Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Karola

Kuchnie świata

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Potrawy jakiej kuchni lubicie??? [/b]

Jak dla mnie to nie ma nic lepszego niż kuchnia włoska :-D :-D :-D Makaron na 1000 sposobów :-P :-P I czego tu chcieć więcej??? Po prostu uwielbiam <mniam>
Edytowane przez Gość

Et Earello Endorenna utulien.

Sinome maruvan ar Hildinyar tenn'

Ambar - metta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote][b]Potrawy jakiej kuchni lubicie??? [/b][/quote] Lubię kuchnie chińska i wietnamską, no i oczywiste polską :mrgreen:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Potrawy z kuchni meksykańskiej to coś co uwielbiam najbardziej. Później stawiam na polską kuchnię, a na końcu na chińską...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja lubię zwykłe wiejskie jedzenie :-) Bez chemii i dziwactwa... Np. rosół z kury dobry, albo jakieś ciasto dobre :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedyś byłem wegetarianinem przez 3 lata. Obecnie lubię zdrowo zjeść (mało tłuszczy itd), lubię jak jest dużo owoców, warzyw. Oczywiście ryż też uwielbiam np z różnorakimi sosami. No i uwielbiam sery, a najbardziej ser gouda:]
Ogólnie kuchnia polska/śródziemnomorska. Powiedzmy, że taka odpowiedź będzie najbardziej trafna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Ja kiedyś byłem wegetarianinem przez 3 lata.[/quote] Ja już jestem 6 lat :mrgreen: I nie zapowiada się aby to się zmieniło...

Ja lubię, moje kupki smakowe uwielbiają wszystko co zdrowe... Warzywa owoce...
Ogólnie mnóstwo sałatek.
Uwielbiam kuchnie grecką, tajska... :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]Chińska jak najbardziej ;] Ale nic nie pobije polskiej[/quote] Zgadzam się... Chociaż np. wegetariańska też jest ok..

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi bardzo przypadły do gustu któregoś razu dania kuchni hiszpańskiej :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubię kuchni chińskiej, pies jet zbyt kościsty i przy posiłku potrafi jeszcze ugryźć. :mrgreen: Kuchnia polska jest najlepsza, chociaż staram się omijać produkty o wysokiej zawartości tłuszczu. Spożywam duże ilości owoców, zawsze to jakieś urozmaicenie codziennego jadłospisu. Dodatkowo piję mleko i jem sery, zwłaszcza żółte (np gouda). Jogurtu to też stały element mojego jadłospisu, zwłaszcza brzoskwiniowy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]piję mleko[/quote] Jesteś wielki... :-P

[quote="kuryiaki"]jem sery, [/quote] Ja też, ale lubię biały, twarożek... Z mlekiem i miodem...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mam jakiejś konkretnej, ulubionej kuchni :-P Zazwyczaj jest tak,że smakują mi naprawdę różne rzeczy :-P więc lubię kilka dan z jednej kuchni, kilka z kolejnej itd.
Jednak najbardziej smakuje mi chyba kuchnia włoska.... Później większość polskich dań i niektóre potrawy z kuchni meksykańskiej, chińskiej i całej reszty :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pierwszym miejscu kuchnia polska i włoska. I te potrawy też jadam najczęściej. Nie pogardzę też kuchnią hinduską, ale sięgam raczej po łagodniejsze potrawy/przyprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi