Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hard_lady88

co musi zrobić partner/partnerka?

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie co musi zrobić płeć przeciwna zeby miec u was szanse? czy musi mieć jakąs konkretną ceche? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przystojny, miły, inteligentny Włoch umiejący francuski :-P tyle ideałów. Tak juz jest że zawsze zakochuje się w kimś kto nie spodobał mi się na pierwszy rzut oka. A co powinien chłopak, podoba mi się jak ma ciekawą prace i na czymś się zna, bo to swiadczy o jego inteligencji i umiejętności radzenia sobie w życiu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]Własnie co musi zrobić płeć przeciwna zeby miec u was szanse?[/quote] przede wszystkim w każdej sytuacji musi się wykazać rozumiem
niekiedy zachować powagę
musi potrafić rozbawić mnie do łez
i rozkochać w sobie tym magicznym "czymś"
ahh i musi mieć TEN blask w oczach :zakochany:
musi mieć koniecznie niebieskie oczy i ciemne włosy ... nie mam jamoś przekonania do blondynów (zawsze się na Nich zawodze) ....
musi potrafić pocieszać gdy jestem w rozterce i rozpaczy
mile widziane by umiał gotować :]
No i .... musi pokochać moje serce i duszę, a nie ciało .....
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To on mój ideał... całuśny, dowcipny, dziki, kochający, kreatywny, litościwy, miły, nieśmiały, otwarty, przyjacielski, przyjazny, punktualny, romantyczny, spontaniczny, troskliwy, twórczy, uprzejmy, uważny, wygadany, wyluzowany, zabawny
:zakochany:

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Powinna mnie kochać i rozumieć...
nie musi być inteligentna jak ten :albert: , ponieważ sam jestem głupi...
Nie musi być mis piękności , ponieważ sam jestem brzydal...
-------------------------------------------------------------------------
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moj parten fajnie by było zeby miał takie cechy : kochajacy miły i czuły ale teaz zabawny troche zwariowany szalony xD no i koniecznie musi kochac dzieci;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma czegos takiego co mozna opisac slowami...
Musi miec to "cos" pewna iskre w oku, pewna werwe...
Choc nie jest cos bez czego nie chcialbym chyba dluzej nawet rozmawiac z dziewczyna - Musi miec WLASNE zdanie

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Musi miec to "cos" pewna iskre w oku,[/quote] masz racje
nie dardy tego opisać od tak sobie
ze ma mieć to to i to
a nie mieć tego albo tamtego

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przede wszystkim powinien miec to wnetrze jak rowniez inteligencje;)oraz powinien umiec pokochac sercem:) :-) jak rowniez powinien jako mezczyzna dbac o swoj wyglad:)

Izoldzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a według mnie oprócz tej iskry, która cie do niego/ niej przyciągnie powinien być przede wszystkim sobą.. bo to jest najważniejsze... reszta sama się potoczy.. jeżeli jest ok to napewno się zgracie... :-D

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No więc musi być szczera i milutka. Lubię też skromne dziewczyny, nie takie co chodzą z nosem w chmurach i nie widzą nic poza czubkiem własnego nosa. Poza tym dziewczyna paląca fajki... To dyskwalifikuje ją, nie z samego faktu palenia ale dlatego, że nie znoszę dymu papierosowego ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zaczne od tego iz nie w mej wyobrazni zadnych idealow gdyz zdaje sobie ze owego odzwierciedlenia swej wyobrazni nie znajde :-P

kazdy ma swoje wady jene jestesmy wstanie zaakceptowac a nawet polubic a inne mniej...
w kazdym razie napewno nie zrezygnuje z...szacunku do mnie...powinien mnie szanowac jako osobe a nie traktowac jak tak nieladnie nazwie dyskotekowa panieneczke :-P
powinien wykazywac sie rozsadkiem...i dorosloscia jak i odpowiedzialnoscia w sytuacjach tego wymagajacych...
a napewno nie moglabym zyc z lekkoduchem ktory swoje zycie to ciagle imprezy alkohol i zbawa :-P wszystko z umiarem :mrgreen:

co do wygladu chyba nie ma wymagan poza tym zeby byl wyzszy :-P
nie mysi byc obiektem westchnien calej damskiej czesci osiedla..wystarczy aby tylko mi sie podobal :-P
[quote="kuryiaki"]Poza tym dziewczyna paląca fajki[/quote] popieram...niezachwycajacy widok, tak jak dziewczyna hmmm pod wplywem silnego stezenia alkoholowego we krwi :mrgreen:

[quote="kuryiaki"]Lubię też skromne dziewczyny[/quote] nie jestem specjalistka ale sadze ze te skromne posiadaja pewien urok osobisty ktorego brakuje niekiedy tym gwiazdka ;-)

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chcem zaznczyć ,że JA w tym temacie napisałam co musi zrobić partner partnerka? a nie pytałam o jakis ideał o którym wspominacie na początku ...Ideał to juz inna w ogóle sprawa :) chyba kazdy ma jakas ceche która chciałby zeby miał jego/jej partner:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]co musi zrobić płeć przeciwna zeby miec u was szanse?[/quote] Ogólnie wśród moich znajomych panuje przekonanie, że Rafałowi najlepsza byłaby jakaś artystka :-D Faktycznie mam słabość do dziewczyn grających, śpiewających, rysujących itd. Dwie z moich dotychczasowych dziewczyn były uzdolnione w tym kierunku: jedna ślicznie rysowała a druga śpiewała. Ach te artystki :oops: :oops: :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w takim razie co musi zrobic...
nie wiem chyba nic..
musi byc normalny nie wylgarny...nie lansowac sie w murach dyskoteki i na ulicy :-P
musi miec troche oleju w glowie :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]Własnie co musi zrobić płeć przeciwna zeby miec u was szanse? czy musi mieć jakąs konkretną ceche?[/quote] musi mnie zauroczyć :P tak było w przypadku mojego męża :P poprostu spojrzał na mnie tymi swoimi błękitnymi oczkami i stało sie xD
musi miec własne zdanie, musi byc schludny i miec czyste ręce :P (wielu facetów ma farfoły za paznokciami a to jest odrażające :/)
co do cechy.. Spokojny i w humorze.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powinien chciec ze mna tanczyc gdy zagra muzyka... bo ja to kocham
powinien mnie rozbawic gdyz uwielbiam sie smiac....
powinen mnie przytulac cały czas :D poniewaz baardzo to lubie..

i gdy on sam bedzie sie smial :D

uwielbiam gdy facet usmiecha sie patrzac mi w oczy... wtedy moge byc jego :D:D hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co owinien zrobić... Zaskoczyć mnie pozytywnie. Zafascynować.

Pewne, że pzre jego osobe oka nie zmrużę przez parę nocek ;)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inteligencja i urok osobisty.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
musi miec to ''cos'' ...przyciagnie urodą zatzyma charakterem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]Własnie co musi zrobić płeć przeciwna zeby miec u was szanse? czy musi mieć jakąs konkretną ceche?[/quote]
Nic nie musi zrobić :-P ma być sobą. To jego maniery, kultura, sposób wysławiania i co ważne też ubioru, przyciąga. Nie wyobrażam sobie aby moje oczy poleciały w kierunku wulgarnego, bluźniącego i spluwającego faceta :-P No chyba że z obrzydzeniem bym spojrzała.

Czytałam w jakimś czasopiśmie, że człowiek sam siebie okalecza. Stosujemy różnego rodzaju zapachy, które faktycznie są przyjemne, ale jednocześnie zabijamy to co jest najważniejsze. Bo tak naprawdę nie przyciągają nas do siebie perfumy , tylko nasz własny zapach np. potu. To nasze naturalne afrodyzjaki powodują przyciąganie i odpychanie. I tu jest cała tajemnica naszej miłości, to jest to coś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"]Powinna mnie kochać i rozumieć...
nie musi być inteligentna jak ten , ponieważ sam jestem głupi...
Nie musi być mis piękności , ponieważ sam jestem brzydal... [/quote]
No i tu sie zgodze.
Bardzo dobra wypowiedź

[img]http://img.userbarz.com/86/17037.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/88/17421.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/119/23688.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
musi być sobą i mieć to coś co mnie przyciągnie. a to 'coś' to może oznaczać milion różnych rzeczy w zależności od danej osoby.

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi