Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
scigany

Jaki jest twoj ulubiony napoj alkoholowy ?

Rekomendowane odpowiedzi

No moj to oczywiscie "Piwo" i sex na plazy :) Edytowane przez Gość

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piwko wodeczka nie jest zla ::)nie nawidze bimbru ale z braku laku dobre i to:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piwo, piwo, piwo :mrgreen:
wóda mniej, ale tysz może być :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]No moj to oczywiscie "Piwo" i sex na plazy :)[/quote] Piwo było do czasu... lubie sie piwa napic ale nie zeby bylo z nadmiarem...
Ja tam lubie soki :-) zdrowe i dobre

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wódeczka wódeczka i jeszcze raz wódeczka 8-)

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wino( oczywiscie nie siarkofruty), whysky, piwo...

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jezeli chodzi juz o coś dobrego to gin z tonikiem i bananem ;P tequila no drink frozen black i słynny sex on the beach :D ale takie driny pije zadko wiec chyba zostane przy piwku :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ktos mi powie czemu moje posty znikają? moje to malibu z mlekiem, callua (czy jak to sie tam pisze) i scheridan (mniam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam słabą główkę :aniolek: [quote="perle_noire"]a ktos mi powie czemu moje posty znikają?[/quote] hmm tego do końca nie wiadomo:( moje też... i nie tylko :(

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
białe lub dobre czerowone wino ... ale największy mam smak na room z colą i lodem :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
słodkie, czerwone wino
malibu
advokat
piwko z colą lub z sokiem
mhmm :)
no i czasami lubię drinka wypić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KING"]ostatnio tylko czysta... :P [/quote] Ostatnio u mnie też :)

Tak to najbardziej się lubię winem nawalić.

Pivko tak średnio, bo za szybko mnie po tym bierze

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vooodaaa lub Acid, "Jeżeli picie można nazwać ciężką pracą to mam zamiar charować całą noc..."

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30 Sierpień 07, 17:31[/i] ][/size] [quote="Mr.Q"]Wino( oczywiscie nie siarkofruty), whysky, piwo...[/quote] Why not Acid?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Because - kiedys sie tym ostro smakowalem... az sie ostro przepilem... spalem w parku, a trzech pijaczkow ktory mnie obudzili chyba mysleli ze nie zyje...

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Because - kiedys sie tym ostro smakowalem... az sie ostro przepilem... spalem w parku, a trzech pijaczkow ktory mnie obudzili chyba mysleli ze nie zyje...[/quote] Aż tak źle? Oni tylko wzięli Ci za swojego kumpla po fachu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mr.Q dobrze ze cie nie okradli.. :)

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]scigany[/b], heh obok lezal rower na ktorym wrocilem do domu bo isc nie bylem w stanie... ale nikt go nie ruszyl :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedyś piłam bardzo dużo wódki, potrafiłam wypić jakieś pół litra na imprezie, czasem nawet więcej, w sumie zawsze jak się brałam za wódkę to było pewne, że 0,5l wypiję na pewno...
ale to było dawno, teraz od ponad roku wódki nie tykam się, po prostu mam wstręt...wypiłam może pół litra wódy w ciągu tych 14 miesięcy? wiem, że teraz mój organizm nie dałby rady z 0,5...nawet z 0,2 chyba by nie dał rady...i dobrze, wyrosłam z tego, w jednym momencie gdy na moich oczach jeden gościu prawie zakrztusił się własnymi wymiocinami... :/
przerzuciłam się na piwo, ale i ono już mnie tak nie cieszy, teraz droższe i lepsze alkohole lubię, jakieś winko, jakiś koniaczek, brandy, czy białe wino musujące z sorbetem cytrynowym <3 a najlepsze wino jakie piłam to takie śliwkowe do sushi <3 niestety w restauracji nie powiedzieli nam jakie to wino :< buuu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]No moj to oczywiscie "Piwo" i sex na plazy :) [/quote]seks to napoj?? a chyba ze milosci. ale nie w kazdym wypadku.
moj ulubiony napoj to hm..... raczej driny niz zwykle piwo czy wodka.
a i lubie tez biale wino wytrawne
no moze tez te berbeluchy czyli gaziaki

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]eks to napoj?? a chyba ze milosci. ale nie w kazdym wypadku. [/quote] heh Brzoskwinka jest taki trunek pod nazwą "sex on the beach" :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam lubie piwo np żywiec i lubelską perłę wudke raczej nie bo to jet stworzone zeby sie upic a nie napic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi