Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Najlepsze waszym zdaniem zwierzątko

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe tak jak w temacie :-)
Ja lubię chomiki oraz psy bo są spoko :-)
miałem w życiu 3 chomiki ;( i każdy po 3 latach umarł ;(
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubie wszystki, psy, koty, chomiki, konie (chciałabym kiedys zaopiekowac sie koniem wykupionym z transportu), weże, króliki, małpy, słonie, zyrafy... :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]lubie wszystki, psy, koty, chomiki, konie (chciałabym kiedys zaopiekowac sie koniem wykupionym z transportu), weże, króliki, małpy, słonie, zyrafy... :-P[/quote] Sporo tego :mrgreen: a jakiego nie cierpisz ? :mrgreen:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komarzyc, os i wszelkiego bzykadła typu muchy, ale nie wiem czy to mozna do zwierząt zaliczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepsze zwierzaki?
moje szczury :mrgreen:
koty, fretki, kuny, wiewiórki :zakochany:
[quote="kawkens89"]miałem w życiu 3 chomiki i każdy po 3 latach umarł [/quote] bo chomiki tak żyja... tez miałem chomika i po 3 latach padł...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]moje szczury :mrgreen: [/quote] I nie tylko twoje - szczury to piekielnie inteligentne istoty. Gdyby tak jeszcze trochę podrósł to kto wie, czy nie mógłby konkurować z człowiekiem ;)

Jesli chodzi o mnie, to lubię... koty 8-) , psy - ogólnie futerkowe. Nie no - lubię wszystkie. Oprócz ptactwa. Bo mają niekontrolowane zwieracze ;)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tymi ptakami to różnie bywa..kiedyś stałam na przystanku czekałam na autobus i ptak mi narobił na ramię..ani chusteczki a ludzi multum..od tamtej pory zawsze mam je przy sobie i nie stoje na środku chodnika:P a jeżeli chodzi o temat to ja lubię psy króliczki chomiki i wszystko co jest miluchne:):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="romka"]Z tymi ptakami to różnie bywa..kiedyś stałam na przystanku czekałam na autobus i ptak mi narobił na ramię..[/quote] ale jaja jak berety :lol: :lol: [quote="Matias"]moje szczury [/quote] ja tez miałem szczura zwał sie "skórwlu" :-P
szczwana bestia i bardzo mądra

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja od dłuższego juz czasu mam papugi, maja swoje charaktery, nawet chyba dopasowane do kolorów, bo niebieskie zawsze są podłe i cieżkie do oswojenia, rządzą cała klatka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]lubie wszystki, psy, koty, chomiki, konie (chciałabym kiedys zaopiekowac sie koniem wykupionym z transportu), weże, króliki, małpy, słonie, zyrafy... :-P[/quote] mioim sie mozesz zaopiekowac tylko ze on nie jest z transportu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja lubie koty [/quote] ;) ----> piszę teraz to zdanie, aby moja wiadomośc nie była za krótka

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powiedziałabym ze kot bo są fajne jednak tylko z wyglądu... przejechałam sie na nie jednym kocie :D mam ochote je tak za ogon i o ściane haha a tak to pozostaje przy piesach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam kotka... ah miałam;/ nie żyje;((( kot to chyba najfajniejsze zwierze... ale wszystko zalezy od jego charakteru....

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]przejechałam sie na nie jednym kocie [/quote] Wierzchem na kocie jechałaś? :P

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pytanie za 100 punktów , jakie zwierze kocha wasz admin z niebieskim avatarkiem ? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]jakie zwierze kocha wasz admin z niebieskim avatarkiem ?[/quote] lisy :mrgreen:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Pytanie za 100 punktów , jakie zwierze kocha wasz admin z niebieskim avatarkiem ?[/quote] Na pewno jaszczurki :|

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Syściutkie zwierzątka są SUUUpeR :aloha: :aloha:
od tych najsłodszych i malusich, po te straszące wyglądem i DUZiEee
ale wężyki, żmije , pajączki i małpy łobuziary są najlepsze na świecie, oczywiście to jest moje danie bo są ludzie którzy brzydzą sie takimi zwierzakami... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MIOIM ZDANIEM NAJLEPSZYM ZWIERZATKIEM JEST PIES. pRZECIE MOWI SIE NAWET ZE NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM JEST PIES. KOCHAM OIESKI. MAM OWCZARKA NIEMIECKIEGO.

Sloneczko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]jakie zwierze kocha wasz admin z niebieskim avatarkiem ? [/quote] lisy i myszki :lol:

zaś ja uwiebiam lisy, kotki :D psy i konie ;)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kocham wszystkie zwierzęta a najbardziej pieski :-) Husky och ach wspaniałe psy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi sie podobają konie i psy te troszkę groźniejsze - amstaffy, pit bulle, dobermany etc - one wcale nie sa takie groźne.. ) Jak to sie mowi -"Jaki własciciel taki pies" jak człowiek jest głupi to i zwierze bedzie głupie i agresywne... :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi