Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
arvelia

Oszukać Przeznaczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Kto oglądał? Które części i jakie wrażenie ? I jeśli może mnie ktoś oświecić to ile ich powstało? Oglądałam 2 i 3 i jestem pod wrażeniem, a wy ? Wypowiadajcie się ! Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
były trzy części, co jedna to głupsza i bardziej nudząca. zaczęłam od drugiej, więc dla mnie to jakby pierwsza. potem była pierwsza - jeszcze w miarę dała radę i trzecia - klapa.

nie powiem - film robi wrażenie dość pozytywne, jest nietypowy, ale.. kiedy obejrzy się którąś z pierwszych dwóch części i tylko JEDNĄ (:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm... Obecnie są 3 wersje (1 - samolot, 2 - autostrada, 3 - to wesołe miasteczko). 4 jest w fazie produkcji (?), a ma być na torze wyścigowym.

Hmmm... Jak wrażenia? No ciekawe, ale stwierdzam, że jest to niezła bajka. :) Wszak istnieje coś takiego jak przeznaczenie i dążymy sami nieświadomie nawet do pewnego celu (choćby rodzimy się i od samego początku dążymy do śmierci). Fabuła filmu nie jest w sumie zła, a ludzie giną w dość oryginalny sposób - nie jednakowo. :)

[img]http://rodisite.com/walka.gif[/img]

Uooo. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ponoć już nakręcili część 4 :-)
Mi wszystkie częsci się bardzo podobały!Ale zdecydowanie jedynka najlepsza.
Chociaż scena śmierci w solarium w III cześci pobiła wszystkie inne śmierci ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Magica"]Ponoć już nakręcili część 4 [/quote] :lol: niech zrobia serial
Wszystkie te filmy zupelnie na jedno kopyto; Chc 1 czesc byla w miare to oczywiscie postanowili zdupczyc dobry film krecac kolejne super ekstra identyczne czesci >.<

nuits de young

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądałam wszystkie dotychczasowe części "Oszukać przeznaczenie"
Zaczęłam od 2, później 1 i 3. Najbardziej podobała mi się 1. Film zrobił na mnie ogromne wrażenie. Czekam na 4 część.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też oglądałam wszystkie części ;-) Pierwsza faktycznie najlepsza :-P najciekawsza bo później już można się było domyślić co będzie w kolejnych częściach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądałam tylko dwie części: drugą i nie pamiętam którą. Pierwsza, którą oglądałam (czyli druga xD ) zrobiła na mnie duże wrażenie. Ale następna już nie. Akcja do przewidzenia i już film nie taki ciekawy jak za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam wszystkie 4.
Jakie wrażenia? Pierwsza część bardzo mi się spodobała, bo mnie zaciekawiła.
Kolejne, tak jak pisali poprzednicy były po prostu do przewidzenia.
Ostatnią część oglądałam stosunkowo niedawno i ok, fajna, można obejrzeć jeden raz i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie może być. Wiadomo,że nie mam się co spodziewać jakiś rewelacji i że wszystko jest na jedno kopyto. Mi się najbardziej podobała ta część z tym karambolem na drodze..To chyba była dwójka.. Ale pewna nie jestem..

[b][color=red]"Nie bądź nerwowy jakby ci rodzice w dzieciństwie zabawki do podłogi przykręcali.."[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obejrzałam 1-3 i spodobało mi się . Nie było jakoś specjalnie przerażające ale fabuła była interesująca . Może było też kilka scen , które trzymały w napięciu "pewnie się poślizgnie i uderzy o ... nie , nie może go porazi prąd ... a może podetnie sobie niechcący gardło ? ... *wielki krzyk na cały dom "o fuuuu" :D ) . oceniam 8/10 jako film tak ogólnie , a 5/10 jako horror . :aloha:

problemy z netem ; / . sorry , za małą aktywność .

zalety życia w wiosce ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oglądałam ostatnio 3 z chłopakiem.Blee,strasznie piszczałam patrząc na lecące flaki :D.Natomiast byłam strasznie oburzona gdy strzała przebiła piękną pierś dziewczyny ;<.Ogólnie horror jest spoko :)

Na rozstaju dróg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem wszystkie części,najbardziej podobała mi się pierwsza.Na horror był nawet spoko,ale w niektórych momentach mnie nudził

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam 1,2 a trzeciej tylko początek.
Podoba mi się ten film :mrgreen:

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie oglądałem , ale po waszych wypowiedziach opłaca się oglądnąć.

[center][img]http://i51.tinypic.com/282ntc1.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W Sumie To Oglądałem 1,2,3 :D Do Czwórki się przymierzałem , ale jakoś nigdy na to czasu nie było ^^
Film Ogółem zajebisty , i w sumie nie ma się czego doczepić ;) Fabuła Zabójcza lole

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem na 100 % 1-2 co do pozostałych pewności nie mam ..
Co sądzę o filmie ? Hmm .. Kiedyś dla mnie pewnego rodzaju hit . Dziś ? Sam nie wiem ..
Aktualnie odrzucają mnie takie nad krwawe motywy w filmach jak w oszukać przeznaczenie ..

Oczywiście polecam :)

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałam wszystkie części "Oszukać przeznaczenie". Najbardziej podobała mi się część 1, chociaż 2 też nie była zła. 3 trochę za mocno naciągnięta była wg. mnie, a 4 niczego sobie. Ogólnie oglądając każdą część człowiek jest przygotowany na to co się stanie i sam może przepowiedzieć koniec filmu. W 4 podobały mi się niektóre elementy w 3D, bo specjalnie na to do kina się wybrałam, ale bardziej skupiałam się na bólu głowy przez wstrętne dwukolorowe okulary. Jak dla mnie zbyt słaby film, żeby był puszczany w 3D.

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądałam wszystkie 4 części.
Uważam, że 1 część była najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja oglądałem 4 i mam w planach obejrzeć 5 cześć :)
Jak dla mnie to 3 cześć jest najlepsza :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 i 2 super! Bardzo mi się podobały, kolejne części są już powtarzalne i przewidywalne. Raz można obejrzeć, ale więcej razy się nie chce (przynajmniej mi). Pomysł fajny, ale co za dużo to nie zdrowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomysł fajny , podobał mi się i film też. Ostatnie części już też przewidywalne ale podobało mi się, że jednak jakieś postacie przeżywały i brały udział w kolejnych częściach. Chociaż część III w Lunaparku mega przekoloryzowana. Już IV bardziej mnie zainteresowała

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi