Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hardboy

polski odpowiednik

Rekomendowane odpowiedzi

witam kupilem telefon (se w200i ) i mam simlocka w sieci O2 zdjecie locka kosztuje okolo 250zl czy mozna wlozyc jakas karte (polska) zeby dzialala? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bez ściągnięcia simlocka nie da rady :-( Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]bez ściągnięcia simlocka nie da rady :-([/quote] Zgadzam się, ale może iść do pukntu orange, era lub PlusGsm i popytać tam.
Może dadzą mu jakąś radę

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nawet jesli chodzi o odpowiedniki to np tel jest od niemieckiego e-plisa to tez nie dasz rady
wsadzić karty o polskiego plusa bez ściągnięcia simlocka

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niewiem co to za problem sciągnąć simloka jak sie na tym nieznasz to pujdź do jakiegoś sklepu z telefonami (jakiś komis najlepiej) i tam ci zdejmą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="peter13135"]niewiem co to za problem sciągnąć simloka jak sie na tym nieznasz to pujdź do jakiegoś sklepu z telefonami (jakiś komis najlepiej) i tam ci zdejmą[/quote] ty nie wiesz jaki to problem a jej chodzi o to żeby nie wydawać tego jak napisała 250 zl na zdjecie simlocka, tylko czy się da włożyć jakąs polską kartę i żeby to chodziło... dla ciebie te 250 zł może to nie jest dużo... a dla niej to kto wie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]dla ciebie te 250 zł może to nie jest dużo... a dla niej to kto wie...[/quote] heh 250 zł to dużo ale gdźe ona pytała??? simloki zdejmują za około 20zł w każdym komisie niech sie spyta gdźeś indźej bo napewno a napewno znajdźe kogoś kto zdejmie jej simloka za około 20zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="peter13135"]simloki zdejmują za około 20zł w każdym komisie niech sie spyta gdźeś indźej bo napewno a napewno znajdźe kogoś kto zdejmie jej simloka za około 20zł[/quote] niby za 20 zł ale z tym że nie ze wszystkich telefonów... weź sobie jakąś nowszą nokie to ci też wybulą za zdjęcie simlocka...a jeszcze nie wiadomo jak jest z zabezpieczeniami tej sieci...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[center][quote="hardboy"]witam kupilem telefon (se w200i )[/quote][/center]
[center][quote="Rabee"]weź sobie jakąś nowszą nokie [/quote][/center]
No to się zdecyduj ... SE to nie NOKIA a NOKIA to nie SE

Obecnie z każdego SE zdjęcie SIM LOCKA tak jak napisał [b]peter13135[/b] to koszt 20 - 25 zł.

A Nokia wiadomo , droga marka więc drogi SIM LOCK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="FOX"]No to się zdecyduj ... SE to nie NOKIA a NOKIA to nie SE[/quote] chodziło mi tylko o porównanie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi