wygladać jak on.. Nich sobie odgryza głowy kurczakom na koncertach niech sika ze sceny na swoich fanów.. Jesli oni lubia show to on jest odpowiednim showmanem dla nich.. amen..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nawet go lubie. Fajne ma piosenki. Ale gdybym go np zobaczyła jak wyłania sie z jakiejs uliczki to bym chyba zawału dostała xD

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]gdybym go np zobaczyła jak wyłania sie z jakiejs uliczki to bym chyba zawału dostała xD[/quote] Sylwia ja też... Manson, czarna postać wyłania się z uliczki... Wystraszyłbym się na pewno :-P Żart :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podoba mi się kilka jego piosenek.

Co do jego wizerunku - on wcale nie jest straszny. Z tym swoim makijażem quasidiabolicznym pełni raczej rolę takiej maskotki.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muzykę robi świetną. Bardzo często słucham. Co do wizerunku - mało mnie obchodzi. Dla mnie nie jest taki zły. Bardziej zależy mi na słuchaniu jego muzyki niż na jego wizerunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja go lubię i szanuję
Jego muzykę
Jego twórczość
Wizerunek
całokształt

przeczytałam autobiografię Mansona - "trudna droga z piekła" niesamotiwa książka; zabawna, straszna i zaskakująca. Sprawia, że przestaje się patrzeć na niego jak na jakiś dziwny twór człowiekopodobny
tak naprawdę to ta książka a nie media wzbudziła moje zainteresowanie Brianem Warnerem, w efekcie i fascynacje muzyką

Ale zaznaczam, że nie uważam się za jakąś miłośniczkę czy fankę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niektore kawalki ma spoko ...co do wizerunku bardzo oryginalny z checia bym poszla na jego koncert :mrgreen: i zobaczy jak obrywa glowy kurom xD co jest czestym ''rytualem '' xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
on mnie smieszy...

mowcie co chcecie...ale ja dostaje smiechawki jak go widze w tv :mrgreen: :lol:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jednym słowem dziwak, który robi to co robi - własny styl muzyki. Osobiście szczerze mówiąc, jako że to nie mój styl - nienawidzę go. O wyglądzie nie ma co dyskutować, bo nie wiem czy to tak można nazwać. Zachowania przedstawione przez Foxiego też mówią same za siebie... O muzyce nie mówię, bo kiedy tylko ktoś chce ją puścić w mojej obecności - wie jakie są tego konsekwencje.

[img]http://img.userbars.pl/63/12556.gif[/img]

[img]http://img406.imageshack.us/img406/6338/adminxn3.png[/img]

Co Ci? nie zabije to Ci? wzmocni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]HyperX[/b], smieszy mnie twoja wypowiedz - ,przeczytaj sobie "trudna droge z piekla" - dopiero sie wypowiadaj - gosc twoja misterna wiedze ma w malym palcu - albowiem ocenianie kogos po wygladzie prowadzi do obrazu plytkosci... ;)

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi