Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Wygrana

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy ktos kiedys z was cos wygral?
i co to bylo?

Ja raz w zyciu wygralem z tej fotki.pl gre którą sprzedałem kumplowi :lol: to byl wtedy konkurs z cenegi poland, pytali " Jaka to gra " :-P
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja wygralem w totka 11 euro i raz 8. Za wygrana kupilem wiecej kuponow i nic nie wygralem.

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak mialam 3 latka wygralam kontomierz:)pamietam jak mi wyslali|:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakłady bukmacherskie brane są pod uwage? jezeli tak to duzo kasy w tym wygrałem ale też wiele przegrałem...

tak poza tym, radio wygrałem w jakimś konkursie z mojej kablówki. Dostałem maila od nich ze jest konkurs - trzeba było podać co leci na jakimś tam kanale we wtorek o 18:00 heh.. wysłałem dla jaj, wiedząc, ze nic nie wygram a tu prosze... dzownią do mnie zebym wpadł po radio :) i to dobre... Sony z mp3 i te szmery bajery :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]zakłady bukmacherskie brane są pod uwage?[/quote] Oczywiście :-) to też wygrana :-P

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak byłam mała to wygrałam hmm chyba książkę;P ale nie jestem pewna... za strzelanie z kuszy do tarczy;P miałam ją w rękach 1 raz w życiu:P haha;P

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kiedyś wygrałem 800 złotych bo wysłałem taki sam kupon jak kumpel u bukmachera Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]ja kiedyś wygrałem 800 złotych bo wysłałem taki sam kupon jak kumpel u bukmachera[/quote] Magical w STSie może? ja kiedyś byłem uzależniony od STS... nie było dnia w którym bym nie obstawiał meczy :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja zarejestrowałem się w w generacji Gadu Gadu ... i wygrałem moją ukochaną Madzię (Ishiyamę) uważam że ta nagroda przebija wasze wygrane i chyba jest najtrwalsza bo będe z niej szczęśliwy do końca życia :-P Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heh Foxik, wymiatasz :-P
jak miałam 8 lat wygrałam 300 zł w automacie, gra w jednorękiego bandyte ...najsmieszniejsze jest to ze pstrykalam sobie dla jaj, bo nie wiedzialam co do czego sluzy . .a tu masz .. buch patrze lecą z automatu jak szalone 2 złotówki i 5 złotówki ... nazbierało się 300 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Matias"]Magical w STSie może? [/quote] tak STSie ale ona zawsze wygrywał takie sumy :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja dwa razy wygrałam w konkursie plastycznym he he :-P

Et Earello Endorenna utulien.

Sinome maruvan ar Hildinyar tenn'

Ambar - metta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja kiedyś w podstawówce wygrałem czapkę Danone'a xD no i kilkadziesiąt razy w losach lotka po 1, 2, 5 zł. ;P raz chyba 10 się trafiło... :P a po za tym to chyba nic... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Kiedyś jeszcze jak byłem mały to wygrałem na jakimś automacie 85 zł ale co to był za automat to nie pamiętam... chyba nic więcej....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm nie pamiętam, żebym coś wygrał... :huh: W konkursach mi nie szło niestety, w Totku max trójka. Raczej nie mam szczęścia do wygranych. Moja siorka np ostatnio ciągle coś wygrywa, np mikser czy nosidełko dla dziecka 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wygraalm raz 2zl w zdrapce. ale wydalam na nia 5zl. wiec nic mi sie nie zwrocilo.
a i wygralam pare razy loda. no wiecie patyczek big milk = wygrana

nic wiecej mam pecha

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Mam pytanie czy ktos kiedys z was cos wygral?
i co to bylo? [/quote]
tak raz wygrałam w lotka w twoim szczęśliwym numerku
postawiłam na liczbę 6 i wygrałam całą dyche :-D ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wygralismy z druzyną szkolna w gimnazjum mistrzostwo śląska w piłce ręcznej.. a ja sama.. hmmm raz wygrałam plecak czy cos takiego na jakims festynie rodzinnym.. Nic wielkiego..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
raz w konkursie rysunku wygrałem zegarek
poza tym na początku życia wygrałem pecha.
poza tym nic

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NoOne89"]raz w konkursie rysunku[/quote] ja tez kiedyś w takim konkursie coś wygrałam ,ale co to było to nie pamietam

i jeszcze miałam 2 miejsce w konkursie w warcaby
coś tam wygrałam i nabawiłam się bólu głowy

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]miałam 2 miejsce w konkursie w warcaby(...) nabawiłam się bólu głowy [/quote] Hehe Monia a podobno myślenie nie boli ;-) Ja kiedyś brałem udział w turnieju szachowym jednak nie za dobrze mi poszło. Co do warcab to raczej grałem w nie w dzieciństwie. A żeby nie schodzić na offtopa napiszę, że dla mnie wygrana to mniej znaczący aspekt współzawodnictwa etc. Najfajniej mieć satysfakcję z tego, że coś się robi dobrze i sporo umie.
Zapomniałbym - kiedyś na straganie wygrałem maskotkę. Upolowałem ją strzelając z takiego pistoletu-zabawki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja wygrałem moda na Scypionie 8-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wygralam ciuszki z najnowsej kolekcji big stara. i lamke nocna..w pewnym konkursie o ktorym nie bede tu mowic :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja w porównaniu z innymi nie mam za bardzo szczęścia bo jakoś nie mam dużego dorobku.Jedyne co pamiętam to duży czekoladowy mikołaj na rekolekcjach w kościele jak miałam 13 lat i na jednych baletach gwizdek którym długo się nie cieszyłam bo przywłaszczył go sobie kolega :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi