Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MoDa

przeczucia

Rekomendowane odpowiedzi

Macie czasem przeczucie na temat jakieś sytuacji, sen który się spełnił dobry lub zły?. Pomysł na temat powstał kiedy moja mama obudziła sie rano i powiedział że śniło jej sie, ze paliła sie pralka, włączyłysmy pranie i gdybysmy nie stały akurat w łazience pewnie by tak było.
Moim przewodnikiem był zawsze nos, kiedy swedzi mnie po prawej to będę zał, po lewej bedę się śmiać. Kiedys w szkole wiedziałam czy dostałam dobrą czy złą ocene, zanim jeszcze oddali prace :-D lub zanim zostanę zapytana :-P
A jak jest u Was?
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tez czasami wiem co się stanie. Czasem jak się coś dzieje to odnoszę wrażenie, że to już się kiedyś działo. Po prostu wydaje mi się, że już to kiedyś przeżyłam :-P wiem że to dziwne :-P takie swoiste Deja Vu :-D

Et Earello Endorenna utulien.

Sinome maruvan ar Hildinyar tenn'

Ambar - metta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
często mam przeczucia... i gdybym słuchała tego wewnętrznego głosu często wyszło by mi to na dobre....

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co do przeczuc to mam często;P wczoraj np kumpel obstawiał mecze siedzi na stronce patrzy jakie tam wyniki no i ostatni mecz było 1:0 dla druzyny której nie obstawiał no i niedługo koniec meczu ... no i mowi h*j przegrałem lipa ostra ... Ja nie wiem czemu mowi do niego wyłącz ta strone za 15 min wejdz na nią wynik bedzie 3:1 dla Twojej druzyny i wygrasz .. on do mnie ze nierealne chyba ze bys była góru... no i po 15 minutach wchodzi na strone...cisza... i słysze tylko.. "Ku*** Ty serio jestes góru Wygrałem!! " on wygrał szmal a ja piwko :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam dosyć często przeczucia i większość się spełnia .Nie raz wolała bym ich nie mieć bo lepiej nie raz nie wiedzieć :oops:

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
n ja osobiscie nie mam :P choc jakies tam moze ze 3-4 sytuacje były ale ogolne... Za to moja przyjaciółka ma niesamowite przeczucia. Wszystko jej sie sprawdza. Kiedys powiedziała kto z czego bedzie spytany i tak sie stało :D albo wie kiedy nie isc do szkoły bo i tak np 2 pierwszych lekcji nie bedzie :D albo wie kto z kim kiedy zerwie.. ale w jednej sytacji sie pomyliła niestety :(

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam bardzo często takie coś jak przeczucie i najlepsze jest to, że mi się w większości sprawdza.
nie ma to jak dobra intuicja : >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]Macie czasem przeczucie na temat jakieś sytuacji, sen który się spełnił dobry lub zły?[/quote]Niestety zawsze moje przeczucia sie sprawdzają,sny nie zawsze.Oczywiści sprawdzają sie tylko te złe przeczucia ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="EDNDURORACE"]nic fajnego...[/quote]o tak,nienawidzę mieć racji co do złych przeczuć,ale z drugiej strony one ochraniają mnie przed niebezpieczeństwem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
faktycznie czasami zdarzy mi sie cos 'przewidzieć'... niekiedy mam tez tzn. 'deja vu' .. wiecie o co chodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiemy wiemy bo też takie coś często mi się zdarza ; ) ale to podobno dzieje się gdy jesteśmy zmęczeni.

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie tylko że mam przeczucia, ale potrafię przewidzieć co się stanie. Do tego też wyczuwam ludzi i po pierwszym kontakcie nigdy się nie mylę co do osoby. Nie wiem skąd to mam, ale tak jest. Całkiem niedawno jedna ze znajomych powiedziała mi że jestem medium :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Rozśmieszyła mnie tym, ale fakt faktem to wszystko się dzieje. Czasami nawet mnie to przeraża i zastanawiam się skąd ja to wiem. Moi znajomi liczą się z moim zdaniem, bo przykłady na to już mieli. Może to intuicja a może 7-my zmysł :mrgreen: nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak tak tak ! też wyczuwam ludzi co do joty : >
ma się tą intuicję sas : >

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czesto mam przeczucie..
i covdo osob sprawdza cie
ale nie powiem iz nigdy sie nie myle bo to by bylo zbyt piekne :lol:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja stale mam przeczucia..i w 98% przypadków są u mnie trafne.. od spraw błahych do na prawdę poważnych

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no wiadomo, że kobiecą intuicję się posiada, prawda? :mrgreen:

zdarza mi się mieć przeczucia, nie zawsze dobre, wiadomo, ale najbardziej mnie wkurza, że kilka do kilkunastu sekund przed jakimś ważnym dla mnie wydarzeniem, wiem co się stanie -.-'
coś w stylu 'ojej, zaraz mnie pocałuje', no i romantyzm diabli wzięli... -.-'

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]coś w stylu 'ojej, zaraz mnie pocałuje', no i romantyzm diabli wzięli... -.-'[/quote] :lol:

U mnie to jest coś czego nie lubię. Wolałabym nie wiedzieć wielu rzeczy i dowiedzieć się o nich kiedy nastąpią, a nie wcześniej.
Ale nie powiem- jak wyczuje kartkówkę w powietrzu to jest to na plus :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm ... może nie jest to do końca kwestia przeczuć.

Jeżeli znamy pewne osoby, sytuacje itp, wystarczy potrafić logicznie myśleć i bardzo łatwo można przewidzieć pewne zachowania, sytuacje itp. Wiele razy nie trzeba być jasnowidzem aby wiedzieć co się wydarzy.

Co do snu o palących się pralkach, sam nie wiem jak to potraktować. Może jako zbieg okoliczności? Może jakoś podświadomie, wiemy, że coś jest nie tak, a jakaś taka głębsza wizja przychodzi nam we śnie ... :-D
Edytowane przez Gość

[i]Przyjaciele s? jak ciche anio?y, kt?re podnosz? nas, kiedy nasze skrzyd?a zapominaj?, jak lata?.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja, choć zabrzmi, to nie wiarygodnie, mam czasami, takie przeczucia, że coś zaraz się wydarzy i zwykle jest to u mnie trafne! :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi