Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Konsole...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kto z was posiada w domu jakąś konsole do gier?

Jak macie, to przerobiliście ją ?

Ja mam, psx, ps2, psp, xbox360...
PSX przerobiłem na giełdzie :-P... do PS2 mam Swap Magic'a 3.8 ( żeby gwarancji nie stracić " jeszcze 4 miesiące"), psp nie da się przerobić chyba... a xbox nie jest mój w prawdzie tylko od brata...

Na czym bardziej lubicie grać na komputerze czy konsoli?

Ja wole na konsoli... komputer mi służy do internetu jedynie i do muzyki jak i przetrzymywania informacji :-)
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam ps2 ale jednak wole pieca. Dlaczego? bo jest lepszy niz ta konsola tzn mam athlona x2 64 4200 gf 7600gt i 2gb ramu na ty kompie pójdą lepsze gry niz na ps2 nieoznacza to ze nielubie grac na ps2 ale jednak gram na tej kosoli bardzo mało bo jednak grafe lepszą mają gry pecetowe a oprucz gier moge sobie cos napisac w wordzie i to potem wydrukować moge gadac na gg moge na necie siedziec moge sciągać gry/filmy i moge te filmy potem na kompie oglądac co na ps2 jest niemożliwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]peter13135[/b], ja kupuję za tydzień PS3, pc się może schować :-D

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"]Witam, kto z was posiada w domu jakąś konsole do gier? [/quote] gamecube juz w tej chwili wczesniej mialem psx (:

Na psx gralem w totalnie wszystko co nie jest pokemonowate :P
Na gamecube narazie przestalem grac ostatnia gierka w ktora gralem na tej o to konsoli byla zelda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"][b]peter13135[/b], ja kupuję za tydzień PS3, pc się może schować :-D[/quote] no tak ale na ps3 tos e mozesz pograc w gry a ja peceta mam nietylko do tego
można powiedziec ze pecet jest uniwersalny a konsola słuzy tylko do gier (i filmów ale dvd bo np divx'ów to juz chyba nieczyta)
inna sprawa ja tez bym chchiał miec ps3 bo eleganckie gry na nim chodzą jest fajne itd...
ale niezamienił bym kompa na konsole bo juz np. z neta nie skorzystam
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="peter13135"]z neta nie skorzystam[/quote] Mylisz się kolego :-) ja na ps2 nawet korzystam z neta :-) tylko musisz troszkę go przerobić...
Kupić klawiaturę, myszkę pod USB, dysk HDD i płytę z LINUX'em Yellow VER :-)

http://playstation2-linux.com/faq.php

Ja moge na scypionie pisac z ps2 :-P

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ale kompa przerabiac niemusze :D a napewno przeróbki nie są tanie
na kompie se moge robic wszystko bez przeróbek i przy okazji se pograc a konsola słuzy przedewszystkim do grania
a ps2 to juz jest stare i do grania sie specjalnie nienadaje bo grafa juz niejest taka super
ps3 to co innego ale tez sporo kosztuje a ja se pograc moge i na pececie bo jak narazie to wszystkie nówki ciągnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]peter13135[/b], A coś ty myslal ze ja do ps2 podlacze neta jeszcze ?
no coś ty :-) na ps3 juz wszystko bedzie podlaczone...
A co do tekstu " przerobki nie sa tanie " , jakie przerobki ?
w ps3 dysk juz jest, a klawiatura i myszka 30zł... bardzo duze wydatki naprawdę...
a jesli chodzi o linuxa to od kumpla pożyczę :-)
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]na ps3 juz wszystko bedzie podlaczone...
A co do tekstu " przerobki nie sa tanie " , jakie przerobki ?
w ps3 dysk juz jest, a klawiatura i myszka 30zł... bardzo duze wydatki naprawdę...
a jesli chodzi o linuxa to od kumpla pożyczę [/quote]
samo ps3 kosztuje jakies 2000zł !!!!moze ty masz tye kasy ale mi szkoda bo mój piec ciągnie jak narazie wszystkie nówki i moge robic wszystko bez przeróbek
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miałem [url=http://www.dotcom.com.ec/images/psone.jpg]PSone[/url] ale sprzedałem... teraz mam PS2 i lezy pod telewizorem... jakoś przestałem grać w gierki...
[quote="kawkens89"]Jak macie, to przerobiliście ją ? [/quote] tak przerobiona... piraty smigaja, wszytko gra :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi