Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
peter13135

z jaką najszybciej jechałeś

Rekomendowane odpowiedzi

ja z kumplem motorem wyciągnęliśmy 230 km/h
ale jeszcze szybciej dał by rady 8-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Około 180 km/h , może i nawet więcej...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm... ze 210 bylo na budziku...z kumplem do Gryfic Kią jego starego.
Ale kiedys nawet poznalem sposob jak w fiescie 1.1 zamknac budzik (konczyl sie na 220 km/h :P )

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja miałem okazję jechać z kumplem Hornetem600. To nas poniosło 217km/h, ale na takim motorze przy tej prędkości to jazda już jest niewygodna, za duży opór powietrza ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
245km/h zajebista bryka
Subaru impreza :aloha: :aloha:
BYŁOooO ZAJEFAJNIE
ale bałam sie że może coś sie stać....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ale kiedys nawet poznalem sposob jak w fiescie 1.1 zamknac budzik (konczyl sie na 220 km/h )[/quote] uważaj bo ktoś ci uwierzy Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Ale kiedys nawet poznalem sposob jak w fiescie 1.1 zamknac budzik (konczyl sie na 220 km/h :P )[/quote] ale ściema :evil: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chlopaki ale wy jestescie dziwni - ja nie napisalem ze jechalem tyle fiesta 1.1, ale ze znalazlem sposob jak zamknac budzik... zaluje tylko ze nie mam fotki.
normalnie piwo dla tego ktory zgadnie jak to zrobic

P.S - pisze sie uwaŻaj
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]normalnie piwo dla tego ktory zgadnie jak to zrobic [/quote] odczepiasz linke od prędkościomierza i podczepiasz do wiertarki i pełne obroty :-P
albo stawiasz samochód na klockach wrzucasz na piątkę i gaz do dechy 8-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MF - blisko, jak sam zauwazyles predkosc liczy na podstawie predkosci obrotowej kola, wiec wystarczy małe lodowisko :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Peter - skoncz zanim zaczales... przeczytaj dokladnie co napisalem i od czego zaczal sie watek odrebny.. od twojego postu ze pisze bzdury...
a poza tym to poprostu ciekawostka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]a poza tym to poprostu ciekawostka[/quote] nieobraź sie ale to poprostu cos jak przechwalanie sie zresztą większość postów jest pewnie naciągana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako kierowca 170 km/h niestety nie mam lepszego auta aktualnie...
z przyszłym teściem jechałam 240 km/h

ogólnie to uwielbiam szybką jazdę, na szczęście jeszcze mandatu nie dostałam żadnego, ale moja matka zawału dostaje gdy ze mną jeździ ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="peter13135"]ja rowerem wyciągnolem 55km/h [/quote]rowerem to ja chyba 40km na 6godzin hahaahaha

samochodu ani innego pojazdu nie prowadze. no chyba ze wozek w supermarkecie. no to gdies predkosc 3km/h
Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]rowerem to ja chyba 40km na 6godzin hahaahaha[/quote] eh znowu sie komuś żartów zachciiało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="peter13135"]eh znowu sie komuś żartów zachciiało[/quote]mi wolno. a pozatym to nie zart. Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]rowerem to ja chyba 40km na 6godzin hahaahaha[/quote] no cóż myśle że ja dużo jeżdże rowerem niemówie ze jestem w tym mistrzem czy coś bo ja na rowerem niejeźdźe na wyścigi tylko dla rekreacji czy jak to sie tam zwie i wiem ze bardzo trudno jest utrzymać prędkość 40km/h przez 15 min a co to mówić 6h!!! taką prędkosc w takim czasie to osiągają najlepsi sportowcy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="peter13135"][quote]rowerem to ja chyba 40km na 6godzin hahaahaha[/quote] no cóż myśle że ja dużo jeżdże rowerem niemówie ze jestem w tym mistrzem czy coś bo ja na rowerem niejeźdźe na wyścigi tylko dla rekreacji czy jak to sie tam zwie i wiem ze bardzo trudno jest utrzymać prędkość 40km/h przez 15 min a co to mówić 6h!!! taką prędkosc w takim czasie to osiągają najlepsi sportowcy[/quote] Boshhhe peter nic nie zalapales... jej chodzilo ze jedzie z predkoscia 40km/6h czyli w rzeczywistosci 40/6 =6.666(....) ~6,7km/h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedys jak przyszedlem do pracy i na silowni byl rowerek treningowy to kumplel powiedzial mi ze "rekord" jednego goscia to 10km w 20 min... na co ja zareagowalem smiechem.... przy pierwszym podejsciu, bez rozgrzewki uzyskalem niecale 18min, przy drugim niecale 15 min... ale predkosc nie mogla mi spasc ponizej 40km/h .... nie bylo tak zle zwarzywszy na to ze dawno zaprzestalem treningow kondycyjnych... ale nogi odczuly to niezle, szczegolnie po zejsciu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nieobraź sie ale duzo trudniej jest uzyskać taki wynik na zwykłym rowerze tymbardziej ze czasem muszisz sie zatrymać np na światłach czasem jedźesz pod góre itd
ja kiedyś w szkole jechałem 7 min 50km/h na takim treningowym roweq i niebyło to problemem niewiem na jakim ty jechałeś ale rowerem taki wynik osiągnąć jest trudniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdaje sobie z tego sprawe... szczegolnie ze jadac zwyklym rowerem czasem trafia nam sie z gorki, a czasem pod gorke....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi