Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Jakie pozycje lubicie najbardziej?

<t>Jakie pozycje lubisz najbardziej?</t>  

50 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jakie pozycje lubisz najbardziej?

• 5
    • 18
    • 12
    • 2
    • 2
    • 0
    • 2
    • 1
    • 0
    • 3
    • 1
    • 4

Rekomendowane odpowiedzi

Kochać można sie na setki sposobów! Każda pozycja ma swoje plusy, a czasem także minusy (jak np. seks z partnerką trzymaną na rękach - przyprawia o straszne zakwasy). Kochamy się zazwyczaj w wielu różnych pozycjach, każdy jednak ma swoją ulubioną pozycję w której lubi to robić najbardziej.

Ja np. wyjątkowo lubię kochać się, kiedy partnerka leży na plecach, z wysoko uniesionymi nogami, złączonymi lub lekko rozchylonymi, i wypiętą pupą. Mogę wtedy obserwować twarz i piersi kobiety, jednocześnie głęboko ją penetrując. Ogólnie rzecz biorąc dużo radości :)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lepsza na jezdzca lub na pieska jak np nie mam sily zabka nie jest zla

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam uwielbiam na jeźdźca, mogę wtedy wszystko kontrolować, poza tym mój Kocur też ją uwielbia :)
Pozycja, którą lubi MagicalFire byłaby niezła, gdyby nie to, że sprawia mi ona ból z racji głębokiej penetracji :-( mój Mężczyzna niestety 'uderza' mnie w szyjkę macicy, buuu ;\

Poza tym na pieska, czy też stara, dobra misjonarska też mają swoje plusy, no i '69' ;)

kurde, jak mi się tęskni za moim :( chyba się na niego rzucę i zaciągnę go na lotnisku do toalety za te 1,5 miecha ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Ja np. wyjątkowo lubię kochać się, kiedy partnerka leży na plecach, z wysoko uniesionymi nogami, złączonymi lub lekko rozchylonymi, i wypiętą pupą. Mogę wtedy obserwować twarz i piersi kobiety, jednocześnie głęboko ją penetrując. Ogólnie rzecz biorąc dużo radości :) [/quote]jak sie nie umie to sie tak ma. hahaha.

ja jestem leniem wiec pozycja misjonarska. ale poskakac tez lubie

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 4 Wrzesień 07, 12:10[/i] ][/size]
a w tej ankiecie powinno byc jezcze wszystkie opcje

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na jeźdźca i tzw. z boczku (ja siedzie okrakiem, partner leży na boku) .... lub też leżąca - od tyłu ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"](ja siedzie okrakiem, partner leży na boku)[/quote] dziwnie mnie nazywasz :and:
Czuję się jakoś dziwnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]zart[/quote] no to powiedz szczerze w jakiej pozycji to lubisz robić Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystkie w ktorych jest Nam dobrze :)
Ja lubie na jezdca, moja Kicia Misjonarska ( ale swiatlo moze byc zapalone :) )

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no to powiedz szczerze w jakiej pozycji to lubisz robić[/quote] nie wazne jaka (oprócz w dupke) aby był HARDCORE:D haha Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"](oprócz w dupke)[/quote] a nie lubisz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe tez raczej preferuje ostro :P

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mysle tak jak głosujący, lub głosujący myślą tak jak ja.

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]a wg mnie najlepsza będzie wstrzemięźliwość przedmałrzeńska [/quote] a po slubie ?? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]a wg mnie najlepsza będzie wstrzemięźliwość przedmałrzeńska :-P ;-) :-P[/quote] Szanuje to...
Wydaje mi sie jednak ze gdybys poznala osobe, ktora pokochala bys z calego serca, i wiedzialala bys ze ta osoba kocha rowniez ciebie... i nic nigdy Was nie rozlaczy... mogla bys zdecydowac sie na wspolzycie...
Zasada Jest jedna - Sex moze byc dodatkiem do milosci ( wzmacniajacym), ale milosc nie moze byc dodatkiem do sexu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sex wg mnie nie jest tylko takim dodatkiem ;/ tylko dop[ełnieniem cudownej miłości..... ;-) ale ogólnie masz rację :-)

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote]Jakie pozycje lubicie najbardziej? [/quote] od tylu , kazdy mozliwy wariant tej pozycji :-P

no i konieczne klapsy do tego ;-)
Edytowane przez Gość

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja najbardziej lubię na pieska i na boczku :-) 69, misjonarska też nie jest zła... lubię eksperymentować z moim chłopakiem... fajne są też różne gadżety :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogolnie lubie pozycje w ktorych partner moze mnie głeboko i szybko penetrowac ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Edytowane przez Gość

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]ogolnie lubie pozycje w ktorych partner moze mnie głeboko i szybko penetrowac [/quote] Nie wiem czy gdybys poznala chlopaka niezle obdarzonego przez nature nadal bys myslala o takich pozycjach... no chyba ze sama jestes wyjatkowo "gleboka"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Nie wiem czy gdybys poznala chlopaka niezle obdarzonego przez nature nadal bys myslala o takich pozycjach...[/quote] narazie "takiEEEgo" nie spotkałam wiec takie pozycje mi odpowiadaja.
jesli spotkam to moze zmienie zdanie. narazie mam takie jakie mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]narazie "takiEEEgo" nie spotkałam wiec takie pozycje mi odpowiadaja. [/quote] Jak sie bzykasz z fistaszkami to tak to jest :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Jak sie bzykasz z fistaszkami to tak to jest :P [/quote] smieszne :P fistaszka jeszcze sie nie natknełam :P chyba ze chcesz sie pochwalic :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi