Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślcie dlaczego facet podczas całowania sie obmacuje tyłek 'koleżanki' lub co gorsza lub lepsza wkłada rękę do majtek ?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to ja zadam pytanie gdzie ma je wsadzić ? :angel:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak myślcie dlaczego facet podczas całowania sie obmacuje tyłek 'koleżanki' lub co gorsza lub lepsza wkłada rękę do majtek ?[/quote] . hmmmm...
. bo ma ochotę na więcej niż tylko całowanie ?. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="nocepesca"]bo ma ochotę na więcej niż tylko całowanie [/quote] to od takiego całowania przechodzisz do sexu ?? :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]to od takiego całowania przechodzisz do sexu ?? :hyhy:[/quote] . a czy jak powiedziałam że ja ?.
. przecież jak facet całuje dziewczyne to nie zawsze wkłada jej reke do majtek czy trzyma ją za pośladki ... przeważnie robi tak podczas gry wstępnej bo np. na ulicy czy w miejsach publicznych ni bardzo :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="nocepesca"] bo np. na ulicy czy w miejsach publicznych ni bardzo :/[/quote] no nie wiem .... dla mojego narzeczonego to wszystko "bardzo" :hyhy:
z resztą może niech On sam się tu wypowie ?! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ja myślę, że lepiej włożyć rękę w majteczki dziewczyny niż w swoje :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] dlaczego facet podczas całowania sie obmacuje tyłek 'koleżanki' [/quote] moze mnie nasladuje? hmmm musze sprawdzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]lubie[/quote] no chyba nie ma takiej osoby która tego nie lubi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="nocepesca"]na ulicy czy w miejsach publicznych ni bardzo :/[/quote]wlasnie ze bardzo bardzo. co to za problem?? niech sobie stare babki powspominaja mlodosc a dzieci sie pogorsza. jak ktos sie ze mna caluje i maca mnie po tylku to mnie to bardziej podnieca bo wiem ze ta druga osoba tez cos przezywa silnego. bo chyba od tak sobie by nie macal.
a ja tam wole macac sobie co innego... ale nie u siebie

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]wlasnie ze bardzo bardzo. co to za problem?? niech sobie stare babki powspominaja mlodosc a dzieci sie pogorsza.[/quote] - ta demoralizacja mlodziezy :d. wg mnie nie jest to zjawisko pozytywne, ale coz... sam nie jestem swiety:)
heh

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
osobiście też sama lubię wślizgiwać łapkę pod spodnie Piotrka .... czasami z tyłu, a czasem i z przodu ;P
On z kolei to maniakiem jest .... gdzie byśmy nie byli to uwielbia "macać" ... zboczuch jeden :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe no cóż czułość i potrzeba dotyku to naturalna sprawa... Oby to należało do dobrego gustu - nie robić tego np w miejscach publicznych etc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak myślcie dlaczego facet podczas całowania sie obmacuje tyłek 'koleżanki' lub co gorsza lub lepsza wkłada rękę do majtek ?[/quote] bo nie potrafi opanować swoich emocji ?? A co jeśli dziewczyna, koleżanka, obca dziewczyna dopiero co poznana sobie tego nie życzy i na dzien dobry (kiedy łapka wyląduje pod tą dolną częścią bielizny) jej ręka znajdzie się na twarzy winowajcy i jeszcze nie daj Boże (bądź daj bo chamstwo trzeba tłumić w zarodku) połamie mu nos lub co gorsza wybije dwie górne jedynki ?? chłopcy opanujcie sie.. nie kazda dziewczyna jest taka ze zyczy sobie macania przy pocałunku.. ale nie mówie że to jest złe! Bądź co bądź ja lubię kiedy mój mąż troszkę mnie pomizia tu i ówdzie :P

btw.. nie robcie tego w miejscach publicznych.. niesmaczne miny przechodniów nie są miłe do oglądania... poza tym nie jest fajnie dostać mandat w wysokości 200 zł za macanie i stosowanie wulgarnych zachowań się w miejscach publicznych.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jak myślcie dlaczego facet podczas całowania sie obmacuje tyłek 'koleżanki' lub co gorsza lub lepsza wkłada rękę do majtek ?[/quote] według mnie choć to gorszące, żenujące i niesmaczne dla dziewczyny< sama tego nie pochwalam> ale jest to naturalne wśród chłopców, którzy jak to częst bywa nie umieją poskromić swoich emocji i za bardzo je pokazują, chcąc przy tym rozpalić samą dziewczynę.... to jest taki charakterystyczny sposób dla chłopców okazywania podniecenia... :oops:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niektozy mysla ze to cos poprawi ja sie beda calowac i smyrac dziewczyne bo podobnoc lepiej kreci to dziewczyny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]ta demoralizacja mlodziezy[/quote]????[quote="itomasz86"]ale coz... sam nie jestem swiety:)
heh[/quote]
no wlasnie
Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Brzoskwinka[/b], uwazasz Brzoskwinka ze polska mlodziez nie jest zdemoralizowana? Dzieciaki obecnie nie wiedza co to wstyd.... niestety
sam nie jestem swiety, przyznaje sie. :D

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]polska mlodziez nie jest zdemoralizowana?[/quote] Jest, ale nie tylko mlodzież jest zdemoralizowana. Dzieciaczki też są zdemoralizowane. Niestety... Oczywiście nie chodzi mi o sex i tego typu sprawy, ale o inne zachowania, które kiedyś nie występowały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]itomasz86[/b], teraz to bardziej obcykane sa dzieci ktore siegaja mi do klatki niz ja. [quote="itomasz86"]sam nie jestem swiety, przyznaje sie. :D[/quote]no wlasnie wyspowiadales sie juz z tego??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi