Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hard_lady88

Niepokój (Disturbia)

Rekomendowane odpowiedzi

Rok: 2007
Gatunek: Thriller
Czas trwania: 104 min
Produkcja: USA

Po śmierci ojca, Kale Brecht (Shia LaBeouf) staje się ponury, zamknięty w sobie i zaczyna sprawiać kłopoty do tego stopnia, że ze swoje przewinienia zostaje skazany przez sąd na areszt domowy. Jego matka, Julie (Carrie-Anne Moss), pracuje dzień i noc na utrzymanie swoje i syna, lecz spotyka ją tylko obojętność. Kale, zamknięty w czterech ścianach podmiejskiego domu, zaczyna podglądać sąsiadów. Jeden z nich wydaje się być seryjnym mordercą. Ale czy te podejrzenia nie są po prostu wytworem bujnej wyobraźni?

jak dla mnie film kozacki :D ale trzeba obejzec polecam wszystkim :D
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzeb obejrzeć filmik aby go ocenić ;)w życiu bywa różnie wiec nikt nie wie co nas może kiedy spotkać:) Edytowane przez Gość

Izoldzia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
film świetny i genialny Shia LaBeouf, który dla mnie jest najlepszym aktorem młodego pokolenia ;]
cjhłopak ma olbrzymi potencjał i talent, mam nadzieje ze go wykorzysta i nie zmarnuje sie grając w jakiś pustych dennych komedyjkach badz horrorkach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogladalem trailer i mi sie bardzo podoba, napewno obejrze

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Swietny film, scenariusz, rezyseria, gra aktorska, muzyka wszystko mi sie podobalo.
Fajnie pokazany sasiad, wkoncu kazdy z nas moze takiego miec :-)
Pomimo ze jest dobry, uwazam ze jest on na jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no wiadomo, że na jeden raz, to nie Lot Na Kukułczym Gniazdem ;p
oczywiście nie ujmując nic Disturbii, bo daje temu filmowi 10/10, wszystko to co wymienił kolega wyżej jest 100% racją ;]
no i geniusz Shia LaBeouf ;] gdyby ktoś inny grał główną role, film straciłby wiele ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film, naprawdę dobry! Choć historia może wydawać się znajoma (co ostatnio pewna osoba mnie uświadomiła, co do tego ; P), to jednak ma w sobie jakiś swój własny styl.
I jak to bywa, film ukazuje nas, że czasem warto obejrzeć się dookoła, bo możemy trafić na coś, co później może odmienić nasze życia.

Osobiście rozbroiła mnie ostatnia scena z dzieciakami, ach, to było fajne ;D

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam chyba z 3 razy i film bardzo mi się podoba. Oczywiście za pierwszym razem ogląda się najlepiej, później to już raczej (tak jak w moim przypadku) dla towarzystwa.
Główni bohaterowie zagrali moim zdaniem bez zarzutów, sam scenariusz też niczego sobie. Muzyka fajna;) mam jednak wrażenie, że ostatnio często można znaleźć podobne historie i filmy, które są według jednego schematu zaczynają mnie nudzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi