Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
matra

zadbane stopy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jestem nad morzem, uwielbiam chodzic po plaży na bosso . Ale mniej wiecej kiedy powinnam powtórzyć ten zabieg następny raz ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
@Hadassa byOlie masz tu http://byolie.com/pl/product/epilfeet-dla-niej i mogę polecić jako namiar osobiście sprawdzony. :)

@Natalli jak raz na półtora miesiąca zrobisz to wystarczy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Samba dziękuję ;) Popatrzę i chyba zamówię :) skoro sprawdzone.

Natali, ja powtarzam jak widzę że potrzebuję. Czasem to już po półtorej miesiąca a czasem nawet i 2 miesiące

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A czy po takiej masce później jak ta skóra schodzi to trzeba jeszcze cos robić, no nawilżać i takie tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elżbieta, to zazdroszczę, bo u mnie tylko epilfeet się sprawdziły.
Natalia, no jak schodzi skóra to może faktycznie trochę nieestetycznie to wyglądać, ale jak zejdzie to tylko krem do stóp mi wystarczy.

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8410]Natalli[/url]"][post]195684[/post] A czy po takiej masce później jak ta skóra schodzi to trzeba jeszcze cos robić, no nawilżać i takie tam?[/quote] W trakcie złuszczania wręcz nie powinno się nawilżać, ale jak już skóra zejdzie to jak najbardziej, krem raz dziennie i efekt naprawdę długo się utrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi